Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

, tylko ekipy Marczysławów nie znaleźliśmy :cry:

 

Ponieważ ekipa zrobiła sobie szybciej fajrant ;-) Będą następne razy. Ja niestaty nie dojechałam, oczywiście z powodu braku czasu

 

Szkoda tylko, że zimno już jest i na działce nic się jeszcze nie dzieje, bo nie chciało się wracać do miasta. Buuu kiedy będzie WIOSNA ??? :-?

 

Przyłączam się: buuuuu kiedy będzie lato??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja się zastanawiam czy warto kopać studnię :roll: Może ktoś w Murowańcu się dokopał wody? Proszę o info... :)

 

Na pewno warto, sam chce też to zrobić, tym bardziej, że słyszałem, że w Murowańcu woda nie specjalna a i ciśnienie latem było kiepskie na piętra już nie dawało rady dotrzeć.

Znajomy ma już taką studnie w Murowańcu i u niego woda już jest na 2,2m (robił bad. geologiczne), a co do jakości tej wody to pije ją już od zeszłego roku i mówi, że dobra. (jeszcze się nie pochorowali :lol: )

 

No i warto, bo własna woda tańsza.

Pozdrawiam

 

Witam, po dłuższej nieobecności.

... szczerze to jestem dzisiaj zmotywowany za sprawą _ALEX

8) - dostałem op.... ze się nie odzywam :lol:

 

w Murowańcu z tą studnią to nie jest tak hop-siup.

Mój sąsiad wiercił studnie i ma wodę dopiero na 18m ...

a to już jest koszt, który trzeba przeanalizować.

Zależy z której strony Murowańca się budujesz i trzeba to sprawdzić..

Ja się zastanawiam czy ni zrobić tego z innym sąsiadem na spółkę.

 

PS _ALEX na sołtysa !!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz troszkę prywaty wsiowej (Murowaniec)

 

wiadomo już (wczorajsza II tura), że wybory wygrała dotychczasowa wójtowa

także teraz można pisać pisma o gaz i autobus, bo wreszcie wiadomo do kogo :)

ja postaram się to zrobić do przyszłego weekendu, jak ktoś będzie miał większe chęci albo lepsze pomysły to może zrobić to przede mną, to ja ściągnę :D :D

a jak sąsiedzi betoniarni wyglądają z prądem i wodą; gromal a jak u Ciebie warunki na media,

bo sądzę że Marczysławy powinny pismo do wójtowej o tę wodę, bo szczerze powiedziawszy na zebrania nie chodzicie i tracicie

 

PS jak ktoś ma inne pomysły to bardzo chętnie :)

 

PS2 RobertEs jak już mieszkasz na dobre (parapety wstawione) to zapraszamy do wspólpracy z sąsiadami, bo jakoś tak milczysz i nic się nie dzielisz dobrymi radami :p

 

Tak to jest ... końcówka budowy, wykończeniówka zajmuje wiele czasu.

dzieci trzeba pilnować... wiele zagrożeń - szczególnie dla naszego małego brzdąca, który właśnie zaczął chodzić :o

 

no i często kiepski dostęp do netu (choć na to nie mam co narzekać ... iPlus działa :D )

 

poprawię się. Obiecuję

 

Jak zimno na budowie zapraszam na herbatkę do mnie.

Można się trochę rozgrzać - oczywiście jeżeli jesteśmy w domu

 

Też nie mogę się doczekać do wiosny. Przeraża mnie pierwszy sezon grzewczy.

mam nadzieję, że nic mnie nie zaskoczy ... kosztowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz troszkę prywaty wsiowej (Murowaniec)

 

gromal a jak u Ciebie warunki na media,

 

witam

 

Rurociąg z wodą kończy się u mnie przed samą działką, kładli rury w lipcu ale co sie najeździłem żeby wrysowali mi to w mapkę. Jak sie okazało rura fizycznie jest ale ani w wodociągach ani w geoplanie nikt nic niewie. Musiał jechać na miejsce pracownik i naocznie stwierdzić że jest i wtedy mi uwierzyli ze jest i wrysowali.

 

Warunki na prąd już mam (w ciągu 2 lat), umowe podpisałem i zawiozłem do ENEA i czekałem, niby tydzień ale trwało to dłużej więc zacząłem dzwonić, przełączali mnie od jednej osoby do drugiej ale w końcu dotarłem do właściwej i dowiedziwłem sie "ach tak leży podanie no to dziś je zarejestruje i panu odeślemy" no i znów czekam, mam nadzieje że to przez strajk pocztowców i list jest w drodze.

 

Mam pytanie do forumowiczów, jeżeli macie ekologiczną oczyszczalnie ścieków gdzie ją zamawialiście jaką polecacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz troszkę prywaty wsiowej (Murowaniec)

 

gromal a jak u Ciebie warunki na media,

 

witam

 

Rurociąg z wodą kończy się u mnie przed samą działką, kładli rury w lipcu ale co sie najeździłem żeby wrysowali mi to w mapkę. Jak sie okazało rura fizycznie jest ale ani w wodociągach ani w geoplanie nikt nic niewie. Musiał jechać na miejsce pracownik i naocznie stwierdzić że jest i wtedy mi uwierzyli ze jest i wrysowali.

 

Warunki na prąd już mam (w ciągu 2 lat), umowe podpisałem i zawiozłem do ENEA i czekałem, niby tydzień ale trwało to dłużej więc zacząłem dzwonić, przełączali mnie od jednej osoby do drugiej ale w końcu dotarłem do właściwej i dowiedziwłem sie "ach tak leży podanie no to dziś je zarejestruje i panu odeślemy" no i znów czekam, mam nadzieje że to przez strajk pocztowców i list jest w drodze.

 

Mam pytanie do forumowiczów, jeżeli macie ekologiczną oczyszczalnie ścieków gdzie ją zamawialiście jaką polecacie.

Pozdrawiam

 

zapraszam na pogadankę z mężuniem twierdzi że wie co robi w tej kwestii :)

zbiorniki są zbyt drogie już chyba coik na ten temat ciut wcześniej pisałam

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex i ile Ci wyszło m2???

 

Aguś dajmy szansę innym :D

 

ale niech będzie ułatwimy zadanie, odpowiedzi do wyboru:

 

A - 1,77m2 B - 1,83 C - 1,86 D - 1,89

 

pozdrawiam

 

:p

 

czyżby nikt nie miał poczucia humoru, to nie sprawdzian z matematyki wystarczy metoda "chybił - trafił"

 

to będzie 1,76 m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ostatnio zacząłem się zastanawiać co z tą Polską

A dokładnie z wykonawcami .

W zeszłym miesiącu wysłałem kopie projektów do 5 firm budowlanych o wycenę budowy stanu surowego 200m2 ( tylko robocizna bez materiałów ) bo mam zamiar rozpocząć budowę początek 2007 r.

Do dnia dzisiejszego otrzymałem jedną odpowiedź i t taką na odczepkę .

Dzwoniłem do innych to otrzymywałem odpowiedzi : na razie nie mam czasu , może później , zadzwonię za tydzień .

Czy to ja mam tylko takie problemy , dom normalny – typowy bez szaleństw , parterowy z

u-poddaszem .

 

Już zaczynam wątpić czy faktycznie są jakieś firmy budujące domy w Bydgoszczy.

Jest jeszcze troczę czasu ale co to będzie jak zacznie się wykończeniówka .

Chyba sam „ zakasam „ rękawy

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałam w Expresie o biurze projektowym prowadzonym przez pania Katarzynę K. Czy to jest mowa o pani z firmy "D..." z B.Błót? Tzn. chodzi o to, że wykonywała dokumentację i podłączała fałszywe pozwolenia na budowę.

 

Witam

Ja już kiedyś też pytałem o to małżeństwo na początku listopada ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi .

 

 

 

Post Wysłany: Czw, 2 Listopad 2006 16:17

Ja mam pytanie odnośnie bydgoskiej firmy projektowej która preparowała pozwolenia na budowę domków jednorodzinnych. Wiecie może jak nazywa się ta firma i gdzie się mieści ? Wiem tylko tyle co piszą w gazetach , że biuro to było prowadzone przez małżeństwo Katarzynę K i Leszka K .

 

może tym razem ktoś odpowie .

 

 

Aga - Żona Facia a czytałaś też artykuł .....ŁĄCZY ICH ŻAL DO ZWYCIĘŻCZYNI ....... Przegrany kandydat na wójta Białych Błót oskarża rywalkę o brudną kampanię ???????

 

:) :) ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada Marcina z Bydzi

 

Fajny piesio na fotce twojego emblematu , tylko wydaje mi się że troszeczkę za wielki ten emblemacik i troszkę rozwala stronkę.

Można by troszeczkę zmniejszyć tego prześlicznego pieska ?

Jeżeli można oczywiście prosić

pozdrawiamhttp://sl.glitter-graphics.net/pub/10/10680fsitkperzl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada Marcina z Bydzi

 

Fajny piesio na fotce twojego emblematu , tylko wydaje mi się że troszeczkę za wielki ten emblemacik i troszkę rozwala stronkę.

Można by troszeczkę zmniejszyć tego prześlicznego pieska ?

Jeżeli można oczywiście prosić

pozdrawiam

 

 

Spoko juz wywalilem.

 

Co do wypisu z ewidencji gruntów jak byłem jakieś 2-tygodnie temu to nadal właścicielem był murowaniec.

Co do energetyki to nie wiem bo powinieniem już dostac warunki dawno, ale nie ma i nie ma (strajk listonoszy może).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałam w Expresie o biurze projektowym prowadzonym przez pania Katarzynę K. Czy to jest mowa o pani z firmy "D..." z B.Błót? Tzn. chodzi o to, że wykonywała dokumentację i podłączała fałszywe pozwolenia na budowę.

 

Witam

Ja już kiedyś też pytałem o to małżeństwo na początku listopada ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi .

 

Post Wysłany: Czw, 2 Listopad 2006 16:17

Ja mam pytanie odnośnie bydgoskiej firmy projektowej która preparowała pozwolenia na budowę domków jednorodzinnych. Wiecie może jak nazywa się ta firma i gdzie się mieści ? Wiem tylko tyle co piszą w gazetach , że biuro to było prowadzone przez małżeństwo Katarzynę K i Leszka K .

 

może tym razem ktoś odpowie .

 

 

Aga - Żona Facia a czytałaś też artykuł .....ŁĄCZY ICH ŻAL DO ZWYCIĘŻCZYNI ....... Przegrany kandydat na wójta Białych Błót oskarża rywalkę o brudną kampanię ???????

 

:) :) ;))

 

 

Gacuś już dawno pisaliśmy żę pani z Dako jest mało poważna ale akurat nie wiedziałam że to jest Katarzyna K

 

a jeśli chodzi o brudną kampanię to w którym expressie też dzisiaj bo w wydaniu netowym nie znalazłam tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada Marcina z Bydzi

 

Fajny piesio na fotce twojego emblematu , tylko wydaje mi się że troszeczkę za wielki ten emblemacik i troszkę rozwala stronkę.

Można by troszeczkę zmniejszyć tego prześlicznego pieska ?

Jeżeli można oczywiście prosić

pozdrawiam

 

Spoko juz wywalilem.

 

Pozdrawiam

 

ale Marcin piesek był bombowy tylko troszke przywielki jakby byl mniejszy bylo by fajnie :D

zmniejsz tego gifa tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...