Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

a tak poza tym to jak alex_ ma być sołtysem to musi mieć gdzie przyjmować mieszkańców, a u alex_ warunki iście surowe przy wejściu można zgubić buty, w środku betony itd.

czyli jak domniemam robicie zrzutę na wykończeniówkę dla alex_

jeśli tak to alex_ może to rozpatrzy

 

Wszystkie piniądze wtopiłem w Twoją kampanie wyborczą :lol:

wiesz ulotki, plakaty, kiełbasa wyborcza

 

niemożliwe działałeś bez porozumienia ze mną czyli to sie nie liczy, nie mam ciebie w składzie komitetu wyborczego

 

PS najpierw trzeba mieć prawa wyborcze czyli być stałym mieszkańcem czyli jeszcze pomarzyć sobie możecie :p :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A tak a propo jakbyście chcieli wiedzieć co u mnie słychać :D :D :D

To mi robią dach. Zakłądają dachówki. Cieszycie się razem ze mną?

 

Super!! Nam już właśnie kończą kłaść dachówki i domek zrobił się taki śliczny, że się napatrzyc nie mogę. Ekipy chyba nie mogę polecić, co prawda dach jest prosty (kładli też więżbę) ale tną dachówki na dachu i zauważyliśmy, że te śmieci zostają pomiędzy folią i dachówką. A poza tym idzie im to jak "krew z nosa". I następna transza kredytu się troszkę oddala a wydatki przybliżają :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propo jakbyście chcieli wiedzieć co u mnie słychać :D :D :D

To mi robią dach. Zakłądają dachówki. Cieszycie się razem ze mną?

 

Super!! Nam już właśnie kończą kłaść dachówki i domek zrobił się taki śliczny, że się napatrzyc nie mogę. Ekipy chyba nie mogę polecić, co prawda dach jest prosty (kładli też więżbę) ale tną dachówki na dachu i zauważyliśmy, że te śmieci zostają pomiędzy folią i dachówką. A poza tym idzie im to jak "krew z nosa". I następna transza kredytu się troszkę oddala a wydatki przybliżają :cry:

U nas tna na rusztowaniu z dala od dachu i folii 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo's wczorajszych artykułów o biurze D.... z białych błót

jeżeli to wszystko prawda, to dziękuje wam wszystkim za ostrzeżenia, bo właśnie dzięki wam i forum wycofałem się z tego biura.

 

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKI !!! :p

 

... no właśnie też chciałem o to zahaczyć ...

Pani w Dako to nie jest Katarzyna K. to Danuta K.

robiłem u niej adaptację....

 

nie to żebym był zadowolony z jej usług... bo odwaliła robote na odpier...

dobrze, że zrezygnowałeś...

pisze tak dla wyjaśnienia sprawy i dociekliwości innych...

 

Słuchajcie - piszecie o dako z BB, ale też jest biuro na Osowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo's wczorajszych artykułów o biurze D.... z białych błót

jeżeli to wszystko prawda, to dziękuje wam wszystkim za ostrzeżenia, bo właśnie dzięki wam i forum wycofałem się z tego biura.

 

JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKI !!! :p

 

... no właśnie też chciałem o to zahaczyć ...

Pani w Dako to nie jest Katarzyna K. to Danuta K.

robiłem u niej adaptację....

 

nie to żebym był zadowolony z jej usług... bo odwaliła robote na odpier...

dobrze, że zrezygnowałeś...

pisze tak dla wyjaśnienia sprawy i dociekliwości innych...

 

Słuchajcie - piszecie o dako z BB, ale też jest biuro na Osowej...

Dokładnie tak, bo to jest małżeństwo K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sciany swojego domu już postawiłem i zostało mi ok 100 szt bloczków z solbetu jeśli ktoś potrzebuje chętnie odstąpie w dobrej cenie. Budowa jest w przyłękach niestety nie dysponuję transportem. Jeśli ktoś chętny zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga-Faciowa - czytałam Twój dziennik; może to byli CI sami co umnie??? :(

Mi włamali się do szopki i zwinęli materiały budowlane :evil:

Jak ich dorwę .... to mężowi nie starczy na adwokata!!!!

 

... niestety, w Murowańcu chyba nie ma budowy, która nie zostałaby potraktowana w ten sposób.

 

Tubylcy wiedzą już na kogo trzeba uważać... bo niestety ci złodzieje to też ludzie stąd.

Musielibyśmy się spotkać to opowiedziałbym Wam o paru podejrzanych typach z Murowańca.

Czują się bezkarni... podobno nawet interwencja na policji nic nie daje bo mają jakieś układy i śmieją się wszystkim w twarz

...SKANDAL.

 

... ostatnio na zebraniu był poruszony temat kradzieży na budowach.

Poruszony był fakt, że wszyscy wiedzą, kto to robi, ale wszelkie zgłoszenia są bagatelizowane przez policję.

Wójtowa obiecała wtedy (a był też i sołtys), że to sprawdzi ... a było to chyba 3 m-ce temu. I widzę, że NIC się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga-Faciowa - czytałam Twój dziennik; może to byli CI sami co umnie??? :(

Mi włamali się do szopki i zwinęli materiały budowlane :evil:

Jak ich dorwę .... to mężowi nie starczy na adwokata!!!!

 

... niestety, w Murowańcu chyba nie ma budowy, która nie zostałaby potraktowana w ten sposób.

 

Tubylcy wiedzą już na kogo trzeba uważać... bo niestety ci złodzieje to też ludzie stąd.

Musielibyśmy się spotkać to opowiedziałbym Wam o paru podejrzanych typach z Murowańca.

Czują się bezkarni... podobno nawet interwencja na policji nic nie daje bo mają jakieś układy i śmieją się wszystkim w twarz

...SKANDAL.

 

... ostatnio na zebraniu był poruszony temat kradzieży na budowach.

Poruszony był fakt, że wszyscy wiedzą, kto to robi, ale wszelkie zgłoszenia są bagatelizowane przez policję.

Wójtowa obiecała wtedy (a był też i sołtys), że to sprawdzi ... a było to chyba 3 m-ce temu. I widzę, że NIC się nie zmieniło.

 

Ja tego tak nie zostawię! Nie odpuszczę! I niech spróbuje Policja mnie olać. Będzie miała do czynienia z małą, pyskatą blonyną :lol:

Jak mój małżonek na mnie mówi: "sami zaczeli, to teraz niech się sami bronią" ;-)

 

A tak na marginesie, to mamy zaległe spotkanie z Wami. Prawdopodobnie będę na działeczce w niedziele, to może uda nam się choć chwilę porozmawiać.

 

Pozdrawiam,

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga-Faciowa - czytałam Twój dziennik; może to byli CI sami co umnie??? :(

Mi włamali się do szopki i zwinęli materiały budowlane :evil:

Jak ich dorwę .... to mężowi nie starczy na adwokata!!!!

 

... niestety, w Murowańcu chyba nie ma budowy, która nie zostałaby potraktowana w ten sposób.

 

Tubylcy wiedzą już na kogo trzeba uważać... bo niestety ci złodzieje to też ludzie stąd.

Musielibyśmy się spotkać to opowiedziałbym Wam o paru podejrzanych typach z Murowańca.

Czują się bezkarni... podobno nawet interwencja na policji nic nie daje bo mają jakieś układy i śmieją się wszystkim w twarz

...SKANDAL.

 

... ostatnio na zebraniu był poruszony temat kradzieży na budowach.

Poruszony był fakt, że wszyscy wiedzą, kto to robi, ale wszelkie zgłoszenia są bagatelizowane przez policję.

Wójtowa obiecała wtedy (a był też i sołtys), że to sprawdzi ... a było to chyba 3 m-ce temu. I widzę, że NIC się nie zmieniło.

 

Ja tego tak nie zostawię! Nie odpuszczę! I niech spróbuje Policja mnie olać. Będzie miała do czynienia z małą, pyskatą blonyną :lol:

Jak mój małżonek na mnie mówi: "sami zaczeli, to teraz niech się sami bronią" ;-)

 

A tak na marginesie, to mamy zaległe spotkanie z Wami. Prawdopodobnie będę na działeczce w niedziele, to może uda nam się choć chwilę porozmawiać.

 

Pozdrawiam,

Asia

 

A z nami to nie ma zaległego spotkania, a co takiego się u Was działo, co zginęło??

My mieszkamy na przeciwko blaszaka który zostaół okradziony i kompletnie nic nie słyszeliśmy

Kradzieże na placach budowy to prawdziwa plaga, a policja u nas Błonie nie za wiele się przeejmuje bo jak co mała szkodliwość albo za dużo pracy nad szukaniem sprawcy, albo sprawca to wtyka i tyle

 

Na szczęście u nas ekipa mieszkała w kampingach i pilnowała materiału, bo to mieli w umowie. A my po czasie sie dowiedzieliśmy że już niektórzy mieli pobraną zaliczkę na konto naszego drewka na domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny spacerek w Murowańcu... Pochodziliśmy z rodzinką, pooglądaliśmy co nieco - niektórym nawet w okienko zajezeliśmy :p

Obiadek w Jadłodaini B. - jakoś wyjątkowo nieudany :(

Ale tym sposobem pół dnia spędziliśmy w miejscu, gdzie ostatecznie mamy zamieszkać :D

 

 

ciekawe w czyje to okienko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...