Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Alex chętnie poparłabym Wasze projekty (gaz, autobus) ale sądziłam, że nie będąc jeszcze mieszkańcem Murowańca nie bardzo mam do tego prawo...

 

Marcin z Bydzi dziękuję za porady dot obrazków :)

 

dori

 

ale jakby patrzeć od tej strony to w sumie nic sie nie będzie działo przez najbliższe 2-3 lata albo i więcej, bo mieszkać to nie wszystko, później jakieś papiery itd, itp

a tak pismo złożyć można a gmina odpowiedzieć musi a przynajmniej będzie wiadomo, że się coś będzie działo

jeśli bym nie krzyczała na zebraniu o lampy na strusiej to przez kilka lat sołtys by żył w błogiej świadomości że tam się nic nie dzieje, a tak jest zapisane na przyszły rok w plany (realizacja to innego ale chociaż plany są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aga-Faciowa - czytałam Twój dziennik; może to byli CI sami co umnie??? :(

Mi włamali się do szopki i zwinęli materiały budowlane :evil:

Jak ich dorwę .... to mężowi nie starczy na adwokata!!!!

 

Tak czytam wasze posty o złodziejach i już sie sam zaczynam martwić, chociaż jeszcze nie zacząłem budowy.

 

Tak sobie myśle, że skoro wiadomo kto to kradnie i policja nic nie chce zrobić to może by "inaczej" :evil: to załatwić.....

 

Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś mi kradnie materiały i jest bezkarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie artykułu w Expressie "Dziwna grzywna" nie chodzi o Dako a o biuro z ulicy Tucholskiej w Bydgoszczy (nie wiadomo czy mają nazwę), ale są to Katarzyna i Leszek

 

dzwoniłam do autorki :)

a ona bardzo chętna jeżeli mamy jakieś problemy z kimś innym

 

TY to jesteś dociekliwa. Nie chciałbym Ci podpaść :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie artykułu w Expressie "Dziwna grzywna" nie chodzi o Dako a o biuro z ulicy Tucholskiej w Bydgoszczy (nie wiadomo czy mają nazwę), ale są to Katarzyna i Leszek

 

dzwoniłam do autorki :)

a ona bardzo chętna jeżeli mamy jakieś problemy z kimś innym

 

TY to jesteś dociekliwa. Nie chciałbym Ci podpaść :lol:

 

 

I bardzo dobrze Robuś, że nie chcesz podpaść, to dlaczego nie byłeś jeszcze tłumaczyć się z tych podatków :evil:

 

a tak poza tym pojawił się problem ja sądziłam że Dako (w ogóle mi ich nie żal), ale kurcze to nie oni, a ja na nich psy wieszam

 

to zbyt długi kontakt z Wawą (oni są przewrażliwieni na prawo autorskie, podpisują fotki kto robił a co dopiero cytat czyjegoś autorstwa bez podania nazwiska autora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny spacerek w Murowańcu... Pochodziliśmy z rodzinką, pooglądaliśmy co nieco - niektórym nawet w okienko zajezeliśmy :p

Obiadek w Jadłodaini B. - jakoś wyjątkowo nieudany :(

Ale tym sposobem pół dnia spędziliśmy w miejscu, gdzie ostatecznie mamy zamieszkać :D

 

 

ciekawe w czyje to okienko ???

 

nieśmiało odpowiem, że może w Wasze... ? Ale nie jestem pewna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[witam. może nie powinnam to, ale w drobnych niekt nic nie mówi. A Wy jesteście na etapie budowania własnych domków. Poszukuję działki w okolicy Torunia. Wie ktoś może o jakiś działkach na sprzedaż. Z nimi coraz gorzej, a ja zaczynam popada w depresję. Szukamy od września, a jak już coś znajdziemy to zawsze jakies ale. Nasz ostatni wybór- działkę widzieliśmy w piątek, umówieni na podpisanie wstepnej umowy, a tu gościu z biura mówi że jakiś wiekszy inwestor kupił dwie duże dzialki obok i wziął również tą naszą.

Błagam, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie działek to powinna coś wiedzieć "kusząca" Agnieszka

 

a w sprawie pisma do wójtowej BB o gaz to jest w formie papierowej pozostała tylko forma elektroniczna

 

proszę wpisujcie się na listę zainteresowanych (komu mam to wysyłać w dniu jutrzejszym jak co)

 

wiem że:

 

gromal

kola

marcin z bydzi (nie ma wyjścia)

 

????????

 

PS pismo w sprawie linii 92 jest w głowie (to wszystko musi dojrzeć), optymistyczna wersja też na jutro

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny spacerek w Murowańcu... Pochodziliśmy z rodzinką, pooglądaliśmy co nieco - niektórym nawet w okienko zajezeliśmy :p

Obiadek w Jadłodaini B. - jakoś wyjątkowo nieudany :(

Ale tym sposobem pół dnia spędziliśmy w miejscu, gdzie ostatecznie mamy zamieszkać :D

 

 

ciekawe w czyje to okienko ???

 

nieśmiało odpowiem, że może w Wasze... ? Ale nie jestem pewna 8)

 

no a ja byłam pewnie w kuchni, ciekawią mnie zainteresowani moimi wnętrzami :p a tak serio jak goła baba jest na płocie to moje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny spacerek w Murowańcu... Pochodziliśmy z rodzinką, pooglądaliśmy co nieco - niektórym nawet w okienko zajezeliśmy :p

Obiadek w Jadłodaini B. - jakoś wyjątkowo nieudany :(

Ale tym sposobem pół dnia spędziliśmy w miejscu, gdzie ostatecznie mamy zamieszkać :D

 

 

ciekawe w czyje to okienko ???

 

nieśmiało odpowiem, że może w Wasze... ? Ale nie jestem pewna 8)

 

no a ja byłam pewnie w kuchni, ciekawią mnie zainteresowani moimi wnętrzami :p a tak serio jak goła baba jest na płocie to moje :p

 

a myślałem, że goła baba w kuchni :lol:

 

poza tym... jaka goła, jaka goła ... pół naga i ... z mieczem :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie działek to powinna coś wiedzieć "kusząca" Agnieszka

 

a w sprawie pisma do wójtowej BB o gaz to jest w formie papierowej pozostała tylko forma elektroniczna

 

proszę wpisujcie się na listę zainteresowanych (komu mam to wysyłać w dniu jutrzejszym jak co)

 

wiem że:

 

gromal

kola

marcin z bydzi (nie ma wyjścia)

 

????????

 

PS pismo w sprawie linii 92 jest w głowie (to wszystko musi dojrzeć), optymistyczna wersja też na jutro

 

pozdr

 

 

Dlaczego nie mam wyjścia ? :roll:

 

Szczerze mówiąc, to gaz aż tak bardzo nie będzie mi chyba potrzebny.

Ale podpisze, nie ma problemu. (trzeba sie przyszłej władzy przypodobać :wink: )

Jeżeli chodzi o linie autobusową tym bardziej. :p

Pozdrawiam Alex :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego nie mam wyjścia ? :roll:

 

Szczerze mówiąc, to gaz aż tak bardzo nie będzie mi chyba potrzebny.

Ale podpisze, nie ma problemu. (trzeba sie przyszłej władzy przypodobać :wink: )

Jeżeli chodzi o linie autobusową tym bardziej. :p

Pozdrawiam Alex :p

 

no właśnie chodzi o niedomówienia w komitecie wyborczym, ja nie chciałam kiełbasy a środki stracone 8)

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a myślałem, że goła baba w kuchni :lol:

 

poza tym... jaka goła, jaka goła ... pół naga i ... z mieczem :lol: :lol:

 

 

no Robert chcesz koniecznie podpaść lepiej znajdź chwilkę na kawę u sąsiadki to pogadamy

jak dla mnie lepiej by było jakby to był facet dajmy na to z .......gołą szablą :lol: :lol: :lol:

 

PS muszą być dwie wersje dla każdej strony, a nie tylko jednej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a myślałem, że goła baba w kuchni :lol:

 

poza tym... jaka goła, jaka goła ... pół naga i ... z mieczem :lol: :lol:

 

 

no Robert chcesz koniecznie podpaść lepiej znajdź chwilkę na kawę u sąsiadki to pogadamy

jak dla mnie lepiej by było jakby to był facet dajmy na to z .......gołą szablą :lol: :lol: :lol:

 

PS muszą być dwie wersje dla każdej strony, a nie tylko jednej :p

 

załatwione... ale tej szabli to Ty poszukasz :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke zmieniam temat, ale zastanawiam sie nad zmianą stropu (adaptacja projektu) z terivy na drewniany. Według moich wstępnych obliczeń drewniany jest tańszy, ale obawiam się że może być problem z wykonastwem.

Strop z terivy zrobi każda ekipa budowlana, natomiast drewniany to tylko cieśla, o których cięzko. Oczywiście może być jeszcze problem z drewnem itp.

Co o tym myślicie?

Jakieś porady, wskazówki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin pogadaj z Agą ona ma. Jak mogę tylko podpowiedzieć że nie ładowąłbym się już drugi raz w coś czego nie mogę szybko domówić, czego nie mogę użyć zastępczo. Robiłem filigana i musiałem czekać ponad 2 tygodnie a szlag mnie trafiał. Gdybym wybrał terive to pewnie po tygodniu miałbym strop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, mam ciągły kontakt z Pati i udało mi się nawet coś dla niej znaleźć, ale pojawiły sie problemy i nic z tego nie wyszło. Jednakże cały czas cięzko pracujemy nad poszukiwaniem działki :lol:

 

Aga mam nadzieję że nie masz mi za złe że nazywam Ciebie "kuszącą" Agą, ale nie mogę się oprzeć :D

 

a tak poza tym to jako jedyna przyszłaś mi do głowy (znawca stron toruńskich :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...