Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

No i kupiłem Express Bydgoski...

 

Strona 4 - temat dnia: Kradną wszystko na mur-beton.

 

Czytam, czytam i widzę:

"Pani Justyna wraz z mężem budują w Murowańcu dom jednorodzinny..."

i dalej:

"Tylko w rejonie Murowańca w ciągu trzech miesięcy na policję zgłoszono cztery kradzieże. Niestety, nie udało się nikogo złapać za rękę, choć we wsi mówią, że wiadomo, kto kradnie."

 

Pięknie!

 

Pierwszy krok zrobiony!

Może to coś da... Chociażby dla dużej grupki osób, która będzie się w przyszłości budować tam...

 

Pozdrowionka

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i kupiłem Express Bydgoski...

 

Strona 4 - temat dnia: Kradną wszystko na mur-beton.

 

Czytam, czytam i widzę:

"Pani Justyna wraz z mężem budują w Murowańcu dom jednorodzinny..."

i dalej:

"Tylko w rejonie Murowańca w ciągu trzech miesięcy na policję zgłoszono cztery kradzieże. Niestety, nie udało się nikogo złapać za rękę, choć we wsi mówią, że wiadomo, kto kradnie."

 

Pięknie!

 

Pierwszy krok zrobiony!

Może to coś da... Chociażby dla dużej grupki osób, która będzie się w przyszłości budować tam...

 

Pozdrowionka

 

Olek

 

też kupiłam pierwsze kroki były po express :)

 

cała zasługa w Marczysławie, bo ja się troszkę gazet boję :p

może cosik z tego wyda, ale żeby kapustę to już lekka przesada w tej naszej wiosce :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kupiłam pierwsze kroki były po express :)

 

cała zasługa w Marczysławie, bo ja się troszkę gazet boję :p

może cosik z tego wyda, ale żeby kapustę to już lekka przesada w tej naszej wiosce :evil: :evil:

 

No z tą kapustą to faktycznie przegięcie... :evil:

I jeszcze żeby betoniarkę?!?

 

Nawet całe koparki... To już jest niezła jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kupiłam pierwsze kroki były po express :)

 

cała zasługa w Marczysławie, bo ja się troszkę gazet boję :p

może cosik z tego wyda, ale żeby kapustę to już lekka przesada w tej naszej wiosce :evil: :evil:

 

No z tą kapustą to faktycznie przegięcie... :evil:

I jeszcze żeby betoniarkę?!?

 

Nawet całe koparki... To już jest niezła jazda...

 

no koparki to już na innych budowach, jakiś większych

u nas to betoniarka, materiały budowlane i stal z tym że chyba nie wszystko jest zgłaszane w policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz myślę...

 

Chyba (nie jestem pewien) już się wcześniej pojawiła taka propozycja na forum, ale może by tak zrobić jakąś mapkę Murowańca i każdy by pozaznaczał mniej więcej, gdzie ma swoją siedzibkę...

Fajnie byłoby wiedzieć, gdzie trzeba iść, jak np. będzie trzeba przekopać ogródek, bo się podpadło... :D

Widziałem inne grupy miały nawet całe strony pozakładane... Ale na początek chociaż taka mapka byłaby niezła...

 

Co myślicie?

 

Pozdrowionka

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zgłosiłam taki pomysł :) Miało to nastąpić na naszym spotkaniu w Murowańcu - na które się spóźniłam... :-? Więc nadal jestem "ZA" :)

 

a teraz jeśli chodzi o zaznaczanie czegokolwiek, to musimy miec mapkę, bo ostatnia wersja gromala nie miała podzielonych działek koło betoniarni i jak się Gacek, kola i Marcin mają wmalować :roll:

jak już będzie mapka to chętnie namalujemy nasze krzaczki :lol:

 

PS na telefony czekam do końca dnia, w weekend wrzuuce w tabelkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a teraz jeśli chodzi o zaznaczanie czegokolwiek, to musimy miec mapkę, bo ostatnia wersja gromala nie miała podzielonych działek koło betoniarni i jak się Gacek, kola i Marcin mają wmalować :roll:

jak już będzie mapka to chętnie namalujemy nasze krzaczki :lol:

 

 

Tak na dobrą sprawę, to chyba nie musimy mieć mapki z każdą działką zaznaczoną. Raz, że byłaby bardzo duża, a dwa każdy wie, gdzie mniej więcej znajduje się jego/jej działka i tak też możnaby pozaznaczać.

 

Najlepsze byłoby zdjęcie satelitarne terenu, ale na maps.google.com nie mają dokładnego zdjęcia satelitarnego tego terenu. W Bydgoszczy czy Białych Błotach, a nawet po części w Kruszynie nie ma problemu, by znaleźć każdy domek - wszystko widać jak na dłoni. Ale dla Murowańca nie ma tak szczegółowych zdjęć... :cry:

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dobry pomysł z tą mapką, fakt że na mojej mapie nie ma wszystkich działek ale sa ulice a każdy może swoją dorysować ewentualnie postawić kropkę z numerem do któredo podporzadkować można nasze telefony i nr dzialki.

 

Więc co o tym myślicie?

 

Alex mapkę już masz, telefony naplywaja więc jak już masz tak duzo to może będziesz tak Kochana :D i powiekszysz swoje dzieło.

Gromal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co jak ja jestem to wszyscy uciekli do domu i odpoczywają sobie na działeczkach :p ?

 

Alex nam uciekła....

Chyba ją troszkę przestraszyłeś tym pisaniem, że mogłaby to zrobić :wink:

 

Ja się cały czas pod projektem podpisuję (aaaa... żonka moja również)

 

Pozdrowionka

 

Olek

 

nie uciekła tylko pracuje :p :P :p, w weekend czekają mnie porządki w domku, Święta idą :D :D jak wpadnie mi mapka w ręce to mogę coś tam wrzucić ale sporo osób nie wiem gdzie mają działeczeki i może być cięzko

a jpg można puszczać muratorem to jak co może zacząć od wersji elektronicznej, po kolei każdy tyle chyba będzie mógł edytować i namazać co trzeba, co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uciekła tylko pracuje :p :P :p, w weekend czekają mnie porządki w domku, Święta idą :D :D jak wpadnie mi mapka w ręce to mogę coś tam wrzucić ale sporo osób nie wiem gdzie mają działeczeki i może być cięzko

a jpg można puszczać muratorem to jak co może zacząć od wersji elektronicznej, po kolei każdy tyle chyba będzie mógł edytować i namazać co trzeba, co Wy na to??

 

Wyślij elektronicznie... Tylko nie do wszystkich razem, a jakoś po kolei, tak, aby każdy mógł nanieść swoje i potem przesłać dalej z już naniesionymi swoimi namiarami... Potem kolejny naniesie swoje i tak dalej...

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...