Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Na koncu ulicy Bielika,

Nowa ulica Bielikowa

 

kurczę, nie wiem gdzie to jest ... My mamy na Puchacza-też chcemy zacząć na wiosnę marzec/kwiecień budowę.Chcielibyśmy uporać się z tym w jeden rok(nie wiem czy nam się uda) ,ale takie są plany.Jak nie damy rady -to pod mostem będę mieszkać chyba (sprzedajemy mieszkanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie uciekła tylko pracuje :p :P :p, w weekend czekają mnie porządki w domku, Święta idą :D :D jak wpadnie mi mapka w ręce to mogę coś tam wrzucić ale sporo osób nie wiem gdzie mają działeczeki i może być cięzko

a jpg można puszczać muratorem to jak co może zacząć od wersji elektronicznej, po kolei każdy tyle chyba będzie mógł edytować i namazać co trzeba, co Wy na to??

 

Wyślij elektronicznie... Tylko nie do wszystkich razem, a jakoś po kolei, tak, aby każdy mógł nanieść swoje i potem przesłać dalej z już naniesionymi swoimi namiarami... Potem kolejny naniesie swoje i tak dalej...

 

Olek

 

Witam.

Może prościej będzie zrobić fotkę tablicy z mapą murowańca i tam pozaznaczać gdzie kto się buduje.Ja mam taką fotkę tylko że słabą bo robioną aparatem w telefonie , ale wyglądałoby to tak:

http://images1.fotosik.pl/303/7207be66cc111d48.jpg

lokalizacje i nicki sa zmyślone więc proszę się tym nie sugerować.

Ja osobiście to takiej mapki z pozaznaczanymi naszymi prawdziwymi lokalizacjami to na forum bym nie umieszczał. Po co ułatwiać zadania złodziejom . Lepiej tak jak proponujecie przesyłać sobie tą mapkę na priv. albo na e-maila .

Co wy na to?

Witam nowego przyszłego mieszkańca Murowańca Horatio

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalismy z opcją wyprowadzki na koniec marca

Własciwie nie było problemu z taką tranzakcją

dostałiśmy 90% kasy

a w kiwetniu trochę na dzialkę do Prądocina i zima u mioch teściów

8)

 

Boję się wprowadzić na zimę ze względu na wilgoć

 

:(

 

Też baliśmy się tej wilgoci-ponoć mury muszą sezonować itp.,ale zdecydowaliśmy się budowac z YTONGA -ponoć nie ma ryzyka zawilgotnienia-można w jeden rok się wprowadzać -tak nas edukował adaptator projektu.Zobaczymy -życie pokaże jak to będzie.Trochę mam pietra zostać bez dachu nad głową (juz bez mieszkania ,a jeszcze bez domu).W razie czego możemy się przytulić do rodziny -ale wiecie jak to jest u kogoś... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jest opcja wynajmu na jakiś czas mieszkania ,ale co z tymi gratami zrobić -taszczyć w tę i z powrotem.Niby tego nie duzo ,ale zawsze

 

rodzina która kupiła mieszkanie

zaoferowala nam, że mozemy od kwietnia je wynając

 

dajcie ogloszenie i moze uda się taka opcja

 

Jezeli się zdecydujemy to mozemy mieszkać w naszym (nie naszym mieszkaniu) do końca budowy

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jest opcja wynajmu na jakiś czas mieszkania ,ale co z tymi gratami zrobić -taszczyć w tę i z powrotem.Niby tego nie duzo ,ale zawsze

 

rodzina która kupiła mieszkanie

zaoferowala nam, że mozemy od kwietnia je wynając

 

dajcie ogloszenie i moze uda się taka opcja

 

Jezeli się zdecydujemy to mozemy mieszkać w naszym (nie naszym mieszkaniu) do końca budowy

 

:)

 

Komfortowa sytuacja -bez parcia .ŚWIETNIE -chciałabym tak trafić :) LECĘ DO DOMCIU =jutro będę na forum

 

pozdrawiam

 

AGNIESZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...