Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na Zygmunta Augusta nie wysyła się żoneczki tylko trzeba iśc samemu,wcześniej zrobić ymydż czyli dobra woda,uśmiech,dobry tekst...ja jeszcze dołączyłem rośliny i nikt przy mnie nie rozmawiał przez telefon a pozwolenie na budowę pomimo natłoku miałem w tydzień.Apel do wszystkich macho - nie wysyłajcie swoich kobiet do załatwiania spraw z kobietami w urzedach !!!!Róbcie to sami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Witam wszystkich,czytając Wasze posty jestem pełna podziwu! Przede mną marzenia o własnym domu które chcę realizować w przyszłym roku. Nie mamy jeszcze działki, jesteśmy w trakcie poszukiwań i oglądania . Z uwagi na dzieci w wieku szkolnym muszę myśleć o dobrym dojeździe do Bydzi. Mamy na uwadze działkę w Borównie, ale facet sprzeda ją pod warunkiem że będzie nam budował. Dopuszcza własny projekt. Poradźcie na co zwrócić uwagę przy takich umowach? Czego się wystrzegać? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Lidka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych , pogodnych , radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich forumowiczów.

Życzę Wam aby Wasze domy budowały się bez żadnych problemów , aby majstrowie budowali Wasze domki tak jak sobie wymarzyliście.http://www1.100lat.pl/gfx/cards/classic/horizontal/278_card_7b370e527ef14c559f0c8d06750948f8.jpg

Życzę smacznego karpiahttp://www1.100lat.pl/gfx/cards/classic/horizontal/260_card_b8f980aeea25a81ee73d66afb40f155e.jpg

 

Tylko uważajcie na ości :

kliknij: http://www1.100lat.pl/kartki/2,Boze_Narodzenie/1,35,0,Uwaga_na_osci.html

 

No i mam nadzieję że nic nie zatrzyma Mikołaja

http://images3.fotosik.pl/301/96fd4ccd98f2c696.jpg

 

JESZCZE RAZ ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zygmunta Augusta nie wysyła się żoneczki tylko trzeba iśc samemu,wcześniej zrobić ymydż czyli dobra woda,uśmiech,dobry tekst...ja jeszcze dołączyłem rośliny i nikt przy mnie nie rozmawiał przez telefon a pozwolenie na budowę pomimo natłoku miałem w tydzień.Apel do wszystkich macho - nie wysyłajcie swoich kobiet do załatwiania spraw z kobietami w urzedach !!!!Róbcie to sami.

 

Rośliny???!!! Może jeszcze panom od usuwanie nieczystości mam kupić kwiaty za to, że wykonują swoją prace i opróżniają mi śmietnik. :evil: :evil: :evil:

I jak tu ma sie zmienić na lepsze w tym kraju jak stare komunistyczne nawyki jeszcze mają niektórzy.

Co do wysyłania żonki:

Musiałbym być emerytem, rencistą albo bezrobotnym żeby załatwić wszystko sam, bo nie mam tyle czasu. I nie wiem jak Twoja żonka, ale moja nie siedzi tylko przy garach i karmi piersią, sama wiele potrafi załatwić i jest w tym lepsza od nie jednego macho :D :D

Pozdrawiam moją kochaną żonkę przy okazji :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zygmunta Augusta nie wysyła się żoneczki tylko trzeba iśc samemu,wcześniej zrobić ymydż czyli dobra woda,uśmiech,dobry tekst...ja jeszcze dołączyłem rośliny i nikt przy mnie nie rozmawiał przez telefon a pozwolenie na budowę pomimo natłoku miałem w tydzień.Apel do wszystkich macho - nie wysyłajcie swoich kobiet do załatwiania spraw z kobietami w urzedach !!!!Róbcie to sami.

 

Rośliny???!!! Może jeszcze panom od usuwanie nieczystości mam kupić kwiaty za to, że wykonują swoją prace i opróżniają mi śmietnik. :evil: :evil: :evil:

I jak tu ma sie zmienić na lepsze w tym kraju jak stare komunistyczne nawyki jeszcze mają niektórzy.

Co do wysyłania żonki:

Musiałbym być emerytem, rencistą albo bezrobotnym żeby załatwić wszystko sam, bo nie mam tyle czasu. I nie wiem jak Twoja żonka, ale moja nie siedzi tylko przy garach i karmi piersią, sama wiele potrafi załatwić i jest w tym lepsza od nie jednego macho :D :D

Pozdrawiam moją kochaną żonkę przy okazji :p :p

 

 

 

A kto to taki nerwowy ???? :wink:

Nie stresuj się, androżek na pewno chciał dobrze.

My z małżem zrobiliśmy to tak: on obskakiwał Panie, ja Panów; ale oczywiście bez kwiatów, bąbonierek i innych cudów. Za coś biora pensję.

Uwierz mi, że papierki to pikuś w porównaniu do reszty budowy /papiery udało mi sie załatwić błyskawicznie, natomiast już drugi raz odwiedzili nas nieproszeni goście :( /

 

Pozdrawiam Wszystkich budujących, wybudowanych i zaczynających budować :wink:

Z okazji świąt życzę ... aby wiosna przyszła jak najszybciej i nie było przykrych niespodzianek! :p

 

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wysyłania żonki:

Musiałbym być emerytem, rencistą albo bezrobotnym żeby załatwić wszystko sam, bo nie mam tyle czasu. I nie wiem jak Twoja żonka, ale moja nie siedzi tylko przy garach i karmi piersią, sama wiele potrafi załatwić i jest w tym lepsza od nie jednego macho :D :D

Pozdrawiam moją kochaną żonkę przy okazji :p :p

 

Dziękuję Ci Marcinie! :) Nasze forum potwierdza, że często taki babsztyl nie jedno zrobi lepiej niż zapracowany mężuś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj

 

dopiero dziś przeglądam forum...

Co do papierologii to muszę się pochwalić-wczoraj zaniosłam na Zygmunta Agusta gotową dokumentację do pozwolenia na budowę (biegnie 65 dni-czekam cierpliwie).

 

Co do wyboru projektu- zawsze marzył mi się dom parterowy z kopertowym dachem.I takich projetów szukaliśmy-znależliśmy klika ciekawych .Zawsze jak spodobał mi się projekt to miał byc teni i tylko ten(takich opcji okazało się było kilka).Zaczeliśmy też weryfikacje kosztów budowy i okazało się po kliku wywiadach ze znajomymi-budowniczymi ,że dach w takich domach to ogromny wydatek,wiecej fundamentów,murów itp.(troszkę zaczęliśmy powątpiewać w nasze możliwości finansowe co do takich domów),Przyjęliśmy opcję prostego w budowie,zwartego w bryle domu z poddaszem uzytkowym( :evil: a nie chciałam na starośc po schodach biegać).Projekt można znaleźć na stronie http://www.hbstudio.pl -nazywa się "marysia" 112 m powierzni użytkowej +garaż,garderoba i kotłownia.Doszliśmy do wniosku,że diabeł tkwi w szczegółach(ładnej elewacji ,ogrodu itp.).Wolę mieć dom prosty i tani w budowie ,ale za to wykończony na tip top tak jak sobie wymarzyłam(aranżacja wnętrza)

 

to tyle o projekcie

 

 

A teraz moi drodzy

 

życzę Wam wszyskim znajomym i nieznajomym

 

Zdrowych ,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,

determinacji w dążeniu do celu,siły na sezon budowlany i duuuuużo kasy :lol:

 

Aga i Krzyś

 

aaa..i jeszcze jedno...

 

Żeby każdy z nas usiadł sobie w przyszłe święta przy kominku w salonie :) -no....najpóxniej za dwa lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wysyłania żonki:

Musiałbym być emerytem, rencistą albo bezrobotnym żeby załatwić wszystko sam, bo nie mam tyle czasu. I nie wiem jak Twoja żonka, ale moja nie siedzi tylko przy garach i karmi piersią, sama wiele potrafi załatwić i jest w tym lepsza od nie jednego macho :D :D

Pozdrawiam moją kochaną żonkę przy okazji :p :p

 

Dziękuję Ci Marcinie! :) Nasze forum potwierdza, że często taki babsztyl nie jedno zrobi lepiej niż zapracowany mężuś :lol:

 

 

coś w tym jest :p :P :p :P :p :P, tylko szkoda że się nam Marcin tak bardzo wzburzył, jak kobieta świadomie i dobrowolnie wybierze rolę matki niepracującej to nie jest jej ujmą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech w zaciszu domowego ogniska cichutko rozbrzmiewa wesola koleda,

Niech piekne beda dla Was tegoroczne Swieta,

Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuz po zmroku,

da Wam szczescie i pomyslnosc, w nadchodzacym Nowy Roku 2007.

 

Z okazji zblizajacych sie Swiat Bozego Narodzenia,

zyczymy Wam i Waszym bliskim,

wiele spokoju, radosci,

oraz zadowolenia w zyciu osobistym i zawodowym.

 

Taniego Franiciszka, Najlepszych Ekip, Materiałów za grosze i nerwów nie po trosze :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my Wam życzymy:

 

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami,

spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów.

Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok,

żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

 

A mówiąc po "naszemu", tak jak to już wszyscy powyżej wspominali:

 

majstrów nie zwiewających z budowy ze swoimi pomocnikami, mocnych kłódek na szopach i garażach, adaptujących nie podrabiających pieczątek, nie spóźniających się dostawców, no i przede wszystkim KASY!!!!

 

Asia i Olek

 

ps. jutro jedziemy na działeczkę ściąć sobie jedną sosenkę, co by nam za choinkę w domciu robiła... Jak ktoś z Was jest w potrzebie i chciałby taką sosenkę około 150-170 cm, zapraszamy około 11:45-12:00 na działeczkę przy Puchacza (działka nr 80/177 - jak ktoś ma plan zagospodarowania)... kilka sosenek się znajdzie tam, gdzie w przyszłości domek ma stać... parę sobie zostawimy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzących

Świąt Bożego Narodzenia

pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.

Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół

oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób.

Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.

Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaja w kominie,

prezentów ile się nawinie,

cukierków skrzynki,

dwumetrowej choinki,

przed domem bałwana i

sylwestra do rana.

 

Oczywiście mowa tu o mikołaju w kominie we własnym domu i bałwanie we własnym ogrodzie. Żebyśmy w przyszłym roku (a najpóźniej za dwa) spotkali się wszyscy razem na wspólnym sylwesrowym fajerwerkowaniu.

Ola i Tomek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!! Ojej dawno mnie już tu nie było lecz widzę same stare nicki :lol: :lol: :lol:

My od września już mieszkamy a od 8 grudnia to mamy nawet gaz. Ogólnie całość to jeszcze pobojowisko lecz swoje własne ( no może jeszcze banku )...

Postaram się załączyć kilka zdjęć lecz już zapomniałem jak się to robi.

Pozdrawiam z Osielska

 

SIOUX

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!! Ojej dawno mnie już tu nie było lecz widzę same stare nicki :lol: :lol: :lol:

My od września już mieszkamy a od 8 grudnia to mamy nawet gaz. Ogólnie całość to jeszcze pobojowisko lecz swoje własne ( no może jeszcze banku )...

Postaram się załączyć kilka zdjęć lecz już zapomniałem jak się to robi.

Pozdrawiam z Osielska

 

SIOUX

:evil:

Gratukujemy zamieszkania w nowym domku. Proszę przypomnij sobie jak wstawia się zdjęcia to ja chętnie obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!! Ojej dawno mnie już tu nie było lecz widzę same stare nicki :lol: :lol: :lol: ...........

 

SIOUX

:evil:

 

Oj chyba chyba nie same stare nicki , sporo nowych forumowiczów przybyło od ostatniego Twojego postu w tej grupie ( Wysłany: Sro, 4 Październik 2006 10:48 )

Z dwóch ostatnich stron to :^kola^ , Maciejko , Asia i Olek ,

Marcin z Bydzi , AGA I KRZYŚ , Lidka i Janusz , Horatio , bąki , .....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...