Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gacuś dzięki za informacje w sprawie działek, znajoma poszukuje ,ale jakoś nic w Murowańcu na sprzedaż nie mogła znaleźć - co znalazła to już sprzedane.

 

Z jakich okolic Murowańca jesteście lub będziecie? :wink:

 

Ja tak samo miałem co coś znalazłem , obejrzałem , zdecydowałem że biorę to się okazywało że sprzedane . I niestety kilka ładnych działeczek ładniejszych od obecnej oraz o lepszej lokalizacji poszło mi koło nosa .

My mamy działeczkę z okolic betoniarni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy działkę na Opalowej, to chyba jest kawałek drogi od Betoniarni? Zauważyłam ,że większość z forum ma działki w Twoim rejonie :D

 

Tak zgadza się że dużo osób z forum ma działki z okolic betoniarni , a to dla tego że większość działek zostało właśnie w tym rejonie , bo rzadko kto chciał budować się w sąsiedztwie betoniarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdenerwować może to nie , ale jak chcesz to możesz wpaść na małego eklerka . Jeszcze dwa mi zostały . :oops: :o :D

Kurcze - Gacuś jakie propozycje daje na forum....ho ho... :wink:

Sam bym też chętnie jednego wciągnął, ale pewnie o tej porze to już wszystko się dobrze układa na drodze do pewnej dziurki w brzuszku u Gacusia.... :o

heh....

 

Pozdro

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdenerwować może to nie , ale jak chcesz to możesz wpaść na małego eklerka . Jeszcze dwa mi zostały . :oops: :o :D

Kurcze - Gacuś jakie propozycje daje na forum....ho ho... :wink:

Sam bym też chętnie jednego wciągnął, ale pewnie o tej porze to już wszystko się dobrze układa na drodze do pewnej dziurki w brzuszku u Gacusia.... :o

heh....

 

Pozdro

 

Olek

 

No już wciągnięte , już zapomniałem jak smakują .

Niestety musiałem sam się nimi delektować bo nikt nie chciał się skusić :p :oops: :oops: :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos mi poleci gdzie szukac paneli?

wiem ze na leczyckuiej przy zakupie kompletu montuja gratis, moze ktos jeszcze cos poleci?

dzieki

arek

 

Ja mogę polecić ESPO na Curie Skłodowskiej 17 .

Kilka latek temu pracowałem w tej firmie i wiem że mieli dobrze przeszkolonych montażystów.

Jak jest w tej chwili , czy mają jakieś promocje oraz czy dają montaż gratis to niestety nie wiem.

Ale na pewno dużo wytłumaczą , doradzą a w szczególności szefowa sklepu Pani Ewa .

Poza tym w OBI też dawali montaż gratis , oczywiście samej podłogi , za montaż listew przyściennych i podłogowych trzeba zapłacić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...