Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj

Pozwolę sonbie zabrać głos bo też jestem z "rejonu". Jesli masz wejście od strony południowej to może zainteresuje Cię projekt który ja wybrałem

Oczywiście sa możliwe warianty odbić lustrzanych.

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=89564 - ząlożyłem ten wątek z myslą że ktoś go jeszcze buduje ;-) Na razie trzy osoby sie odezwały

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez2007 mam podobne zapotrzebowanie - wjazd od strony południowej, taras od zachodniej. Jak coś Ci się rzuci Ciekawego - daj znać:)
To jest nas więcej, bo też szukam projektu na takich samych warunkach - wjazd od południa. Na stronach biura Archon jest osobny dział projektów na takie usytuowanie działki. Ale od tego przeglądania, analizowania i wizualizowania to oczopląsu dostaję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "południowiec" to zastanawiam się nad lustrzanym odbiciem tego projektu:

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m43ec5c0c51a0b

ale z przeprojektowaniem góry na 4 pokoje i tak aby łazienka była od południa, żeby słońce dodatkowo ją dogrzewało. No i garaż dwustanowiskowy, ale wówczas metraż zaczyna przerażać... a zacząłem szukać projektu z założeniem nie przekroczyć 160m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących , niestety rzadko zaglądam na forum....no chyba że mam problem. Poszukuje kogos od stawu, sprawdzonego i z doświadczeniem i ze sprzętem. A może ktoś z naszych forumowiczów podzieli się doświadczeniami w tym temacie

 

Aga Faciowa - kiedyś pisałaś o elektryku . Ja nadal poszukuję ekipy elektryków. Może ktoś ma namiary. Praca gdzieś na marzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś - zono Facia jak tam tynkarze??

dzwoniłaś?? :)

 

Aga Faciowa zapraszamy na rekonesans tego PW, od jutra powinno być sprzątnięte (kolęda :D)

 

alex_ podjedziemy na 100 % tylko nie w najbliższych dniach. Synek ma ospę i nie mogę z nim wychodzić z chaty :evil: :evil: :evil:

 

Aga jak co to chyba poczekamy troszkę dłużej na tę wizytę aż się mały wychoruje

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!!

 

Zebranie w Murowańcu w dniu 01 lutego o godz. 18 w świetlicy w szkole - wybory sołtysa

 

:D

 

I co wyjesz sąsiad, nie mamy praw wyborczych :lol: :lol: :lol:

 

... oj chyba dzisiaj mamy zły humor 8)

 

sąsiad już humorek jest ok tylko coś mi się wydaje że głupie myśli u sąsiada w główce :D :D 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się meldować , zameldować się na działeczkach i będą prawa do wyborów .

 

Temat meldunku był chyba poruszany na ostatnim zebraniu .Nawet na niezabudowanej działce można się zameldować ,:) :) :)

Pozdrawiam

 

 

NIESTETY NIE JUŻ PANIE Z URZĘDU PANI WOJT BB NIEŹLE KOMBINUJĄ

 

meldunek po odbiorze technicznym nawet czasowy :p :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się meldować , zameldować się na działeczkach i będą prawa do wyborów .

 

Temat meldunku był chyba poruszany na ostatnim zebraniu .Nawet na niezabudowanej działce można się zameldować ,:) :) :)

Pozdrawiam

 

 

NIESTETY NIE JUŻ PANIE Z URZĘDU PANI WOJT BB NIEŹLE KOMBINUJĄ

 

meldunek po odbiorze technicznym nawet czasowy :p :P :p

 

A to lipa.

To pani wójt nie słowna , przed wyborami , jej wyborami to można było się meldować , a jak już została wybrana to już nie . Dziwna sprawa .

Szkoda :cry: :cry: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się meldować , zameldować się na działeczkach i będą prawa do wyborów .

 

Temat meldunku był chyba poruszany na ostatnim zebraniu .Nawet na niezabudowanej działce można się zameldować ,:) :) :)

Pozdrawiam

 

 

NIESTETY NIE JUŻ PANIE Z URZĘDU PANI WOJT BB NIEŹLE KOMBINUJĄ

 

meldunek po odbiorze technicznym nawet czasowy :p :P :p

 

A to lipa.

To pani wójt nie słowna , przed wyborami , jej wyborami to można było się meldować , a jak już została wybrana to już nie . Dziwna sprawa .

Szkoda :cry: :cry: :-?

 

Gacuś kręcisz właśnie przed wyborami wójtowa nie pozwalała się meldować i otwarcie to powiedziała że ona nie wyraża zgody dopóki się ktoś nie zamelduje

a do meldunku panie same nie wiedzą co wołać i wołają o odbiór techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gacuś kręcisz właśnie przed wyborami wójtowa nie pozwalała się meldować i otwarcie to powiedziała że ona nie wyraża zgody dopóki się ktoś nie zamelduje

a do meldunku panie same nie wiedzą co wołać i wołają o odbiór techniczny

 

Może rzeczywiście coś pomyliłem , ale według mojej pamięci to właśnie Pani wójt mówiła że na działkach pustych można się meldować (chyba na pobyt czasowy) i w ten sposób nabywa się prawo do brania udziału w wyborach .Nie interesuje ich czy stoi tam domek bo Ja mogę mieszkać tam w przyczepie lub namiocie , i skoro tam przebywam , śpię to nawet mam obowiązek zgłosić pobyt tymczasowy .

Tak pamiętam , jeżeli coś pokręciłem to przepraszam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...