Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Polecam cieślę - Sławomir Buzalski ( robi też dachówkę -ale jak u mnie zrobi to powiem czy też gucio ) oraz kierownika budowy - Wiesław Pilarski ( ze Żnina,ale jest w każdej chwili jak potrzeba - papudrakom i"fahofcom"nie przepuści.)Wszelkie namiary na priva.Jeśli chodzi o badania geotechniczne to Geoprofil - pomiar w 3.punktach działki ok. 600 zł ( tak było )

Ponadto w najbliższym czasie będę miał do sprzedania 40 stempli ( buduję w Zielonce )

Ja też poprosze o namiary na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące okiem. Wiecie wybór buży i ceny są bardzo zróżnicowane ale chciałbym zasięgnąć opini na temat profili Veka. Oferta jednej z firm jest właśnie oparta o te profile i musze powiedzieć że cenowo wypadli dobrze i jako jedyni zaproponowali rolety z rewizją od spodu. Czy ma ktoś może lub spotkał się z jakimiś opiniami.

Ech te wybory. :o tyle tego ze aż strach sie zdeydować. Fajne są okna M&S ale jakoś doświadczenia kiepskie, Plustec, Rehau i kilku innych producentów niedostarcza żaluzji z rewizją od spodu.

Jeśli coś wiecie to pochwalcie się.

 

Szukam tynkarzy, elektryków i instalatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz za tę samą robotę wezmie 19 tys. :D

29 tys. to strasznie drogo, no chyba, że macie b. duży dom, jeżeli nie to jest to normalnie (jak to się wyraził mój małż) ździerstwo.

pozdrowionka

 

 

kola

 

teraz mnie zasmuciłaś :( możesz podać jakieś szczegóły np.ile ludzi ma w ekipie ten murarz,czy ma maszyny i narzędzia,jak długo bedzie wam stawiał dom i jakie ma terminy-bo jak taki tani to może się załapię.No i jaki dom budujecie duży (my 140 m2 zpoddaszem )

 

proszę o odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola

 

byłabym wdzięczna ,gdybyś zapytała o terminy :D

 

a gdzie budujecie?

 

i z czegio?

 

aha -a jak wynaleźliścię tę ekipę - z polecenia?

 

Ekipa z polecenia, widzieliśmy ich budowy, dodatkowym plusem jest to, że budowali taki dom jak nasz :D

A budujemy się "oczywiście" na najpiękniejszej wsi zwanej Murowaniec :D

z bloczków + styropian

 

p.s. zapytam się oczywiście o terminy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola

 

byłabym wdzięczna ,gdybyś zapytała o terminy :D

 

a gdzie budujecie?

 

i z czegio?

 

aha -a jak wynaleźliścię tę ekipę - z polecenia?

 

Ekipa z polecenia, widzieliśmy ich budowy, dodatkowym plusem jest to, że budowali taki dom jak nasz :D

A budujemy się "oczywiście" na najpiękniejszej wsi zwanej Murowaniec :D

z bloczków + styropian

 

p.s. zapytam się oczywiście o terminy :p

 

 

będę wdzieczna i z góry dziekuję-czekam z niecirpliwością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA i KRZYŚ Wasza ekipa to ta odemnie czy inna.

 

 

nie ,nie od Ciebie .A ty jesteś zadowolony z ekipy -iile wzięli?

 

zdecydowaliśmy się jednak na Poroterm 44 jednowarstwową

 

Porotherm też fajny.

Moja cena to właśnie okolice 30 tyś.

 

aaaaaa...

 

JAKI KOSZTORYS SOBIE ZAŁOŻYŁEŚ NA TWÓJ DOM -MY MAY 300 TYS.I TYLE MUSI NAM WYSTARCZYĆ

 

AGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA i KRZYŚ Wasza ekipa to ta odemnie czy inna.

 

 

nie ,nie od Ciebie .A ty jesteś zadowolony z ekipy -iile wzięli?

 

zdecydowaliśmy się jednak na Poroterm 44 jednowarstwową

 

Porotherm też fajny.

Moja cena to właśnie okolice 30 tyś.

 

aaaaaa...

 

JAKI KOSZTORYS SOBIE ZAŁOŻYŁEŚ NA TWÓJ DOM -MY MAY 300 TYS.I TYLE MUSI NAM WYSTARCZYĆ

 

AGA

Zweryfikujecie zwryfikujecie. :lol: to głównie zależy od tego jak duży dom i ile sami zrobicie. Są etapy na których ciężko oszczędności szukać albo skutkują błędami. Ale to już na 100% wiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w grupie wymiany doświadczeń o wadach i zaletach STROPU CERAMICZNO-ŻELBETOWEGO POROTHERM 19/62.5 .

Niestety mało opinii uzyskałem , jeżeli macie jakąś wiedzę na ten temat to zapraszam do komentowania tego wątku:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=91218&highlight=

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam wszystkich budujących w KUJAWSKO-POMORSKIM

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Domek mamy - w Łochowie- stan surowy zamknięty. Zostałąm sama jak zwykle na polu boju, Janusz wybył z Bydzi. Tydzień standardowo zaczął sie od perypetii (zatrzasnęły się drzwi- dobrze mieć sąsaida). Nie dam się i już. Muszę znaleźć firmę z oknami typu vekux i montaż, mam ich sporo. Później dach. Jeżeli możecie kogoś polecić chętnie skorzystam. :roll: Pozdrawiam Lidka

 

Polecam firmę CEGPOL na ul. Mińskiej w Bydgoszczy. Zakładają dachy i mają okna VELUX ( w bardzo dobrej cenie).

 

Uwaga na okna Velux typu uchylno-rozwierne. Są takie gdzie za pomocą jednego przełącznika zmienia się jakby miejsce obrotu. Cała konstrukcja mało stabilna a widać to dopiero po zamocowaniu no i jakość bardzo niska. Widziałem na własne oczy. :(

:wink: Super, zwrócę na to uwagę, a za firmę dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...