Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

... a jesteś zdecydowany na pallets ??

(ktoś wcześniej pisał, że kiepsko z jakością i kaloryczością tego opału)

 

Ten piec może ciągnąć na pellecie i ekogroszku.

A jest o tyle ciekawy, że w trybie pellet ma zapalarkę i tak sobie wykombinowałem, że zimą będzie wsuwał ekogroszek, a latem grzanie c.w.u. będzie jechał na pellecie. W/g instalatora, altem zużywa na to ok 200 kg pelletu na miesiąc.

 

Pzdr.

Marczysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

budujemy nasze domostwo w osielsku /niedaleko szkoły/ i jestesmy na etapie poszukiwania dachówki, stąd mam pytanie do ludzi dobrej woli o miejsca pewne i sprawdzone (zasadniczo chodzi o reklamacje potłuczonych sztuk) i zarazem ugodowe na negocjacje cenowe :)

 

właściwe juz jestesmy zdecydowani na robena sredzka falista ale zawsze pozostaje otwarta furtka...

 

Polecam CEGPOL ul. Mińska (Bydgoszcz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem pustaki szalunkowe. Też mi przetrzyma do dnia bliżej nieustalonego na obecną chwilę.

Przy okazji zapytałem luźno o cenę BK i strzelił mi na teraz 7,6PLM za "24" z tym tylko, że termin umówiony musi być bardzo sztywno - czyli ustalony musi być już dzisiaj dokładny termin odbioru a to trochę trudno dzisiaj przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam nadzieję, że położenie wszystkich na mapce zgadza się rzeczywistością. :)

 

Zapewnie niektórzy (hehe... jak My) poprawili troszkę (albo poprawią) lokalizacje na mapce..

Jak już dostaniesz od wszystkich zwrotne odpowiedzi, czy się zgadzają z lokalizacją czy nie, to proszę roześlij potem mapkę z wszystkimi poprawkami...

 

Wielki dzięki RoberEs!!!

 

Pzdr

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - gdybyście wszyscy się wstawili na zebraniu w świetlicy to mielibyśmy już nowego sołtysa ;) ...

Pozdrawiam Gacusia Robertsa i Alexów. Dziękuję za spotkanko i miły wieczór.

Oczywiście uściski dla pozostałych - i zachęcam do wspólnych spotkań :) To lepsze niż terapia AA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D Ja jako nowa :)

15 pażdziernika 2006 odebraliśmy pozwolenie na budowę naszego pierwszego domku. Moja rodzina to ja z mężem i 3 dzieci.A nasz domek to Atrium z pracowni "Domowe klimaty"Charkiewicza

Praktycznie 2 tyg.temu ją rozpoczeliśmy wykopami.Jednka prace zostały przerwane ze względu na przymrozki.

Jak tylo odpuści ruszamy :wink:

 

pozdrawiam wszystkich budujących a najbardziej z naszej bydgosko-toruńskiej grupy!

zawsze mile jak jest ktoś ze "swojego"terenu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w grudniu zaplacilem 6,60,

 

ale słyszalem ze sa hurtowibie ktore żadają ponad 9zł i transport bez wyładunku

 

:(

 

no niestety my o podwyżce dowiedzieliśmy się też w grudniu ,ale miała ona obowiazywać dopiero po 23 stycznia 07, jednak już na początku roku nie przyjmowano zleceń na stare ceny. :evil:

za to udało nam się zamówić za 7,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziękuję za miłe spotkanko , szczególnie RobertEs-owi za zaproszenie nas w swoje skromne progi . :) :) ;)

 

Co do wyborów sołtysa to niestety ze względu na niską frekwencję głosowanie się nie odbyło , poza tym brak jest kandydata na to zaszczytne stanowisko.

 

Może jest ktoś chętny na objęcie stanowiska SOŁTYSA ???????!!!!!!!!

..............................WARUNEK:........................................

kandydat musi mieć zameldowanie we wsi Murowaniec

 

TERMIN NASTĘPNYCH WYBORÓW:

.................9 luty godz. 18:00................

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziękuję za miłe spotkanko , szczególnie RobertEs-owi za zaproszenie nas w swoje skromne progi . :) :) ;)

 

Co do wyborów sołtysa to niestety ze względu na niską frekwencję głosowanie się nie odbyło , poza tym brak jest kandydata na to zaszczytne stanowisko.

 

Może jest ktoś chętny na objęcie stanowiska SOŁTYSA ???????!!!!!!!!

..............................WARUNEK:........................................

kandydat musi mieć zameldowanie we wsi Murowaniec

 

TERMIN NASTĘPNYCH WYBORÓW:

.................9 luty godz. 18:00................

 

Pozdrowienia dla wszystkich

 

mam nadzieje że na kolejny termin będzie nas troszkę więcej :lol: :lol: :lol:

bo jakoś nasze muroburaki sie za wiele nie fatygują w życie wsiowe :evil:

biorąc pod uwagę nastały kryzys

 

wójtowa troszkę ma inne zdanie na temat meldunku, ale musi sprawdzić prawo

 

dziękuję również za spotkanko Doris i Gacusiowi :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...