Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich

 

To jak jest z tymi wyborami na sołtysa-kto ma prawo wyborcze?

Mieszkańcy z meldunkiem czy nie tylko?

 

p.s. teraz nie moglismy być ,ale może na 9 -ego sie wstawię :D

 

aga

 

Niestety tylko mieszkańcy z meldunkiem tak jak pisał Gacuś, ale być może zmienią się zasady meldowania, tzn. mnie w urzędzie jakaś pani informowała że tylko po odbiorze, po czym pani wojt ma to sprawdzić, ale sugeruje że bez odbioru da radę, czyli ziemia starczy :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziękuję za miłe spotkanko , szczególnie RobertEs-owi za zaproszenie nas w swoje skromne progi . :) :) ;)

 

Co do wyborów sołtysa to niestety ze względu na niską frekwencję głosowanie się nie odbyło , poza tym brak jest kandydata na to zaszczytne stanowisko.

 

Może jest ktoś chętny na objęcie stanowiska SOŁTYSA ???????!!!!!!!!

..............................WARUNEK:........................................

kandydat musi mieć zameldowanie we wsi Murowaniec

 

TERMIN NASTĘPNYCH WYBORÓW:

.................9 luty godz. 18:00................

 

Pozdrowienia dla wszystkich

 

Fajnie było się spotkać ... niebawem będzie więcej okazji :lol:

przyjdzie wiosna... niektórzy będą coraz częściej zaglądać do naszej wsi...

 

... Będzie się działo :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dori-po zrezygnowaniu z piwnicy zyskalismy małe pomieszczenie przy byłym wejsciu do niej, a ponieważ na 99%(nie mamy jeszcze podpisanej umowy) zdecydujemy się na pompe ciepła, wiec tak naprawdę tylko w tym pomieszczeniu bedzie znajdowac sie podgrzewacz ciepłej wody, kiedys centralny odkurzacz i stacja uzdatniania wody :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalsmy sie na pompa propanową z poziomym kolektorem, z rurkami miedzianym. wybralismy po przedyskutowaniu i porownaniu z pompą glikolową- pompę z firmy Ckima Komfort z Grudziadza :D

jeśli jesteś zainteresowana bliżej kosztami zakupu takiej pompy oraz danymi techicznymi mogę wysłać dane na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalsmy sie na pompa propanową z poziomym kolektorem, z rurkami miedzianym. wybralismy po przedyskutowaniu i porownaniu z pompą glikolową- pompę z firmy Ckima Komfort z Grudziadza :D

jeśli jesteś zainteresowana bliżej kosztami zakupu takiej pompy oraz danymi techicznymi mogę wysłać dane na pw :)

 

wcześniej bardzo ładny opis pomp zrobila nam Tasija

chyba nie ma nic zdrożnego w napisaniu ceny całościowej i co ona obejmuje, przynajmniej więcej osób zainteresowanych poczyta, kto się skusi to będzie mógł się z firmą kontaktowac i dopytać

co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa jest dobierana indywidualnie dla każdego domu, po wnikliwej analizie jaki to dom, czym i jak ocieplony, z czego go stawiamy itp i tid oraz ile jest członków rodziny :D

 

 

my postawilismy na dom energooszczędny ze wszelkimi jego zaleceniami i po wnilkiwej analizie firmy Clima komfort(firma od której zakupimy pmpę ciepła) te warunki spełniamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widze dzielnie działacie, same postępy......a my nadal nie mamy ekipy -chcemy ruszyc w kwietniu. Nie mówiąc już o załatwianiu materiałów..nawet nie wiem jak się za to wziąść.

 

 

Ponownie bardzo proszę o namiary na ekipy- Agi -Żony Facia i lucypereka ekipy zajete przynajmniej do października ;-(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widze dzielnie działacie, same postępy......a my nadal nie mamy ekipy -chcemy ruszyc w kwietniu. Nie mówiąc już o załatwianiu materiałów..nawet nie wiem jak się za to wziąść.

 

 

Ponownie bardzo proszę o namiary na ekipy- Agi -Żony Facia i lucypereka ekipy zajete przynajmniej do października ;-(

 

Pozdrawiam

 

Oj na kwiecień nie znajdziesz pożądnej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widze dzielnie działacie, same postępy......a my nadal nie mamy ekipy -chcemy ruszyc w kwietniu. Nie mówiąc już o załatwianiu materiałów..nawet nie wiem jak się za to wziąść.

 

 

Ponownie bardzo proszę o namiary na ekipy- Agi -Żony Facia i lucypereka ekipy zajete przynajmniej do października ;-(

 

Pozdrawiam

 

Oj na kwiecień nie znajdziesz pożądnej ekipy.

 

... tez tak myślę ...

zarezerwuj sobie ekipe na pazdziernik, moze zwolni sie jakis termin o zrobią wczesniej ... a być moze w między czasie znajdziesz jeszcze inną 8) :wink:

z wolniejszymi terminami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...