Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

No ładnie Marcin - od razu z grubej "rury" i bezpośrednio :D

 

Tak każdy wiedział, ale nic nie mówił... :wink:

 

Oczywiście jak już gratulujemy, to my się również przyłączamy!!!

 

Pzdr

 

Nie widze w tym nic złego.

Taki już jestem, poza tym dawno się nie odzywałem, więc jak już się odezwe to porządnie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ładnie Marcin - od razu z grubej "rury" i bezpośrednio :D

 

Tak każdy wiedział, ale nic nie mówił... :wink:

 

Oczywiście jak już gratulujemy, to my się również przyłączamy!!!

 

Pzdr

 

Nie widze w tym nic złego.

Taki już jestem, poza tym dawno się nie odzywałem, więc jak już się odezwe to porządnie :D :D :D

 

dawno się nie odzywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona, chociaż nie zamierzamy się budować w Murowańcu (mimo, że pierwotnie były takie plany :wink: )

Kupiliśmy działkę z rozpoczętą budową w Szkocji i zamierzamy to dzieło ukończyć - jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego.

Mam wielką prośbę: jeśli ktoś z Was ma namiary na sensownego kierownika budowy, który działa w rejonie Zamościa-Szubina to poproszę o info, bo jak dotej pory nie mieliśmy szczęścia w poszukiwaniach i wszystkie polecone nam osoby preferują budowy po północnej strony Bydgoszczy :-?

 

I jeszcze pozdrowienia dla Aleks - spotkaliśmy się kiedyś na Waszej działeczce, to były wakacje, my szukaliśmy działki w Murowańcu i planowaliśmy domek w szkielecie drewnianym, a Twój mąż budował szambo - nie wiem czy będziesz nas kojarzyć...

 

Jak mój pierwszy post myślę, że wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona, chociaż nie zamierzamy się budować w Murowańcu (mimo, że pierwotnie były takie plany :wink: )

Kupiliśmy działkę z rozpoczętą budową w Szkocji i zamierzamy to dzieło ukończyć - jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego.

Mam wielką prośbę: jeśli ktoś z Was ma namiary na sensownego kierownika budowy, który działa w rejonie Zamościa-Szubina to poproszę o info, bo jak dotej pory nie mieliśmy szczęścia w poszukiwaniach i wszystkie polecone nam osoby preferują budowy po północnej strony Bydgoszczy :-?

 

I jeszcze pozdrowienia dla Aleks - spotkaliśmy się kiedyś na Waszej działeczce, to były wakacje, my szukaliśmy działki w Murowańcu i planowaliśmy domek w szkielecie drewnianym, a Twój mąż budował szambo - nie wiem czy będziesz nas kojarzyć...

 

Jak mój pierwszy post myślę, że wystarczy :)

 

czy może kupiliście domek przy głównej drodze w Szkocji? tak gdzieś 250 - 300 metrów od trasy Bydgoszcz - Szubin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz tak mówić o swoim wymarzonym domku! to jest twoja najwspanialsza chatka pod słońcem. zgadłem bo codziennie koło niego przejeżdzam.

 

O RANY!!! To ty pewnie mój sąsiad bliski jesteś :D :D :D

SUPER!!!

A z którego domku, coś mi się kojarzy, że to pewnie raczej za torami?

 

co do naszego kochanego "trolla" to najbardziej mi się podoba działka na której on stoi ale i jego postaramy się wyprowadzić na ludzi 8)

poprzedni właściciel troszkę go za bardzo przekombinował, po prostu najpierw coś zmieniał a dopiero później zastanawiał się co z tego wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie tak źle, za 2 tygodnie dekarze mają wejść na dach (mam nadzieję że śnieg przestzanie padać), później okienka, drzwiczki, troszkę instalacji i wprowadzka na parter (co by nie płacić już za wynajem mieszkania), ocieplenie i poddasze w trakcie wakacji i na jesień finisz

plan wydaje się całkiem realny :)

 

a ty mieszkasz jeszcze przy asfalcie, czy już całkiem w lesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...