Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

też dostaliśmy opłatę .Za działkę 1100 m2 ok 84 zł.Bardzo się zdziwiłąm ,że tylko tyle-może to na kwartał? Jak myślicie?

 

To jeszcze mniej za jeden metr wychodzi jak u mnie , bo u was po zaokrągleniu 0,08 zł /m2 (dokładnie 0,0763636) a u mnie 0,10 zł/m2 .

Ciekawe od czego to zależy ?

Pozdrawiam

 

my mieszkamy na ziemi rolnej. mamy jej 1,54 hektara i nasz podatek to - 9 PLN na rok :D :D :D

 

my mamy IV klase gruntu - nie placimy nic.

Z drugiej strony - ciekawe jak bedzie pozniej z ogrodem - u nas jest dosc sucho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

też dostaliśmy opłatę .Za działkę 1100 m2 ok 84 zł.Bardzo się zdziwiłąm ,że tylko tyle-może to na kwartał? Jak myślicie?

 

To jeszcze mniej za jeden metr wychodzi jak u mnie , bo u was po zaokrągleniu 0,08 zł /m2 (dokładnie 0,0763636) a u mnie 0,10 zł/m2 .

Ciekawe od czego to zależy ?

Pozdrawiam

 

my mieszkamy na ziemi rolnej. mamy jej 1,54 hektara i nasz podatek to - 9 PLN na rok :D :D :D

 

my mamy IV klase gruntu - nie placimy nic.

Z drugiej strony - ciekawe jak bedzie pozniej z ogrodem - u nas jest dosc sucho...

 

jak to nie płacicie nic? nawet tego małego podatku? my mamy IV i V klasę i bulimy za to kupę kasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie wykończeniówki (głównie siebie) i byłam w studio kuchennym. LUDZIE!!!! Tam ruch jak w mięsnym przed świętami! terminy realizacji na czerwiec. Czy oni powariowali?

 

Tylko pozazdrościć, bo ja zamówiłam kuchnię i mam termin koniec sierpnia początek września :o

 

To jest jakieś chore :o :o :o

To jak ja zamówię na początku maja to na kiedy będę miała? Na Boże Narodzenie?

 

Proszę podajcie jakie to sklepy/studia kuchenne to napewno tam nie pojdę :wink:

 

 

jgosik a na jakim etapie Wy jesteście? Kiedy przeprowadzka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie wykończeniówki (głównie siebie) i byłam w studio kuchennym. LUDZIE!!!! Tam ruch jak w mięsnym przed świętami! terminy realizacji na czerwiec. Czy oni powariowali?

 

Tylko pozazdrościć, bo ja zamówiłam kuchnię i mam termin koniec sierpnia początek września :o

 

To jest jakieś chore :o :o :o

To jak ja zamówię na początku maja to na kiedy będę miała? Na Boże Narodzenie?

 

Proszę podajcie jakie to sklepy/studia kuchenne to napewno tam nie pojdę :wink:

jgosik a na jakim etapie Wy jesteście? Kiedy przeprowadzka?

 

Trochę wczesniej o tym pisałam...ale z przyjemnościa odpowiem ..mamy juz dach i mam nadzieję że dekarze całkowicie się wyniosą w poniedziałek , wtorek. Mamy zamówioną ekipę elektryków, alarmiarzy i sieci RTV i internet - trzech w jednym :lol: Mój mąż i jego koledzy. W następnym tygodniu umawiamy sie z ludżmi którzy wykonają prace drenarskie. W połowie kwietnia około 10 montujemy okna i czekamy na ekipę P. Romka, który ocieplać będzie budynek :-? mam nadzieję. Brama garażowa zamówiona, termin kafelkarzy zaklepany , kuchnia na 80% zamówiona.

 

Nie mamy zbyt dużo czasu bo właśnie sprzedaliśmy mieszaknie...a to jest niesamowita historia. Jeden z pierwszych klientów nie oglądając mieszkania , wręcz w przedpokoju zadał nam dwa pytania . Pierwsze: jaki metraż? 55m Odpowiedż :to biorę Drugie pytanie ile kosztuje...to możemy podpisać umowę. Mieszkania nie obejrzał :cry: a tak się starałam, żeby ładnie wyglądało. I jeszcze jedna ciekawostka mogę tam mieszkać do końca sierpnia :D . Wydawało nam się , że cena była z Kosmosu a teraz mam mieszane uczucia , czy oby za niską cenę nie podaliśmy. Ale takie dylematy to ma każdy po sprzedaży, wiedzą i widząc że ceny cały czas szybują w górę i raczej rzadko spotkać można takiego klienta. Nie wspomnę jeszcze , że za niektóre stałe wyposażenie w domu dostałam gratis wybrane przez nas drzwi i komplet klamek do wszystkich zamawianych ...To się nazywa marketing :lol: myślę o tym panu, wie , że resztę drzwi zamówimy u niego :wink: albo i nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - zona Facia Napisz również co u Ciebie , nie widzę zdjęć a lubiłam je oglądać. . Miałam wrażenie , że nieco nas wyprzedzliście z budową i milo było patrzeć jak wam to szybko idzie. Coś mi się wydaje , że siedzisz na budowie i nie masz czasu pisać. :D to musi nas zmobilizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiary na jakiegoś studanta/tkę ze zdolnościami i fantazją plastyczną. Najstarszy chce coś w stylu graffitti, średni-wielkiego tira, a najmlodczy samochody z bajki "auta", a niestety mamusia nie ma zdolności i coraz mniej kasy.Oczywiście chodzi o malowanie na scianie w pokojach dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...