Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

............a jak to u sąsiadów z Murowwańca wygląda??? .............

 

U mnie wychodzi po zaokrągleniu 0,10 zł za m2

Dokładnie wychodzi tak 0,10389937106 zł za metr kwadratowy

Pozdrawiam

 

My też już dostaliśmy i wychodzi tal samo jak u Gacusia. Ciekawe od czego to zależy, że jedni mają taniej a inni drożej.

 

p.s. Gacuś jak tam adaptacja ?

Alex a u Ciebie? U nas 0,14/m2...

Dzwoniłam w tej sprawie do urzędu BB. Niestety Pani, która się zajmuje wieczystym (P.Kaczanowska) jest nieobecna w tym tyg. Dowoedziałam się tylko, że jest to naliczane na podst. wyceny nieruchomości, jeżeli np wzrasta wartość nieruchomości. Jest to jakiś wskaźnik procentowy. Ja niestety nie mam nic poza trawką na działce, więc nie rozumiem dlaczego mam najwyższy wskaźnik, tak jakby przynajmniej jakaś willa stała na mojej łączce...

 

u mnie też jest ~0,14/m2 i to mnie wkurza bo tyle jest od początku, ale bez przesady chyba chodzi o to że kto kupił droższą działkę, ma mniejsze wieczyste (a miał być jakiś % od wartości), bo my w tym samym czasie chyba kupowaliśmy, ja nie wiem dlaczego nowy narybek ma tak tanio, jakiś bałagan tam chyba jest, niby jest tanio ale jakoś tak nierówno :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a tak w ogóle to ludzi z Murowańca jest sporo na forum, to co się działo w niedzielę na rogu Strusia/Szkolna/Przesmyk

 

zjechali się sąsiedzi, Marcin z Bydzi, m.in. twoi przez Szkolną :p :P :p

 

wniosek po spotkaniu jest jeden:

 

trzeba zainwestować w firanki :D :D :D :D :D

 

wszyscy zaczynają ostro z budową, widzę że sezon będzie intensywny :p :P : P

 

a tak poza tym w sprawie stempli jeden z sąsiadów ma donieść namiary, jak będę miała to puszczę na forum, bo sąsiad co najwyżej może wypożyczyć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was buduje na osowe

gdzie i za ile są prtyęty zbrojeniowe proszę podać adres lub nr tel.

dziękuję

Centrostal, tel. 052 326 63 68

Fi 12 żebrowana: 2,63/mb

Fi 6 walcowana: 0,67/mb

Transport- do 10 km 50 PLN.

 

Ceny brutto.

Radzę się jednak dobrze rozejrzec- może coś tańszego znajdziesz.

 

Witam wszystkich trochę mnie tu nie było ale za to w Murowańcu jestem często , budowa juz ruszyła, właśnie wylałem ławę fundamentową i czekam aż zwiąże i kilka moich namiarów na materiały i ceny

W STALEX-ie na Podmiejskiej (tel- 052-370-61-35) ceny są takie:

12 - 3,17zł/kg brutto

6 - 2.50 zł/kg brutto

za transport do Murowańca skasowali mnie na 80 zł

 

a jeżeli chodzi o beton B-20 to w Polbet ul Przemyslowa 30 (tel 609-548-908)

261,08 zl/m3 brutto z dowozem do Murowańca

mają też betoniarkę z pompą 160zł/godz netto ale za dojazd nie liczą dodatkowo

 

Za bloczki betonowe dałem 3,66 brutto z dowozem (HDS) na budowe aż z Chojnic ul Kolejowa 4.

 

Pozdrawiam, a na mojej stronie www kilka fotek z budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich trochę mnie tu nie było ale za to w Murowańcu jestem często , budowa juz ruszyła, właśnie wylałem ławę fundamentową i czekam aż zwiąże i kilka moich namiarów na materiały i ceny

 

Za bloczki betonowe dałem 3,66 brutto z dowozem (HDS) na budowe aż z Chojnic ul Kolejowa 4

 

Pozdrawiam, a na mojej stronie www kilka fotek z budowy

 

sąsiad ujawnij się kiedyś w tym Murowańcu :p :P :p :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich trochę mnie tu nie było ale za to w Murowańcu jestem często , budowa juz ruszyła, właśnie wylałem ławę fundamentową i czekam aż zwiąże i kilka moich namiarów na materiały i ceny

 

Za bloczki betonowe dałem 3,66 brutto z dowozem (HDS) na budowe aż z Chojnic ul Kolejowa 4

 

Pozdrawiam, a na mojej stronie www kilka fotek z budowy

 

sąsiad ujawnij się kiedyś w tym Murowańcu :p :P :p :P

 

Czas już najwyższy odnowić znajomości z sąsiadami, postaram się sie podjechac i przywitać , ostatnio nie przejeżdżałem koło was, bo straszne dziury przed betoniarnia, dlatego jeździłem z drugiej strony i przeważnie byłem rano dać wytyczne mojej ekipie. Dziś będę popołudniu ustawiać blaszak i mają mi podłączac wode więc może będzie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad ujawnij się kiedyś w tym Murowańcu :p :P :p :P

 

Czas już najwyższy odnowić znajomości z sąsiadami, postaram się sie podjechac i przywitać , ostatnio nie przejeżdżałem koło was, bo straszne dziury przed betoniarnia, dlatego jeździłem z drugiej strony i przeważnie byłem rano dać wytyczne mojej ekipie. Dziś będę popołudniu ustawiać blaszak i mają mi podłączac wode więc może będzie okazja.

 

 

sąsiad pewnie będziesz miał swojego blondyna :p :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jasabar. Tak z innej beczki. Napiszcie jak wyobrażacie sobie innych z tego forum.Czy jestem wysoką brunetką ,czy korpulętną blondynką. Dla mnie Aga i Dori są szatynkami .Aga wyższą a dori niższą.Gacuś jest niskim ciemnym blondynem. trafiłam?

 

Strzelam - Eunika Ty może jesteś szczupłą brunetką średniego wzrostu....?

 

:roll: :o :o :lol:

Wzrost 170, latem szczuplejsza niż zimą , a włosy to ciemna czekolada z Welli :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.Czy macie namiary na "złotą rączkę"-wykończeniowca - kafelki,regipsy itd.Właśnie zamówiony na czerwiec zdezerterował "na etat".Proszę o namiary.Praca od połowy czerwca.

Mam takiego ale właśnie u mnie ma robić w czerwcu. No chyba że się nim jakoś podzielimy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży minus za niepodpisaną sobotnią listę obecności :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Alex_ a w ogóle to chyba coś przegapiłam... :roll: 8) 8) 8)

 

dori spokojnie nic nie przegapiłaś , i myślę że minusa też nie masz .Nikt się z nikim nie umawiał , nie było także żadnego ogłoszonka na forum ale pogoda była tak piękna że w sobotę i niedzielę zjechało się na wioskę bardzo dużo ludzi :wink:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad ujawnij się kiedyś w tym Murowańcu :p :P :p :P

 

Czas już najwyższy odnowić znajomości z sąsiadami, postaram się sie podjechac i przywitać , ostatnio nie przejeżdżałem koło was, bo straszne dziury przed betoniarnia, dlatego jeździłem z drugiej strony i przeważnie byłem rano dać wytyczne mojej ekipie. Dziś będę popołudniu ustawiać blaszak i mają mi podłączac wode więc może będzie okazja.

 

 

sąsiad pewnie będziesz miał swojego blondyna :p :P :p

 

Miałem swego blondyna wyhasał sie za wszystkie czasy a teraz śpi jak zabity i na dodatek chrapie.

Garaż ustawiłem nie bez problemów ciężko złapać piony na klepisku, oczywiście wody mi nie podlączyli bo im koparka wysiadła mają być niby jutro, zobaczymy.

Alex przepraszam ale zabrakło mi przez ten garaż czasu i nie mogłem sie nawet z wami przywitać, postaram sie to nadrobić następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiad ujawnij się kiedyś w tym Murowańcu :p :P :p :P

 

Czas już najwyższy odnowić znajomości z sąsiadami, postaram się sie podjechac i przywitać , ostatnio nie przejeżdżałem koło was, bo straszne dziury przed betoniarnia, dlatego jeździłem z drugiej strony i przeważnie byłem rano dać wytyczne mojej ekipie. Dziś będę popołudniu ustawiać blaszak i mają mi podłączac wode więc może będzie okazja.

 

sąsiad pewnie będziesz miał swojego blondyna :p :P :p

 

Miałem swego blondyna wyhasał sie za wszystkie czasy a teraz śpi jak zabity i na dodatek chrapie.

Garaż ustawiłem nie bez problemów ciężko złapać piony na klepisku, oczywiście wody mi nie podlączyli bo im koparka wysiadła mają być niby jutro, zobaczymy.

Alex przepraszam ale zabrakło mi przez ten garaż czasu i nie mogłem sie nawet z wami przywitać, postaram sie to nadrobić następnym razem.

 

no mam nadzieję że nie za dwa lata :p :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...