Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KUPIĘ GAZOBETON MA KTOŚ SPRZEDAĆ W BYDGOSZCZY (POZOSTAŁOŚĆI PO BUDOWACH)

 

:D :D :D

wszędzie są kolejki to może i tu zaczeniemy zapisy :D :D :D

 

jestem taka zła, że nie ma nigdzie materialów :evil: :evil:

wole jednak się śmiać z tego niż płakać ale jest tragedia

 

a ja jestem ........... i tyle ,nigdzie nie ma chyba bopiero na jesień

KUPIĘ GAZOBETON MA KTOŚ SPRZEDAĆ W BYDGOSZCZY (POZOSTAŁOŚĆI PO BUDOWACH) Dariusz29 [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex_ Wysłany: Czw, 29 Marzec 2007 12:01 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Maciejko napisał:

Pozdrawiam wszystkch ! ...nasze tymczasowe ogrodzenie wykonane:D ...jutro wytyczają budynek

 

 

rózwnież pozdrawiamy i gratulujemy ogrodzenia, chociaż to ostatnio bardzo poszukiwany element, zawsze może służyć jako miejsce spotkanek

:D ...jak najbardziej...zapraszam,narazie z krzesełkami :oops: ....pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz dorisa mam nadzieję że nie przegapisz

 

Nie omieszkam się zjawić - chyba, że jakieś siły nadprzyrodzone... ;)

chciałabym tylko skromnie dodać i zaproponować tym, którzy nie są z "naszej okolicy", że mile widziani są wszyscy sympatycy naszego forum :D Zresztą na pewno Aga Faciowa wie o tym doskonale. W ten weekend Murowaniec, w inny możemy pojechać w zupełnie inny piękny zakątek (o ile ktoś nas zaprosi :wink: :p :D ) jgosik - bój się bój bo np. wpadniemy gdzieś w okolice Osielska...

 

Więc jeśli tylko pogoda dopisze - zbiórka !robimy pierwszą majówkę !!!

:lol: :lol: :lol:

 

 

Z przyjemnością odwiedziłabym Murowaniec ,( w którym również kiedyś chcialam się budować) i Was wszystkich poznała. Ale niestety Dori mam sławetne drzwi otwarte (pracuję)...ale może po 14.00 :lol: jak się skończy ...teraz głośno się zastanawiam ...mam nadzieję , że do spotkania u Was tudzież u mnie w Osielsku , serdecznie zapraszam.

Dori będziemy pod telefonem , bym się w tym odmienionym zakątku nie pogubiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kiedy to spotkanie???

 

No Aga Twoja obecność jest obowiązkowa :wink: , mam nadzieję że trafisz :D

 

 

Spotkanie w weekend, a dokładniej to może w sobotę około południa ? Co wy na to? :lol:

 

No sobota to chyba będzie najlepszym dniem :wink:

 

Trafić trafię :wink: . Tylko nie potrafię w tej chwili powiedzieć czy będę mogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz29 Witam jaka cena jest za wytyczenie domu proszę podać też telefon firmy

Pozdrawiam i dziękuje

 

Witam! w Geoplanie 500zł,ale termin połowa kwietnia...podam później telefony do innych(muszę poszukać :oops: ), wołają trochę mniej :) pozdrawiam!

 

Prosze równiez namiary-niekoniecznie na Geoplan :D :D

 

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafić trafię :wink: . Tylko nie potrafię w tej chwili powiedzieć czy będę mogła.

Mimo wszystko zapraszamy :wink:

Z przyjemnością odwiedziłabym Murowaniec............

To z przyjemnością zapraszamy :wink:

no sąsiedzie jesteś bardzo domyślny :p :P :p :P : P

 

oczywiście żeby Ciebie nie przemęczać potencjalni imprezowicze wezmą swoje szklaneczki, kubeczki i co tam chcą do picia

wiemy że u Ciebie miejsce na ognicho w razie czego jest to każdy jakąś swoje kiełbachę też znajdzie, bo kije to mam nadzieję, że okoliczny lasek jeszcze dostarczy :p :P :p

 

No to dobry pomysł . Ciepłe napoje zorganizuję , chrustu też troszkę się nazbiera , dla bardziej wymagających mały gril się też znajdzie :D

To co teraz konkretnie , o której w sobotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz29 Witam jaka cena jest za wytyczenie domu proszę podać też telefon firmy

Pozdrawiam i dziękuje

 

Witam! w Geoplanie 500zł,ale termin połowa kwietnia...podam później telefony do innych(muszę poszukać :oops: ), wołają trochę mniej :) pozdrawiam!

 

Prosze równiez namiary-niekoniecznie na Geoplan :D :D

 

z góry dziękuje

Geodeta który mi wytyczał budynek zarządał 350 PLN.

Musiałem mieć przygotowane paliki (sztuk 16) i deski (sztuk 10).

Za wbijanie palików i zbijanie desek dodatkowo liczył sobie 100 PLN. Oczywiście jak masz swój młotek i troszkę czasu to te 100 PLN zaoszczędzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafić trafię :wink: . Tylko nie potrafię w tej chwili powiedzieć czy będę mogła.

Mimo wszystko zapraszamy :wink:

Z przyjemnością odwiedziłabym Murowaniec............

To z przyjemnością zapraszamy :wink:

no sąsiedzie jesteś bardzo domyślny :p :P :p :P : P

 

oczywiście żeby Ciebie nie przemęczać potencjalni imprezowicze wezmą swoje szklaneczki, kubeczki i co tam chcą do picia

wiemy że u Ciebie miejsce na ognicho w razie czego jest to każdy jakąś swoje kiełbachę też znajdzie, bo kije to mam nadzieję, że okoliczny lasek jeszcze dostarczy :p :P :p

 

No to dobry pomysł . Ciepłe napoje zorganizuję , chrustu też troszkę się nazbiera , dla bardziej wymagających mały gril się też znajdzie :D

To co teraz konkretnie , o której w sobotę ?

 

myślę, że 14-15. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...