Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciężko się nawet zapisać, bo okazuje się, że są takie potrzeby, że hurtownie też mają limity na zamówienia u producenta :evil: :evil: :evil:

A z cenami będą musieli chyba przystopować bo niedługo ludzie po prostu nie będą mieli kasy żeby się budować :cry:

 

ja słyszałam że bloczki bk dochodzą do 16zł/szt. ale nie sprawdzałam osobiście :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! w Geoplanie 500zł,ale termin połowa kwietnia...podam później telefony do innych(muszę poszukać :oops: ), wołają trochę mniej :) pozdrawiam!

 

Geodeta który mi wytyczał budynek zarządał 350 PLN.

Musiałem mieć przygotowane paliki (sztuk 16) i deski (sztuk 10).

Za wbijanie palików i zbijanie desek dodatkowo liczył sobie 100 PLN. Oczywiście jak masz swój młotek i troszkę czasu to te 100 PLN zaoszczędzisz.

 

I co Maciejko - znalazłeś jeszcze jakieś namiary?

W Geoplanie najbliższy termin mają na 20 kwietnia na 13.00 - jestem umówiona. 350 netto za 4 punkty + 80 za materiał (ale też można mieć swoje pale i deski).

KarolinaS trzeba najpierw zgłosić się z planami do geodety i z pozwoleniem na budowę. Ja jeszcze na nie czekam, ale już się umówiłam, bo jak się doczekam w końcu i zacznę się dopiero wtedy umawiać, to zima mnie zastanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo bloczki skoczą do 30zł :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Proszę nie wprowadzać mi tu terroru!!! :evil: :lol: :lol: :lol:

Spokojnie .. po prostu będą w ogóle niedostępne, więc pieniędzy zaoszczędzimy sporo nie wydając ich na materiały, których nie będzie.

Wiem, mój żart jest absurdalny ale już w ub. miesiącu słyszałam, że analitycy przewidują, że materiałów na rynku polskim zabraknie! Między innymi dlatego, że ogromna produkcja jest wysyłana za wschodnią granicę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę nie wprowadzać mi tu terroru!!! :evil: :lol: :lol: :lol:

Spokojnie .. po prostu będą w ogóle niedostępne, więc pieniędzy zaoszczędzimy sporo nie wydając ich na materiały, których nie będzie.

Wiem, mój żart jest absurdalny ale już w ub. miesiącu słyszałam, że analitycy przewidują, że materiałów na rynku polskim zabraknie! Między innymi dlatego, że ogromna produkcja jest wysyłana za wschodnią granicę!

 

No widzisz a ja słyszałam, że mamy tak mało materiałów, że zaczynamy już sprowadzać zza wschodniej granicy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz a ja słyszałam, że mamy tak mało materiałów, że zaczynamy już sprowadzać zza wschodniej granicy :D :D :D

 

sprowadzamy, ale z Czech, z Niemiec...

 

no właśnie, ale dowcip polega na tym, że podobno zza wschodniej. :p

To jest tak samo jak z mieszkaniami. Jedni analitycy mówią, że będą drożeć inni, że ceny na mieszkania osiągnęły już maxa i będą tanieć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nawet zapisać, bo okazuje się, że są takie potrzeby, że hurtownie też mają limity na zamówienia u producenta :evil: :evil: :evil:

A z cenami będą musieli chyba przystopować bo niedługo ludzie po prostu nie będą mieli kasy żeby się budować :cry:

 

Mam koleżankę, która pracuje w SOLBECIE i powiedziała, że jest ciężko. Hurtownie mają limity i więcej ponad ten limit nie dostaną. Ceny co chwilę do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jutrzejsze spotkanie to tam gdzieś blisko alex???

 

Aga - trafisz na pewno! To na przeciw Alex - dla niewtajemniczonych - przy betoniarni. Gacuś - podałam Twoje współrzędne 8)

 

Słuchajcie - najmocniej Was przepraszam - ale nie mogę przyjechać. Będę w Bydgoszczy najwcześniej ok 15.00. No chyba, że jeszcze się towarzystwo nie rozejdzie :)

Usprawiedliwienie wysyłam na priva do Alex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...