Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

...Słuchajcie to ja rozumiem, że jutro o 13 w Murowańcu rozpoczęcie sezonu grillowego dla wszystkich sympatyków naszego forum!!! Ognicho będzie - resztę zabiramy ze sobą, tak?

 

Jako że impreza ma się odbyć na mojej działeczce to oficjalnie wszystkich chętnych z Grupy Bydgosko-Toruńskiej zapraszam.

Zbiórka o godz 13 a o 14 zapewne dopiero się zacznie :wink:

 

To jutrzejsze spotkanie to tam gdzieś blisko alex???

 

Tak blisko alex , dokładnie zaraz obok betoniarni w Murowańcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciężko się nawet zapisać, bo okazuje się, że są takie potrzeby, że hurtownie też mają limity na zamówienia u producenta :evil: :evil: :evil:

A z cenami będą musieli chyba przystopować bo niedługo ludzie po prostu nie będą mieli kasy żeby się budować :cry:

 

Mam koleżankę, która pracuje w SOLBECIE i powiedziała, że jest ciężko. Hurtownie mają limity i więcej ponad ten limit nie dostaną. Ceny co chwilę do góry.

 

Witam

Aga a jaka jest możliwość kupna odrazu od producenta gazobetonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GACUŚ i cała reszta symatyków forum oficjalnie dziękuje serdecznie za zaproszenie, ale niestety jutro do 18 pracuje.

 

Życze więc miłej zabawy i pozdrawiam wszystkich.

 

Jak ja się wkoncu zaczne budować albo po wybudowaniu(chciaż częsci)-grill w Przyłękach :D :D

 

Dziękujemy , miejmy nadzieję że będzie miło :wink: , szkoda że bez Ciebie :cry: , no ale może następnym razem .

Oczywiście czuję się zaproszony na tego grilla w Przyłękach :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GACUŚ i cała reszta symatyków forum oficjalnie dziękuje serdecznie za zaproszenie, ale niestety jutro do 18 pracuje.

 

Życze więc miłej zabawy i pozdrawiam wszystkich.

 

Jak ja się wkoncu zaczne budować albo po wybudowaniu(chciaż częsci)-grill w Przyłękach :D :D

 

Dziękujemy , miejmy nadzieję że będzie miło :wink: , szkoda że bez Ciebie :cry: , no ale może następnym razem .

Oczywiście czuję się zaproszony na tego grilla w Przyłękach :wink:

Pozdrawiam

 

Oczywiście-jak dostane bloczki komórkowe w normalnej cenie-czyli do 10 zł szt.to chyba wielką impreze zrobie :D :D .

 

 

Mam nadzieje,że się spotkamy-aha jakies zdjecia poproszę z grila :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nawet zapisać, bo okazuje się, że są takie potrzeby, że hurtownie też mają limity na zamówienia u producenta :evil: :evil: :evil:

A z cenami będą musieli chyba przystopować bo niedługo ludzie po prostu nie będą mieli kasy żeby się budować :cry:

 

Mam koleżankę, która pracuje w SOLBECIE i powiedziała, że jest ciężko. Hurtownie mają limity i więcej ponad ten limit nie dostaną. Ceny co chwilę do góry.

 

Witam

Aga a jaka jest możliwość kupna odrazu od producenta gazobetonu

 

NIE MA ŻADNEJ SZANSY! SOLBET NIE OBSŁUGUJE INDYWIDUALNYCH KLIENTÓW.

Wiem, bo sama rok temu się tym interesowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola, KarolinaS, Dariusz29 ja nie bardzo roumiem z tymi bloczkami.

To, że trzeba czekać to rozumiem, ale o co chodzi dalej. Hurtownia nie chce przyjmować waszych zamówień??? nie chce przedpłaty??? nie daje gwarancji??? Proszę napiszcie.

 

 

 

Wczoraj w Expresie było ogłoszenie: Pustaki sprzedam 696327849, 600934709

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola, KarolinaS, Dariusz29 ja nie bardzo roumiem z tymi bloczkami.

To, że trzeba czekać to rozumiem, ale o co chodzi dalej. Hurtownia nie chce przyjmować waszych zamówień??? nie chce przedpłaty??? nie daje gwarancji??? Proszę napiszcie.

 

 

 

Wczoraj w Expresie było ogłoszenie: Pustaki sprzedam 696327849, 600934709

 

to jest tak - producent ma określone moce produkcyjne i daje każdej hurtowni np. 100 000 tyś bloczków. dlatego później hurtownia nie przyjmuje zamówień bo ich po prostu nie zrealizuje.

ale dzwońcie do hurtowni nawet oddalonych od Waszych budów np Szubin TRUST i BASIS bo oni i tak jadą z bloczkami przez Białe Błota i obok Murowańca a może mają wolne limity.

 

 

życzę udanego grilla dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola, KarolinaS, Dariusz29 ja nie bardzo roumiem z tymi bloczkami.

To, że trzeba czekać to rozumiem, ale o co chodzi dalej. Hurtownia nie chce przyjmować waszych zamówień??? nie chce przedpłaty??? nie daje gwarancji??? Proszę napiszcie.

nie chcą przedpłaty bo ceny jeszcze wzrosną zakłady produkcyjne nie biorą już zamówień ani zaliczek.

 

 

 

Wczoraj w Expresie było ogłoszenie: Pustaki sprzedam 696327849, 600934709

 

 

Zadzwoniłem a oni chcieli 14 zł za szt ,w głowach się im poprzewracało od tego słońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz napiszę: rozmawiałam z panią z hurtowni w której ja w maju 2006 zamawiałam materiał.

Otóż przyjmuje (dzisiaj :roll: :roll: :roll: ) zamówienie na 30 maja :o :o :o przyjmuje przepłatę (teraz bloczek kosztuje 12 zł :o :o :o ) a jak będzie podwyżka to i tak trzeba będzie dopłacić. Za transport z BK trzeba też zapłacić.

 

Jeżeli od ręki chcą sprzedać za 14 zł to trzeba się mocno zastanowić.

 

Musicie dzwonić i działać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzwońcie do hurtowni nawet oddalonych od Waszych budów np Szubin TRUST i BASIS bo oni i tak jadą z bloczkami przez Białe Błota i obok Murowańca a może mają wolne limity.

 

Zgadzam się w 100 %.

podajcie telef. do tych churtowni np Szubin itp

 

 

pytanie czy silke kładzie się tylko na klej czy też na tradycyjną zaprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzwońcie do hurtowni nawet oddalonych od Waszych budów np Szubin TRUST i BASIS bo oni i tak jadą z bloczkami przez Białe Błota i obok Murowańca a może mają wolne limity.

 

Zgadzam się w 100 %.

podajcie telef. do tych churtowni np Szubin itp

 

 

pytanie czy silke kładzie się tylko na klej czy też na tradycyjną zaprawe

 

 

sorki ale czyżby brak książki telefonicznej?

 

 

Basis Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Szubin, ul. Sportowa 20, tel. 052 384 81 68

 

"Castor" Janusz Zieliński

Lisi Ogon, ul. Toruńska 46 a, tel. 052 348 83 24

 

"Ewert" S.C. E. Ossowicka R. Stawicki

Bydgoszcz, ul. Toruńska 139 a, tel. 052 346 39 05

 

"Nowbud" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wojciech Nowak

Zamość, ul. Poznańska 44, tel. 052 384 01 17

 

TRUST Szubin Sportowa 5 ( 52 ) 384 34 06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

A my chcielibyśmy podziękować wszystkim za miłe spotkanko...

Co prawda musieliśmy się szybko zmyć i zapewne nie poznaliśmy wszystkich, ale i tak było super miło :D

Mam nadzieję, że kiełbaski i ognisko były super i nasze ciasto też Wam smakowało :o

@alex - mam nadzieję, że masz naszą blachę... :roll:

 

Pozdrawiamy szczególnie tych, których udało nam się poznać: Alex z mężem i psinką (i z przyszłym maluszkiem), Kolę z mężem i psinką i maluchem, RobertEsa z żoną i maluszkiem oraz oczywiście całego prowodyra, czyli Gacusia z maluchem...Oraz wszystkich, którzy się tam później bawili...

 

Do następnego razu!!!!

 

Olek z Asią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

A my chcielibyśmy podziękować wszystkim za miłe spotkanko...

Co prawda musieliśmy się szybko zmyć i zapewne nie poznaliśmy wszystkich, ale i tak było super miło :D

Mam nadzieję, że kiełbaski i ognisko były super i nasze ciasto też Wam smakowało :o

@alex - mam nadzieję, że masz naszą blachę... :roll:

 

Pozdrawiamy szczególnie tych, których udało nam się poznać: Alex z mężem i psinką (i z przyszłym maluszkiem), Kolę z mężem i psinką i maluchem, RobertEsa z żoną i maluszkiem oraz oczywiście całego prowodyra, czyli Gacusia z maluchem...Oraz wszystkich, którzy się tam później bawili...

 

Do następnego razu!!!!

 

Olek z Asią

 

Ja bardzo wszystkim dziękuję za przybycie i za wspólne imprezowanie , było super ( takie jest moje zdanie ) Ciacho było przepyszne , nie został ani kawałek , dobrze że blaszki nie dało się zjeść :lol: .Formę od ciasta na ochotnika umyje alex :D . Kiełbaski z ogniska też były super , mniam mniam :wink:

Dodam że imprezka trwała do ok 19 i przybyło na nią dość sporo forumowiczów . :wink: , jedni na dłużej zagościli inni na krócej ale wszystkich było miło poznać .

Jeszce raz wielkie dzięki i pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...