Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Jak mi jest smutno, ze nie mogłam się z Wami spotkać. Prace w domu już trwają a ja z moim (chorym) synkiem w domku :cry: :cry: :cry:

 

No szkoda Aga że Ciebie nie było , może następnym razem spotkamy się na jakiejś imprezce przy ognisku :wink: Taka piękna pogoda a Ty musisz siedzieć z dzieckiem w domku , współczuję i życzę dużo zdrówka dla synka .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

PARTNER

dziękuję za odpowiedź będę dzwonił w poniedziałek mam nadzieję że mi się poszczęści i zakupię ten gazobeton

 

powodzenia. bierz książkę telefoniczną lub wejdź na internetowe strony wydawców panoramy firm i tam szukaj hurtowni budowlanych w kujawsko-pomorskim nawet oddalonych od twojej budowy. transport to mały problem w porównaniu z dostępnością bloczków.

wpisz w google "książki telefoniczne" i już masz bazę danych.

 

powodzenia w szukaniu - pamiętaj ze to twoja budowa i musisz wykazać się sprytem i walecznością oraz dzwonić i pytać wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARTNER

dziękuję za odpowiedź będę dzwonił w poniedziałek mam nadzieję że mi się poszczęści i zakupię ten gazobeton

 

powodzenia. bierz książkę telefoniczną lub wejdź na internetowe strony wydawców panoramy firm i tam szukaj hurtowni budowlanych w kujawsko-pomorskim nawet oddalonych od twojej budowy. transport to mały problem w porównaniu z dostępnością bloczków.

wpisz w google "książki telefoniczne" i już masz bazę danych.

 

powodzenia w szukaniu - pamiętaj ze to twoja budowa i musisz wykazać się sprytem i walecznością oraz dzwonić i pytać wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym podziękować wszystkim za miłe spotkanie co prawda byliśmy tylko na chwilkę ale kontakty zostały podczymane a i nowych sasiadów udało sie spotkać

Było krótko ale na prawdę przyjemnie, szczególnie mój piesio wrócił wykończony po sexscesach jakie miały miejsce na Gacusia działeczce, mam nadzieję że sie nasze dzieci nie zgorszyły.

 

A ja właśnie siedzę w pracy ( pierwszy dzień po urlopie) i zazdroszczę wam bo pewnie siedzicie wszyscy na działeczkach i się opalacie.

 

Pozdrawiam wszystkich których udało nam się poznać i z tymi co się mineliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękujemy za miłe spotkanko, które trwało do samego wieczorka

u Gacusia i nie tylko, pominęliście Marcina z Bydzi, Gromali calą ekipę :D :D :D

szkoda, że czasowo się niektórzy rozminęli, ale efekty są jak najbardziej pozytywne, bo mamy numerek :D :D :D :D

jeżeli chodzi o blachę to jak najbardziej cała i zdrowa jest do odebrania w Murowańcu, niestety zawartość nie ocalała na późniejsze co nieco :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

natomiast w sprawie blondyna to nie odpowiadam, alimentów nie płacimy, bo on sam chciał :p :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola, KarolinaS, Dariusz29 ja nie bardzo roumiem z tymi bloczkami.

To, że trzeba czekać to rozumiem, ale o co chodzi dalej. Hurtownia nie chce przyjmować waszych zamówień??? nie chce przedpłaty??? nie daje gwarancji??? Proszę napiszcie.

nie chcą przedpłaty bo ceny jeszcze wzrosną zakłady produkcyjne nie biorą już zamówień ani zaliczek.

 

 

Wczoraj w Expresie było ogłoszenie: Pustaki sprzedam 696327849, 600934709

 

 

Zadzwoniłem a oni chcieli 14 zł za szt ,w głowach się im poprzewracało od tego słońca

 

do mnie doszło że niektórzy wołają już po 16/szt to ja nie wiem czy 14 jest aż takie zdrożne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacuś trzeba przyznać stanął na wysokości zadania i w pełni wywiązał się z obowiązków gospodarza. Żałujemy, że wszystkich nie poznaliśmy, ale jak niektórzy widzieli- walczyliśmy z ogrodzeniem od dwóch dni i zajeło to nam troche więcej czasu niż planowaliśmy, stąd nie mogliśmy za długo z Wami posiedzieć.

Miło było znów spotkać Kolów, RobertaEs (Gacusia i Alex mamy "na codzień" :p :p :p )

Pozdrawiamy serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o blachę to jak najbardziej cała i zdrowa jest do odebrania w Murowańcu, niestety zawartość nie ocalała na późniejsze co nieco :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tak więc zapewne się niedługo po nią zgłosimy... Żonka się zapewne wcześniej odezwie porozmawiać na tematy "brzuszne" :o :o

 

Pozdrowionka dla wszystkich!!

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o blachę to jak najbardziej cała i zdrowa jest do odebrania w Murowańcu, niestety zawartość nie ocalała na późniejsze co nieco :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tak więc zapewne się niedługo po nią zgłosimy... Żonka się zapewne wcześniej odezwie porozmawiać na tematy "brzuszne" :o :o

 

Pozdrowionka dla wszystkich!!

 

Olek

 

No jak najbardziej żoneczkę zapraszam :D :D :D :D

 

i już oficjalnie serdecznie gratuluję powiększenia rodzinki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

bociek z Murowańca chyba nabroił u każdego co się dało :p :p :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola, KarolinaS, Dariusz29 ja nie bardzo roumiem z tymi bloczkami.

To, że trzeba czekać to rozumiem, ale o co chodzi dalej. Hurtownia nie chce przyjmować waszych zamówień??? nie chce przedpłaty??? nie daje gwarancji??? Proszę napiszcie.

nie chcą przedpłaty bo ceny jeszcze wzrosną zakłady produkcyjne nie biorą już zamówień ani zaliczek.

 

 

Wczoraj w Expresie było ogłoszenie: Pustaki sprzedam 696327849, 600934709

 

 

Zadzwoniłem a oni chcieli 14 zł za szt ,w głowach się im poprzewracało od tego słońca

 

 

 

do mnie doszło że niektórzy wołają już po 16/szt to ja nie wiem czy 14 jest aż takie zdrożne

 

Jak cena będzie się utrzymywać powyżej 10-11zł to ja kupię dopiero jesień zima wtedy napewno cena opadnie i ochłoną fasbryki , większość osób woli poczekać te 3-4 mieś niż przepłacać 50% i tak przez zimę mało co się robi w stanie surowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do mnie doszło że niektórzy wołają już po 16/szt to ja nie wiem czy 14 jest aż takie zdrożne

 

Jak cena będzie się utrzymywać powyżej 10-11zł to ja kupię dopiero jesień zima wtedy napewno cena opadnie i ochłoną fasbryki , większość osób woli poczekać te 3-4 mieś niż przepłacać 50% i tak przez zimę mało co się robi w stanie surowym

 

to zależy jak kto z czasem stoi, a swoją drogą jest opcja, że wcale nie stanieje na zimę, bo znowu będzie jak ta ostatnia i boom się będzie ciągnął :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...