Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

kola, KarolinaS, Dariusz29 ja nie bardzo roumiem z tymi bloczkami.

To, że trzeba czekać to rozumiem, ale o co chodzi dalej. Hurtownia nie chce przyjmować waszych zamówień??? nie chce przedpłaty??? nie daje gwarancji??? Proszę napiszcie.

... ale dzwońcie do hurtowni nawet oddalonych od Waszych budów np Szubin TRUST i BASIS bo oni i tak jadą z bloczkami przez Białe Błota i obok Murowańca a może mają wolne limity. :D

 

... sprawdziło się ... rozmawiałem z moim najbliższym sąsiadem (zza płota), który właśnie rozpoczął budowę.

Też szukał bloczków z Solbetu. Znalazł gdzieś w Mroczy.

Zamówienie dzisiaj. Dostawa na 3tygodnie po 11,50.

 

 

super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Prosze o namiary na geodete do wytycznia budynku - zgóry dzięki.

Poszukuje tez jakies przyczepki kempingowej na budowe-ktos musi siedziec i materiałów pilnować :D :D :D które w pocie czoła szukam

 

GEOPLAN S.C.

Betonowa 1

Białe Błota

Telefon (52)3494068 (602)575833 (602)575834 (602)575835

 

Usługi Geodezyjne

Ks. Kordeckiego 3/65

Bydgoszcz

(52)3227862

 

 

GEOPREX S.C.

Kościuszki 27

Bydgoszcz

Telefon (52)3456302 3455018 (603)877597 (603)877537

 

 

Gulewicz Wojciech Usługi Geodezyjne

Biuro usług geodezyjnych.

Bydgoszcz, ul. Przodowników Pracy 1 /15,

tel. 052 3611497

 

Budziak Janusz Biuro Usług Geodezyjnych

Bydgoszcz, ul. Łęczycka 8,

tel. 052 3489699

 

"Delta" Usługi Geodezyjne

Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy 3,

tel. 052 5514173

 

"Geocentrum" Leszek Zawodny

Bydgoszcz, ul. Skłodowskiej-Curie 13,

tel. 052 3420751

 

"Geo-Pro" Zakład Usług Geodezyjnych

Bydgoszcz, ul. Swarzewska 38 /12,

tel. 0604420850

 

 

Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne

w Bydgoszczy sp. z o.o.

ul. Jana Zamoyskiego 2a, Bydgoszcz

tel. 0-52 321 14 28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o namiary na geodete do wytycznia budynku - zgóry dzięki.

Poszukuje tez jakies przyczepki kempingowej na budowe-ktos musi siedziec i materiałów pilnować :D :D :D które w pocie czoła szukam

 

Jak chodzi o przyczepki to proszę bardzo po 700zł podobne do tej na fotce

 

http://img.auto.com.pl/s/o/11/10507_z_p.jpg

 

 

 

http://allegro.pl/item178634712_przyczepy_kampingowe_niewiatow_.html

 

http://allegro.pl/item178632716_przyczepy_kampingowe_niewiatow_.html

 

No i cała reszta troszkę droższa

 

http://allegro.pl/18540_kempingowe.html?order=t&view=gtext&state=2

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola, KarolinaS, Dariusz29 ja nie bardzo roumiem z tymi bloczkami.

To, że trzeba czekać to rozumiem, ale o co chodzi dalej. Hurtownia nie chce przyjmować waszych zamówień??? nie chce przedpłaty??? nie daje gwarancji??? Proszę napiszcie.

... ale dzwońcie do hurtowni nawet oddalonych od Waszych budów np Szubin TRUST i BASIS bo oni i tak jadą z bloczkami przez Białe Błota i obok Murowańca a może mają wolne limity. :D

 

... sprawdziło się ... rozmawiałem z moim najbliższym sąsiadem (zza płota), który właśnie rozpoczął budowę.

Też szukał bloczków z Solbetu. Znalazł gdzieś w Mroczy.

Zamówienie dzisiaj. Dostawa na 3tygodnie po 11,50.

 

 

super

 

mała korekta.

Dopytałem się o szczegóły i ostatecznie zamówienie poszło do Brzozy k/Bydgoszczy

 

Hurtownia Andrzeja Rajszy

ul. Powstańców Wielkopolskich 27a, Brzoza

tel. (052) 381-05-14

 

pozdrawiam i powodzenia

RobertEs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek otrzymaliśmy pozwolenie na budowę, po świetach geodeta i ruszamy. Dori, Kola jak tam u was to wygląda?

 

G R A T U L A C J E :lol: :lol: :lol:

 

My na razie dostaliśmy pozwolenie na oczyszczalnie :) To już coś. A pozwolenie na budowę też pewnie lada moment dostaniemy :)

 

Gacuś a Ty złożyłeś w końcu papiery do starostwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek otrzymaliśmy pozwolenie na budowę, po świetach geodeta i ruszamy. Dori, Kola jak tam u was to wygląda?

 

GRATUUUUUUULUUUUUJJJJJJJJJEEEEEEEEEEMMMMMMMYYYYYYYY!!!!!!

 

a dwa tygodnie na uprawomocnienie już minęły :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Przyłączami się do GRATULACJI

 

... Co do uprawomocnienia to nieoficjalnie roboty można rozpocząć wcześniej, byle nie było wpisu do dziennika budowy w tym okresie !!!!

 

Po co marnować tak cenny czas :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje

A co do uprawomocnienia - mozna zebrac podpisy od sasiadow ktorzy mogliby sie sprzeciwic - ze tego nie zrobia - my tak zrobimy i w ten sposob uprawomocnienie bedzie w dniu otrzymania pozwolenia :lol:

 

I jeszcze pytanie: ile dni czekales na wydanie pozwolenia? Pani ktora nas obsluguje powiedziala ze nie bedziemy czekac owych przepisowych 65 dni ale nie byla w stanie powiedziec ile...Chyba ja pomecze przed swietami i zrobie zaraz do niej halo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gacuś a Ty złożyłeś w końcu papiery do starostwa ?

 

Tak oczywiście złożyłem ,projekt w końcu został poprawiony i zrobiony tak jak chciałem ale niestety były nadal braki (brak uzgodnień wjazdu i odrolnienia - niby zawiniły urzędy), Pan Grzegorz ma donieść brakujące papiery do starostwa osobiście :cry:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gacuś a Ty złożyłeś w końcu papiery do starostwa ?

 

Tak oczywiście złożyłem ,projekt w końcu został poprawiony i zrobiony tak jak chciałem ale niestety były nadal braki (brak uzgodnień wjazdu i odrolnienia - niby zawiniły urzędy), Pan Grzegorz ma donieść brakujące papiery do starostwa osobiście :cry:

 

Pozdrawiam

 

Gacuś, a on powiedział wam o tych brakach czy Ty sam je zauważyłeś ? Bo powiem szczerze, że aż tak dokładnie to mojego projektu nie przejrzałam (wyszłam z założenia, że jak trzymają projekt 2 mies. to wszystko jest) i teraz się zastanawiam czy czegoś nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacuś, a on powiedział wam o tych brakach czy Ty sam je zauważyłeś ? Bo powiem szczerze, że aż tak dokładnie to mojego projektu nie przejrzałam (wyszłam z założenia, że jak trzymają projekt 2 mies. to wszystko jest) i teraz się zastanawiam czy czegoś nie brakuje.

 

Oczywiście że nikt mi tych braków nie pokazał , sam zauważyłem .W projekcie był taki spis dołączonych dokumentów . Na liście było odrolnienie i uzgodnienia wjazdu a dokumentów niestety nie było . :cry:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonilam sama - kontrolnie - co sie dzieje i na jakim etapie jest projekt - i pani mi powiedziala co trzeba zmienic - tez mielismy cos zle - architekt powiedzial ze pojedzie zalatwic - widze ze juz na tym etapie trzeba trzymac reke na pieczy - moze kola tez zadzwon i pod pretekstem czy wszystko jest z dokumentacja w porzadku - podpytaj na jakim etapie projekt jest i bedziesz miec spokojna glowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to sąsiad gratulacje .

 

To dokładnie ile dni czekaliście na samo pozwolenie ?

 

Pozdrawiam

Dokładnie 34 dni, co do rozpoczęcia to tak jak mówi Robert zacząć moża przed uprawomocnieniem. A co do samego uprawomnocnienia to troche to przyśpieszyliśmy ma być 13. :wink:

 

Sąsiad a pochwal się jak przyspieszyłeś to uprawomocnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...