Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

UWAGA UWAGA UWAGA!!!!

 

DZISIAJ O 19 kolo betoniarni - Murowaniec będzie TV

 

w sprawie wczesniej opisywanych licznych kradzieży i braku jakichkolwiek dzialan na ten temat

 

ZAPRASZAMY wszystkich którzy chcą się wypowiedzieć na ten temat

 

PS Kero jak możesz to podjedz

 

jak co proszę na priva wszystkich chętnych o potwierdzenie udziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

i tak ciutek z innej beczki, pytanko do mieszkańców Łochowa, podobnież jest tam hodowla sznaucerów olbrzymów, może wiadomo gdzie, proszę o info w tej sprawie :D :D

 

pozdr

 

Wprawdzie budujemy w Łochowie, ale nic mi na ten temat nie wiadomo. Może zapytam po południu znajomych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

i tak ciutek z innej beczki, pytanko do mieszkańców Łochowa, podobnież jest tam hodowla sznaucerów olbrzymów, może wiadomo gdzie, proszę o info w tej sprawie :D :D

 

pozdr

 

Wprawdzie budujemy w Łochowie, ale nic mi na ten temat nie wiadomo. Może zapytam po południu znajomych. :)

 

Dziękuję bardzo będę bardzo wdzięczna :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy na położenie dachu tzn dachówki, własnie w środe opuścił mnie mój majster a dzisiaj po dalszych rozmowach nie doszlismy do porozumienia.

 

A chodziło o połozenie stropu teriva, mój kierownik uwaza ze nalezy belki kłaść na wylewce betonowej, a majster ze mozna na suporeksie ( kierownik się nie zgodził) a majster za zrobienie wylewki zazadał dodatkowch pieniędzy na które nie wyraziłem zgody. No i sprawa się rypła

 

Dlatego firma do położenia dachu poszukiwana

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy na położenie dachu tzn dachówki, własnie w środe opuścił mnie mój majster a dzisiaj po dalszych rozmowach nie doszlismy do porozumienia.

 

A chodziło o połozenie stropu teriva, mój kierownik uwaza ze nalezy belki kłaść na wylewce betonowej, a majster ze mozna na suporeksie ( kierownik się nie zgodził) a majster za zrobienie wylewki zazadał dodatkowch pieniędzy na które nie wyraziłem zgody. No i sprawa się rypła

 

Dlatego firma do położenia dachu poszukiwana

 

Jarek

 

my jesli zdecydujemy sie na terive - tez podniesiemy go aby nie klasc bezposrednio na BK

Moj majster robi tak jak chcemy i nie chce dodatkowych pieniedzy. Pewnie wszystko sobie wkalkulowal w cene robocizny :lol:

Jesli bedzie filigran - to poloza filigran - ale i sami zaplaca za dzwig.

 

Ale niestety ekipy dachowcow nie znam

 

alex - moim zdaniem taki stary kredens dobrze bedzie sie komponowal z bardzo nowoczesna stylistyka wnetrza..przynajmniej mnie sie takie polaczenia podobaja

My mamy scianke z surowej cegly a calosc wnetrza bedzie nowoczesna. Pomiedzy jadalnia i kuchnia tez planujemy "szafke" z otwartymi polkami z surowej cegly. Wlasnie przed chwila na to wpadlismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
Poszukuję ekipy na położenie dachu tzn dachówki, własnie w środe opuścił mnie mój majster a dzisiaj po dalszych rozmowach nie doszlismy do porozumienia.

 

A chodziło o połozenie stropu teriva, mój kierownik uwaza ze nalezy belki kłaść na wylewce betonowej, a majster ze mozna na suporeksie ( kierownik się nie zgodził) a majster za zrobienie wylewki zazadał dodatkowch pieniędzy na które nie wyraziłem zgody. No i sprawa się rypła

 

Dlatego firma do położenia dachu poszukiwana

 

Jarek

 

Ja zgadzam się ze stanowiskiem kierownika - belki na wylewce betonowej.

Wykonawca jest od tego aby robił to co mu się każe a nie filozofował. Swoim doświadczeniem może oczywiście się podzielić ale decyzje należą do inwestora i kierownika budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero
UWAGA UWAGA UWAGA!!!!

 

DZISIAJ O 19 kolo betoniarni - Murowaniec będzie TV

 

w sprawie wczesniej opisywanych licznych kradzieży i braku jakichkolwiek dzialan na ten temat

 

ZAPRASZAMY wszystkich którzy chcą się wypowiedzieć na ten temat

 

PS Kero jak możesz to podjedz

 

jak co proszę na priva wszystkich chętnych o potwierdzenie udziału

 

Niestety czytam dopiero teraz tę informację a mamy sobotę rano.

Wczoraj od 9 rano byłem na budowie a jak wróciłem to an mi w głowie był komputer, zresztą było już po 22-giej.

Szkoda bo bym z pewnością pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczow z grupy bydgosko-torunskiej.

 

Mam juz działke i adaptacje projektu, czekam na pozwolenie

na budowe. Kiedys ... zamierzam zamieszkac w Murowancu ;-)

 

Szukam sprawdzonej ekipy budowlanej. Jeżeli ma ktoś

namiar to prosze o info na priv.

 

wysyłam na priv ale o ile dobrze pamiętam grafik ma napięty....zresztą jak wszyscy dobrzy

 

jgosik dziekuje za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej ekipy budowlanej - niekoniecznie na teraz ...

 

Jeżeli postawiliscie juz stan surowy, wykonawca sie sprawdzil i możecie podac "namiary" to prosze o info na priv. Chcialbym budowac z BK lub silki.

kiedy rozpoczynasz budowe??

jesli na 2008/2009 to moge podac

 

mkkafe, jak sie nie uda w tym roku to w nastepnym.

W 2009 to zamierzam juz tam mieszkac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to się szykuje porządne murowańskie imprezowanie, tylko nie wiem jak frekwencja dopisze :lol: :lol: :lol: :lol:

fakt ... też nie pomyślałem, ze to 26maja ... no ale zobaczymy :D :wink:

 

no to tarasowe się odbyło i bardzo miło było, dziękujemy gospodarzom :D :D :D :D

 

... nooo.. a ja dziękuję gościom... myślę że imprezka się udała :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...