Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

[...]

Już sobie sam odpowiedziałem

Te żarówki są odpowiednikami 30W zwykłej żarówki więc kompletnie na żyrandole się nie nadają

Ale jako światło oświetlające schody czy obrazki na ścianie z zużyciem 0,9 W już tak

 

He he he. Dokładnie

Poza tym wydaje mi się, ze LEDy są bardzo kierunkowe (na zasadzie latarki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mkkafe - czy dotarły już do Ciebie drzwi AFB? Jak wrażenia?

 

drzwi dotra do mnie po 4-5 tyg opoznienia - narazie zatem moje wrazenia sa takie ze jestem wkurzona bo wieje mi po plecach i wlatuja ptaki, wchodza myszy i jaszczurki... :evil:

przy oczekiwaniu 9 tyg dodatkowe 4 czy 5 to przesada

ale i tak bym po raz drugi je wziela - bo inne mi sie nei podobaja

 

alex dzieki za kominiarza

 

Ooooo, to się cieszę, że my już zamówiliśmy (w czerwcu? lipcu? już się pogubiłam), choć do montażu jeszcze daleko, bo ciągle jesteśmy przed zamawianiem okien, a na okna pewnie też poczekamy. Jak na okna też będą takie terminy, to nas zima zastanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi dotra do mnie po 4-5 tyg opoznienia - narazie zatem moje wrazenia sa takie ze jestem wkurzona bo wieje mi po plecach i wlatuja ptaki, wchodza myszy i jaszczurki... :evil:

przy oczekiwaniu 9 tyg dodatkowe 4 czy 5 to przesada

 

Monika - czyżby nieszczęsny Art-Bud, Towarowa ...? :evil: Przestrzegałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dori - nie

drzwi z krakowa zamowilam bezposrednio u producenta

w artbudzie chcialam zamowic wewnetrzne = zamowilalam w Ossa - wczoraj potwierdzono mi montaz drzwi na 99 proc w nast tyg - czyli po 2 tyg spoznienia

hitem sa inne drzwi - od ogrodu - zewnetrzne - zamowilam je jeszcze gdzies indziej - salon Carpenter - mamy juz 3 tyg spoznienia i sprzedawca nie jest w stanie mi powiedziec kiedy przyjada :evil:

Temat drzwi mnie wyczerpal - tak ze nie mam sily sie wkurzac na innych ktorzy sie spozniaja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do Twojego podpisu. Trzeba było zastanowic się nad polecanymi na tej grupie oknami M&S.

 

Potwierdzam, mielismy montaz okien M&S profil seven-line w kolorze orzech jakies 2 tygodnie temu. Jestesmy tymi oknami zachwyceni. Sa masywne, porzadnie wykonane, super stylistyka. Firma Oknoplus tez super. Mielismy niestadardowy element w formie jednego grubego szprosu w 1/3 wysokosci okna i doradzono nam bardzo celnie, zeby wymienic szpros na przewiazke czyli taki element, z jakiego jest rama. Firma bardzo fachowa, ekipa wykonawcza tez. Bralismy tez od nich brame garazowa Novoferm i drzwi do garazu od ogrodu KMT, w obu przypadkach tez brak uwag.

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, napiszcie co sądzicie o parapetach zewnętrznych z piaskowca.

 

http://www.allegro.pl/item413411597_parapety_gzymsy_fasady_schody_piaskowiec.html

 

Proszę nie uważajcie tego jako kryptoreklamy - naprawdę podobają mi się, ale czy się sprawdzą ?

 

Czy nie jest zbyt porowaty, czy nie będzie przyjmował brudu, czy nie będzie się ścierał? Czy będzie pił wodę ?

 

 

nie znam się na tym [ jeszcze ;-) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o namiary na solidnego inspektora budowy. Pilne.

Proszę o odzew :( :o

 

Mam kierownika (kolega z liceum :wink: ) z Torunia, ale mówi, że chętnie wziąłby i kogoś z okolic Bydgoszczy. Jest świeżo upieczony (uprawnienia ma od ok. pół roku), więc na pewno się stara - jak zawsze na początku. Jak jesteście zainteresowani, to mogę podesłać namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanie!!

Ile kosztuję osadzenie drzwi wewnętrznych wraz z obróbką.

Futryna ta tańsza (czyli nie obejmuje całej grubości ściany - wymaga obróbki tynkarskiej)

Przeciętna cena przy montazu więcej niż 1 szt. to ok. 150 zł bez nakładania tynku, ale ekipy różnie biorą. Mogą zrobić to za 120 zł, a mogą i za 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jestem na etapie wyboru kotła na gaz płynny .

Proszę napiszcie jakie wybraliście i jakie macie z nimi doświadczenia .

DZIĘKI

 

Jestem na tym samym etapie.

Doszedłem do wniosku, że sam kocioł (oczywiście z tych markowych) nie robi różnicy.

Czy to Buderus, Vissmann, Vaillant, Junkers, De Ditrich. - nie ma różnicy. Zdarzają sie egzemplarze wadliwe (albo błędnie zainstalowane) ale ogólnie OK

 

Trzeba zrócić uwagę na serwis.

 

Ale przyznam, ze im dłużej szukam - tym mam więcej dylematów.

Rozważałeś kupno kotła w sklepie Internetowym?? Ja się trochę boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...