Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Witajcie

Jestem na etapie wyboru kotła na gaz płynny .

Proszę napiszcie jakie wybraliście i jakie macie z nimi doświadczenia .

DZIĘKI

 

Jestem na tym samym etapie.

Doszedłem do wniosku, że sam kocioł (oczywiście z tych markowych) nie robi różnicy.

Czy to Buderus, Vissmann, Vaillant, Junkers, De Ditrich. - nie ma różnicy. Zdarzają sie egzemplarze wadliwe (albo błędnie zainstalowane) ale ogólnie OK

 

Trzeba zrócić uwagę na serwis.

 

Ale przyznam, ze im dłużej szukam - tym mam więcej dylematów.

Rozważałeś kupno kotła w sklepie Internetowym?? Ja się trochę boję.

 

hm wg mnie wyłącznie Vissmann, Vaillant

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Torun - Bydgoszcz i okolice

 

Moge polecic mloda i niedroga ekipe do alarmu, elektryki, tv, sat i innych kabelkow

 

jak co to prosze o priv czy w temacie

 

to ja poproszę, choć jeszcze nie czas 8)

ale za miesiąc na pewno już tak

a budowa pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem :wink:

 

Waldek

 

0-791 779-269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torun - Bydgoszcz i okolice

 

Moge polecic mloda i niedroga ekipe do alarmu, elektryki, tv, sat i innych kabelkow

 

jak co to prosze o priv czy w temacie

 

to ja poproszę, choć jeszcze nie czas 8)

ale za miesiąc na pewno już tak

a budowa pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem :wink:

 

Waldek

 

0-791 779-269

tu też dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanie!!

Ile kosztuję osadzenie drzwi wewnętrznych wraz z obróbką.

Futryna ta tańsza (czyli nie obejmuje całej grubości ściany - wymaga obróbki tynkarskiej)

 

Musze to wiedzieć jak najszybciej - dziś się umawiam z gościem, który mi robi wykończeniówkę.

 

ja za 7 szt place 674 zl

 

co do zakupow przez internet - dotychczas kupilam: kociol, grzejniki, klamki, plyte elektryczna, ceramike lazienkowa, welne mineralna, bloczki Ytonga, maszynki bosha i taki tam sprzecik: wyrzynarki, szlifierki, wkretarki...nie pamietam co jeszcze..

 

moje doswiadczenia sa takie: sa to firmy majace bardzo dobre ceny - wiec sa to raczej duze firmy - maja klase i milo sie z nimi wspolpracuje. Za piec, grzejniki wplacalam tylko niewielkie zaliczki - pareset zl - reszte placilam po dostawie - jak juz mialam towar w domu i nie mialam do niego zastrzezen.

Porownujac teraz z drzwiami wewn ktore beda montowane jutro - musze przelac calosc kwoty zanim znajda sie na mojej budowie - lub sama je odebrac, przyjechac, zobaczyc czy to sa moje i w jakim stanie i zaplacic. Czyli kupuje kota w worku. Bo jezdzic na drugi koniec miasta nie mam czasu - odebrac ich sama nie mam czym...lokalne, male firemki nie maja zaufania do lokalnych inwestorow - a firma z Poznania czy ze Slaska wysyla kurierem mi towar i wystawia kilkuniowy termin platnosci na proformie. Dlatego lubie kupowac przez net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buduje się i kilku moich znajomych i wszyscy mieliśmy problemy z adaptacjami - generalizując wszyscy są tacy sami

 

albo zawalone terminy albo zrobione na odpieprz - jak sam nie powiesz(a najlepiej spisać wszystko) co ma być to zwykle nic od siebie nie dodadzą albo zapomną - a zwykle i tak dają studentom do roboty a sami dają tylko uprawnienia

 

ale pewnie kilku porządnych znajdziesz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

slyszeliscie cos o zmianach w prawie budowlanym itp (swego czasu mowili politycy o zgloszeniu zamiast pozwolenia itp). Wchodzi to - wczoraj ktos mi powiedzial ze od wrzesnia - nowe prawo = brak pozwolen a zamiast tego tylko zgloszenie i brak obowiazku postepow w budowie co 2 lata ;)

 

Dakota,

a gdzie dokladnie (jaka wioska w tej zlej wsi) bo moze tez sasiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...