Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Czy ktoś korzysta z usług firmy Asnet?

Mieliśmy na budowę pierwszą kradzież, ktoś buchnął nam palety. Łatwe pieniądze, bo wystarczy podjechać do pierwszego skupu i nikt nie pyta, skąd te palety są. Przykre. Sąsiedzi snują teorie spiskowe, że jak pracowała ekipa, z którą nie tak dawno się rozstaliśmy w średnio miłej atmosferze, to nie ginęły ani pozostawione papierosy, ani stojący na parapecie czajnik bezprzewodowy. Ja jestem daleka od posądzania kogokolwiek, ale chyba najwyższy czas jakoś się zabezpieczyć, stąd moje pytanie o Asnet. Wiem, że nie jest najtańszy. Nie chodzi mi o cenę, ale o skuteczność. Macie jakieś doświadczenia? Jak ich oceniacie?

 

Mam, współpracuję i jestem mega zadowolony. Interwencje szybkie i sprawne. Wiem bo sam się włamałem do siebie i patrol był dosłownie po 3-5 minutach. Do tego przyjazdy monterów do zakładania i zdejmowania czujek po malowaniu a przy tynkach zdjęli syrenę. Dodatkowo na czas budowy wypożyczenie systemu bezprzewodowego zainstalowanego w trakcie montażu okien wiec odpadło pilonowanie okienek.

Faktycznie nie są najtańsi ale bardzo profesjonalnie załatwiają sprawę a po ustabilizowaniu domu (skończenie prac) minie umowa i się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś korzysta z usług firmy Asnet?

Mieliśmy na budowę pierwszą kradzież, ktoś buchnął nam palety. Łatwe pieniądze, bo wystarczy podjechać do pierwszego skupu i nikt nie pyta, skąd te palety są. Przykre. Sąsiedzi snują teorie spiskowe, że jak pracowała ekipa, z którą nie tak dawno się rozstaliśmy w średnio miłej atmosferze, to nie ginęły ani pozostawione papierosy, ani stojący na parapecie czajnik bezprzewodowy. Ja jestem daleka od posądzania kogokolwiek, ale chyba najwyższy czas jakoś się zabezpieczyć, stąd moje pytanie o Asnet. Wiem, że nie jest najtańszy. Nie chodzi mi o cenę, ale o skuteczność. Macie jakieś doświadczenia? Jak ich oceniacie?

 

 

Nie wiem jaki jest Asnet. Korzystam z Solidu, za miesięczny monitoring biorą 50 zł netto. Jak do tej pory nie było problemów, czasem robotnicy zapomnieli hasła, albo w ogóle weszli nie wyłaczając alarmu i patrole były natychmiast. Miałem problem z centralką (fachowcy zalali i spalili), serwis był po trzech godzinach a naprawa (wymiana) nastąpiła w kolejnym dniu.

Mogę polecić

 

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzysta z usług firmy Asnet

 

Mam, współpracuję i jestem mega zadowolony. Interwencje szybkie i sprawne. Wiem bo sam się włamałem do siebie i patrol był dosłownie po 3-5 minutach. Do tego przyjazdy monterów do zakładania i zdejmowania czujek po malowaniu a przy tynkach zdjęli syrenę. Dodatkowo na czas budowy wypożyczenie systemu bezprzewodowego zainstalowanego w trakcie montażu okien wiec odpadło pilonowanie okienek.

Faktycznie nie są najtańsi ale bardzo profesjonalnie załatwiają sprawę a po ustabilizowaniu domu (skończenie prac) minie umowa i się zobaczy.

Ktoś jeszcze potwierdził Twoją opinię. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak cicho na forum, umiera czy co, zadnych nowych twarzy, starzy sie juz wykruszaja - pobudowali. Czyzby budownictwo "siadlo" ;)

 

Ponawiam zapytanie, prosze o pomoc:

 

ZABUDOWA WNEK

 

Czesc,

pytanie:

 

- czy ktos moglby dac namiar na jakas dobra firme/czlowieka od zabudowy wnek / szaf wnekowych - miejsce robienia zabudowy - BYDGOSZCZ-FORDON.

 

- z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się. wybanowali mnie z forum za podpis czym się zajmuję. po tylu latach pisania, budowania i czytania MURATORA. mój poprzedni nick to PARTNER. jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy w sprawie elektryki, alarmów, telewizji, domofonów, kamer i innych spraw związanych z kabelkami to zapraszam na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak cicho na forum, umiera czy co, zadnych nowych twarzy, starzy sie juz wykruszaja - pobudowali. Czyzby budownictwo "siadlo" ;)

 

Ponawiam zapytanie, prosze o pomoc:

 

ZABUDOWA WNEK

 

Czesc,

pytanie:

 

- czy ktos moglby dac namiar na jakas dobra firme/czlowieka od zabudowy wnek / szaf wnekowych - miejsce robienia zabudowy - BYDGOSZCZ-FORDON.

 

- z gory dzieki

 

 

Podaję namiary. Ta firma nam robiła w 2001 roku w mieszkaniu zabudowę przedpokoju. A pół roku temu szafę w sypialni i szafki w wiatrołapie. Bardzo chwalę i polecam.

Bydgoszcz

PRACOWNIA STOLARSKA \"KONDOR\"

Włodzimierz Król

ul. M.Kolbego 36

tel. 052 372 25 66

fax: 052 349 61 72

e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie zę jeszcze się podpytam czy ktoś z Was ma może glebogryzarkę taką z regulowaną głębokością "gryzienia". Byś może będziemy jeszcze zakładać trawnik tej jesieni i być może chętnie bym pożyczył.

 

wypożyczalnia glebogryzarek jest na Łęczyckiej na terenie CHEMII. jak był długi weekend w maju to za 4 dni zapłaciłem 100 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...