Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

no i stało się. wybanowali mnie z forum za podpis czym się zajmuję. po tylu latach pisania, budowania i czytania MURATORA. mój poprzedni nick to PARTNER. jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy w sprawie elektryki, alarmów, telewizji, domofonów, kamer i innych spraw związanych z kabelkami to zapraszam na PW.

tak bez uprzedzenia zbanowali? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

JAkie są Wasze typy dotyczące tynku? Mineralny plus farba akrylit? Czy może od razu jakiś barwiony tynk akrylowy??? Czy jeśli będzie tynk jednej firmy, to farba może być innej? Wiem, że dobrze też zagruntować przed nałożeniem tynku...

Graczyk - widzę, że wybarwiałeś mineralny tynk? też baranek (my też taki planujemy). (Może wpadniecie w końcu do nas i podyskutujemy choćby o tynkach? :wink: )

Gdzie najlepiej kupić dobry ale nie cholendarnie drogi tynk? I jaka opcja jest najlepsza?

 

Partner - przykro mi. Jakoś cię przefiltrowali :( Ale i tak podniosłeś się z popiołów :lol: Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się. wybanowali mnie z forum za podpis czym się zajmuję. po tylu latach pisania, budowania i czytania MURATORA. mój poprzedni nick to PARTNER. jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy w sprawie elektryki, alarmów, telewizji, domofonów, kamer i innych spraw związanych z kabelkami to zapraszam na PW.

A to przykre i nie w porządku. Ciekawe, komu i co przeszkadzało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki! juz po telefonie... ;)

 

 

co tak cicho na forum, umiera czy co, zadnych nowych twarzy, starzy sie juz wykruszaja - pobudowali. Czyzby budownictwo "siadlo" ;)

 

Ponawiam zapytanie, prosze o pomoc:

 

ZABUDOWA WNEK

 

Czesc,

pytanie:

 

- czy ktos moglby dac namiar na jakas dobra firme/czlowieka od zabudowy wnek / szaf wnekowych - miejsce robienia zabudowy - BYDGOSZCZ-FORDON.

 

- z gory dzieki

 

 

Podaję namiary. Ta firma nam robiła w 2001 roku w mieszkaniu zabudowę przedpokoju. A pół roku temu szafę w sypialni i szafki w wiatrołapie. Bardzo chwalę i polecam.

Bydgoszcz

PRACOWNIA STOLARSKA \"KONDOR\"

Włodzimierz Król

ul. M.Kolbego 36

tel. 052 372 25 66

fax: 052 349 61 72

e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zbanowaniem najgorsze jest to że bez uprzedzenia i żadnego kontaktu. i do tego za to że w podpisie miałem podane że robię to czy tamto.

świadczy to tylko o podejściu admina do forumowiczów - wystarczyła by sugestia by usunąć podpis i było by po sprawie. ale to ich sprawa.

 

jednak pewnej gazety od dziś nie kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zbanowaniem najgorsze jest to że bez uprzedzenia i żadnego kontaktu. i do tego za to że w podpisie miałem podane że robię to czy tamto.

świadczy to tylko o podejściu admina do forumowiczów - wystarczyła by sugestia by usunąć podpis i było by po sprawie. ale to ich sprawa.

 

jednak pewnej gazety od dziś nie kupuję.

uuuuuu

to mocno nieładnie

powinno być ostrzeżenie i kara w zawieszeniu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkie są Wasze typy dotyczące tynku? Mineralny plus farba akrylit? Czy może od razu jakiś barwiony tynk akrylowy??? Czy jeśli będzie tynk jednej firmy, to farba może być innej? Wiem, że dobrze też zagruntować przed nałożeniem tynku...

Graczyk - widzę, że wybarwiałeś mineralny tynk? też baranek (my też taki planujemy). (Może wpadniecie w końcu do nas i podyskutujemy choćby o tynkach? :wink: )

Gdzie najlepiej kupić dobry ale nie cholendarnie drogi tynk? I jaka opcja jest najlepsza?

 

Proponuję tynk mineralny plus na to farba silikonowa.Optymalna cena do jakości.Ja mam Ceresit kornik i farbę Caparol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Androżek za odp. Widzę, że masz innej marki tynk i innej farbę (dałeś też grunt pod to?). W hurtowniach naciskają na to, żeby te dwa komponenty były zawsze z jednej firmy -ich prosty argument - np. gwarancja.

Wczoraj też z naszymi gośćmi rozmawialiśmy - a o czymże innym moglibyśmy jak nie o budowie :lol: - oni wzięli, podobnie jak kilka lat temu ich rodzinka - tynk silikonowo-silikatowy firmy weber (terannowa). Chwalą niesamowicie - jak się zabrudzi - "karszerkiem" elegancko zmyją - i ciągle jak nowy i niezniszczalny. Ten kosztuje jakieś 5koła za powierzchnię 200m2. No i pod to grunt za jakieś 360zł. W sumie nietanio. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - robocizna... mamy umówioną robotę na ocieplenie, siatkę z klejem, obrobienie okien, parapety (klinkier), gruntowanie no i nałożenie gotowego tynku. A jeśli zmienimy na: nałożenie tynku plus dwukrotne malowanie - no to pewnie majster za friko tego nie zrobi :lol: Więc pytanie - ile kosztuje malowanie? Ktoś rzucił stawkę 2zł/m2. Penie, skoro będzie trzeba pomalować dwa razy - to będzie 4zł/m2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...