Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie staralam sie o skrzynke budowlana bo wiedzialam ze i tak bede sie budowac jak te 24 miesiace mina. Tak wiec nic ich nie pospieszalam czy cos...

 

A no to inna sytuacja :) bo ja jak tylko się cieplej wprzyszłym roku zrobi to chcę ruszyć, a głupio prąd "pożyczać" od sąsiadów - nawet jak sobie podlicznik zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu pozno? Po zlozeniu papierow o pozwolenie czeka sie max 3 miesiace. Projekt mam wybrany, ale wiadomo, jeszcze geodeta i adaptacja. Chcemy ruszyc dokladnie w ostatni tydzien maja bo tak nam pasuje z pewnych wzgledow.

Mowisz ze mozemy nie zdarzyc?

 

Adaptacja może się przedłużyć itd... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak już się straszymy to ja dodam swoje: W gminie Białe Błota wyczytałem, że na wydanie warunków zabudowy mają od 30 do 60 dni, czyli ok. Tylko, że ja czekam na WZ już 110 dni (złożyłem wniosek 31 lipca) i jak dzwonie do nich to nie potrafią mi odpowiedzieć kiedy je otrzymam.

Jestem cierpliwy, Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palisiu, zalezy na jakim osiedlu, akurat na moim jest miejscowy plan zagosp. przestrz.. Ale wspolczuje takiego czekania :roll:

Ale chyba straszenie podzialalo bo postanowilam ze wczesniej wezme sie za szukanie architekta...

 

Popieram. W końcu na rozpoczęcie budowy masz 2 lata od uprawomocnienia się decyzji o pozwoleniu na budowę - jak się uprawomocni wcześniej to nic nie zaszkodzi - nieprawdaż? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łochowo. W miejscu gdzie moja działka leży nie ma Planu Zagospodarowania Przestrzennego stąd czekam na warunki zabudowy - może się kiedyś doczekam. Moje plany związane z budową są na tyle odległe, że mogę pozwolić sobie na czekanie. Ale z drugiej strony coś mnie tknęło, żeby sobie już papiery zacząć załatwiać. Bo zanim warunki dostane, projekt kupie adaptacje zrobię no i w końcu wystąpię o pozwolenie na budowę i to pozwolenie otrzymam to podejrzewam z 1,5 roku zleci. Ale potem to już chyba z górki. :D

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla poszukujących kafelków, osprzętu do łazienki polecam Servitora na Fordońskiej warto ceny sprawdzić w ich sklepie internetowym http://elazienki.com/ od tych cen jeszcze spory rabat da się wytargować bez problemu, dowóz bez opłaty, możliwość odbioru materiałów w późniejszym terminie.

 

Kamień na kominek mamy na dniach zamawiać w Solcu, kilka osób polecało, równiez na forum http://www.granit.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali - transport free

A bobasa dźwignąć nie mogę niestety na razie... A ja się nigdy nie nudzę! Teraz mam opcje na wybranie drzwi do prysznica z 10 wytypowanych... Zajmie mi to pewnie 10 tygodni :lol:

No może ktoś podpowie - albo odradzi którąś z poniższych firm:

Koło, Sanplast, Dolphi, Kabi, Novellini, Radaway, Huppe, Ravak.

Porównywałam Koło i Huppe. Huppe górą, choć cenowo niestety też, i to sporo. Wstępnie zdecydowaliśmy się na Huppe właśnie, zobaczymy czy damy radę to przełknąć finansowo. Przekonał nas sposób, w jaki się te drzwi otwierają, jak przylegają do dostawki, jaka jest jakość słupków i zawiasów. Dla mnie bomba! Novellini także jest bardzo dobrej jakości, ale cena również, niestety, nie rozpieszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...