Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) .

Jest mi niezmiernie miło dołączyć do tak zacnego grona. Bardzo fajnie, że jest takie miejsce gdzie mozna się powymieniać doświadczeniami i poszukać pomocy.

My budujemy nasz domek w Inowrocławiu. Projekt KRYSZTAŁ z pracowni Krajobrazy. Jesteśmy w tej chwili na etapie stropu.

Pozdrawiam wszystkich .

Jola

 

:lol:

 

witamy ,witamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam

Dakota też miałam zamiar kupiś kostkę nieregularną ze Strzegomia, ale jak usłyszałam ceny za położenie to zrezygnowałam. Zwykłą kostkę położysz w granicach 25-30 zł natomiast nieregularną 80 zł + więcej. jak znajdziesz dobrego fachowca za mniejszą cenę daj znać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mieszkamy w Kruszynie Krajeńskim. Chcielibyśmy Was bardzo prosić o pomoc.

31 grudnia 2008 zaginął nasz pies, wystraszyła się i uciekła do lasu na terenie gminy Białe Błota. Miała na sobie czerwoną obrożę.

Pies rasy Posokowiec Bawarski, krótka brązowa sierść podobny do jamnika, suczka ma teraz prawie 2 lata, wzrost do kolan.

Bardzo ufna i łagodna.

Na uczciwego znalazcę czeka nagroda.

Czekamy na każdą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam

Dakota też miałam zamiar kupiś kostkę nieregularną ze Strzegomia, ale jak usłyszałam ceny za położenie to zrezygnowałam. Zwykłą kostkę położysz w granicach 25-30 zł natomiast nieregularną 80 zł + więcej. jak znajdziesz dobrego fachowca za mniejszą cenę daj znać.

Pozdrawiam.

Kostkę położy moja brygada, która jest z nami od początku, taka ekipa od wszystkiego prócz instalacji. 8) Taką kostkę będą kładli pierwszy raz, ale już wiedzą jak, mam nadzieję, że będzie dobrze. To nie pierwszy temat, który robią u nas po raz pierwszy. :wink: Cena jeszcze nieustalona, ale nie wyobrażam sobie, aby była 80 zł za metr, mam nadzieję, że oni też sobie nie wyobrażają. :lol: Podejrzewam, że będziemy ustalali cenę, tak jak to już bywało - na zasadzie - zobaczymy jak będzie trudno i ile czasu zajmuje, wówczas się ustali. Jeszcze o dziwo nigdy się (obustronnie) nie zawiedliśmy - taka przedziwna relacja między inwestorem i wykonawcą w obecnych czasach. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mieszkamy w Kruszynie Krajeńskim. Chcielibyśmy Was bardzo prosić o pomoc.

31 grudnia 2008 zaginął nasz pies, wystraszyła się i uciekła do lasu na terenie gminy Białe Błota. Miała na sobie czerwoną obrożę.

Pies rasy Posokowiec Bawarski, krótka brązowa sierść podobny do jamnika, suczka ma teraz prawie 2 lata, wzrost do kolan.

Bardzo ufna i łagodna.

Na uczciwego znalazcę czeka nagroda.

Czekamy na każdą informację.

Tel. 510 041 747

 

Witaj szkoda, że tak późno piszesz. Spróbuj z księdzem z Murowańca. Ten obszar może być sprawdzony, ale koniecznie zdjęcia, bo nie do końca wiadomo jak wygląda. Do schroniska też są konieczne zdjęcia, bo gadałam z jednym z ich lekarzy, bez zdjęć trochę ciężko. W Murowańcu widziałam tylko samca chyba tej rasy. W sklepach też trzeba byłoby powiesić fotki. Dokładnie w jakich okolicach zaginęła. Jak tyle jej nie ma to pewnie już ma inny domek :cry:

 

Też miałam ostatnio problem z psem, ale znalazł się w następnej wsi w ciągu 2 dni, po sąsiedzkich poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten czas szukamy na różne sposoby, ale dopiero teraz do głowy przyszło mi forum.

Może ktoś z Was zaopiekował się moim psem, może Wasi sąsiedzi. Jeśli tak to informacja, że jest cała i zdrowa złagodzi trochę ból po stracie...

A może ktoś znalazł i nie wiedział gdzie oddać, może teraz będzie dobry moment.

Bardzo proszę rozejrzyjcie się dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dakota a musz już tą kostkę u siebie czy ona na wysokości jest mniej więcej równa czy są duże rozbieżności?Pozdrawiam

Mam, a owszem, całe 25 ton. Duuuże. :lol: Część to spore bryły - te pójdą na podmurówkę, trójkąty raczej też, dużo jest płaskich kawałków takich do 5 cm, te są idealne do kładzenia, drobnicy jest też trochę. Wszystko pomieszane i mocno nieregularne. I ładniejsze niż zwykła kostka. 8)

Plusem jest ilość - jest z czego wybierać.

 

http://lh3.ggpht.com/_huGsoQdriBg/SqFhNb1A-PI/AAAAAAAABu0/VgdOcyZWvNU/s640/DSC00226.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten czas szukamy na różne sposoby, ale dopiero teraz do głowy przyszło mi forum.

Może ktoś z Was zaopiekował się moim psem, może Wasi sąsiedzi. Jeśli tak to informacja, że jest cała i zdrowa złagodzi trochę ból po stracie...

A może ktoś znalazł i nie wiedział gdzie oddać, może teraz będzie dobry moment.

Bardzo proszę rozejrzyjcie się dookoła.

 

 

Postaraj się powrzucać zdjęcia :D, będziemy się rozglądać. Poza tym trzeba objeździć leśniczych i na dogomanii też dałaś znać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dakota a musz już tą kostkę u siebie czy ona na wysokości jest mniej więcej równa czy są duże rozbieżności?Pozdrawiam

Mam, a owszem, całe 25 ton. Duuuże. :lol: Część to spore bryły - te pójdą na podmurówkę, trójkąty raczej też, dużo jest płaskich kawałków takich do 5 cm, te są idealne do kładzenia, drobnicy jest też trochę. Wszystko pomieszane i mocno nieregularne. I ładniejsze niż zwykła kostka. 8)

Plusem jest ilość - jest z czego wybierać.

 

http://lh3.ggpht.com/_huGsoQdriBg/SqFhNb1A-PI/AAAAAAAABu0/VgdOcyZWvNU/s640/DSC00226.JPG

 

 

Po ile jest to cos za tone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile jest to cos za tone?

to coś to mój śliczny granit 8)

bez transportu 40 zł za tonę

z transportem jakieś 120 zł

a cena bydgoska - nawet 350 zł za tonę :wink:

 

no to gratuluje :) wiele km przejechalo... jednym duzym transportem?

 

btw - jakos udalo ci sie przeliczyc ile z 1tony tych metrow polozysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile jest to cos za tone?

to coś to mój śliczny granit 8)

bez transportu 40 zł za tonę

z transportem jakieś 120 zł

a cena bydgoska - nawet 350 zł za tonę :wink:

 

no to gratuluje :) wiele km przejechalo... jednym duzym transportem?

 

btw - jakos udalo ci sie przeliczyc ile z 1tony tych metrow polozysz?

jednym

największym jaki ta budowa widziała :lol:

podają, że około 7 metrów z tony, sama tego nie jestem w stanie przeliczyć

ale jak będzie i 5, to też ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy pięknej pogodzie :D

 

Poszukuję kogoś od kominka, tzn. kogoś kto zrobi projekt, zamówi co trzeba i obuduje kominek. Wszelkie porady mile widziane 8)

 

ps. Alexis ładny kolor elewacji masz :lol:

 

pozdrawiam Kola

Może ten pan co robił u alex a potem u nas?

 

Witam!

 

A moglibyście napisać jaki to koszt?

Fajnie by było zdjęcia obejrzeć :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...