Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

a jesli moge spytac jaka masz poś?

i jak to sie sprawdza?

mysle wlasnie o kupnie poś i sie zastanawiam ktore sa mniej problemowe.

macie moze namiar na kogos kto wykona badanie wysokosci wod gruntowych i projektu do oczyszczalni?

ma ktos moze cos takiego

http://www.ekodren.pl/galeria.htm

pozdrowienia dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie certuj się - dzwoń - szef jest do rzeczy - pogadacie, pochwalisz się płaszczyzną, on oceni - myślę, że nie zmienił się od tamtego czasu :)

 

Jejku, jeszcze nigdy, nie polecałem żadnego fachowca z takim przekonaniem.

Aż dostałem stracha :)

Takie historie czyta się na tym forum.

 

Dzwoń, rozmawiaj, będzie dobrze.

Telefon nic nie kosztuje + VAT.

 

Dokonało się :wink: :wink:

 

Przekonałeś mnie :D

 

Dziękuję bardzo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonało się :wink: :wink:

 

Przekonałeś mnie :D

 

Dziękuję bardzo :lol:

 

No to teraz nie zasnę - gorzej jak ze swoją budową :)

I po co ja tu zaglądam ?

Po co ???!!! :)

 

Podziel się wrażeniami po rozmowie z szefem i po wykonaniu pracy.

Skomentuj, porównaj moją ocenę ze swoimi doświadczeniami.

Bardzo jestem ciekaw - może ktoś jeszcze ...?

 

I nie poprzestawaj na wylewkach :)

Jest jeszcze kilka radosnych etapów ...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mamy z żoną przez kształt i położenie działki ograniczony wybór co do projektów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. Dzisiaj byliśmy na pierwszym spotkaniu w biurze "Kreska" na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy. Jako że, będziemy budować się pod Bydgoszczą (Prądki) chcielibyśmy dowiedzieć się od zorientowanych czy zlecali komuś projekt indywidualny w naszym mieście lub okolicach. Jakiekolwiek info co do biur projektowych, przykładowych cen takowej usługi byłyby bardzo pomocne. Pytamy ponieważ cena, jaką dzisiaj usłyszeliśmy nas trochę zmartwiła (13 tyś netto za projekt domu 220 m plus garaż, parter i użytkowe poddasze). Nie ukrywamy że mieliśmy nadzieję zmieścić się w 10 k i to brutto. Prosimy o poradę bo może jesteśmy niepoprawnymi optymistami, a ceny typu 13 tyś netto to normalka za taką usługę.

 

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich budujących się w regionie Bydgosko-Toruńskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy z żoną przez kształt i położenie działki ograniczony wybór co do projektów...

 

Czesc,

 

Nie pamietam szczegolow, ale cos mi sie kojarzy, ze pare stron temu na forum pojawialy sie bardzo niepochlebne opinie n/t biura Kreska. Przeklikaj sie pare stron wstecz i zobacz.

 

Przyznam sie szczerze, ze cena powala. Ja kupowalem gotowy projekt za 2500, do tego adaptacja ze wszystkim uzgodnieniami itp. - drugie tyle. A adaptacja byla solidna: byl przeliczany strop i fundamenty, zmieniane wymiary budynku i cala masa innych drobnostek. Co jest takie w ksztalcie Waszej dzialki, ze nie mozna w nia wpasowac gotowego projektu?

 

Pozdrowienia,

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szeroka-45m ale płytka 35-34 m i ma wjazd od południa :( Do tego chcemy mieć kilka udogodnień, które nie pojawiają się niestety we wszystkich standardowych projektach. Co do opinii na temat kreski dzięki, przewertuje wcześniejsze strony. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 m to nie jest wcale malo. Z wlasnego doswiadczenia moge jedynie podpowiedziec, ze na pewno latwiej jest znalezc gotowy projekt jako baze i go nawet znacznie zmienic, niz zamawiac cos od zera, zwlaszcza jesli nie ma sie bardzo konkretnej wizji swojego domu. No i cena to tez czynnik nie bez znaczenia. Mi adaptacje robila architekt z rodziny, wszystko fajnie i dobrze, ale problemy z terminami, dlatego nie podaje namiaru.

 

Powodzenia,

 

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam kompetentnej firmy w okolicy, która ma pojęcie o pompie ciepła.

Mam jedną bardzo konkretną ofertę, ale dość drogo.

Byłem tytaj http://www.cieplodom.pl/ , ale człowiek mnie nie przekonał do proponowanego systemu.

Możecie coś polecić? :roll:

Oczywiście na bierząco śledzę wątek o PC, ale tam są polecane raczej konkretne systemy, a nie wykonawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prosimy o poradę bo może jesteśmy niepoprawnymi optymistami, a ceny typu 13 tyś netto to normalka za taką usługę.

 

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich budujących się w regionie Bydgosko-Toruńskim

 

Kiedy my z żoną szukaliśmy projektu to 10k był to start do projektu indywidualnego. Dlatego ostatecznie kupiliśmy projekt gotowy, a następnie maksymalnie go zaadoptowaliśmy. Prawie każda strona została w jakiś tam sposób zmieniona. Doprojektowana piwnica pod całym budynkiem. Gotowy projekt kosztował 1850 zł, a adaptacja u architekta 3500 zł. Zatem polecam takie rozwiązanie. Gotowych projektów jest cała masa i zawsze jest szansa na znalezienie rozwiązania najbliższego ideałowi....pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i się przypominam, jutro mam geodetę - czy to nie wspaniałe! Myślałam że to się nigdy nie wydarzy. Teraz potrzebny mi koparkowy, miałam namiar na jednego ale niestety zajęty w środę - a to mało czasu a ja muszę znaleźć go do tego czasu. Najlepiej jakby był z bliskiej okolicy (Przyłęki) Bardzo wam dziękuję. Pap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szeroka-45m ale płytka 35-34 m i ma wjazd od południa :( Do tego chcemy mieć kilka udogodnień, które nie pojawiają się niestety we wszystkich standardowych projektach. Co do opinii na temat kreski dzięki, przewertuje wcześniejsze strony. Pzdr

 

np na stronie archetona znalazło 519 projektów gotowych na taką działkę. Domy o powierzchni 110-160m2 - więc lepiej poszukać gotowca i go zmodyfikować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...