Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z meblami kuchennymi oferowanymi przez Dom i Styl przy ul. Fordońskiej? Każda informacja będzie dla mnie bardzo cenna - bo przymierzam się do zakupu mebli od nich.

 

ale jakie meble kupujesz drewniane ?

 

jak z płyty zapytaj czy to jest laminat płyta czy coś innego i czy krawędzie są oklejane PCV okleina czyli plastikowa jest znacznie trwalsza ,reszta to już to samo co bys zamówił gdzieś indziej i tylko wykonanie trzeba sprawdzić aaaa jeszcze jaka gruba jest płyta ,jest lepiej jak by byla 18 czesto sie trafia 16 mm

 

jeszcze drzwi MDF oklejane okleina termokurczliwą

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.melar.pl/img_produkty/fronty-meblowe_lempert.jpg&imgrefurl=http://www.melar.pl/katalog-produktow_fronty-meblowe-lempert.php&usg=__HceznXWkUUPp4zcDyzfDUdxNTNg=&h=350&w=350&sz=26&hl=pl&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=c_Y8y_YeP22HTM:&tbnh=120&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Dfronty%2Bmeblowe%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26tbs%3Disch:1

 

 

zle znosza bliskosc piecyka lubią się " łuszczyc " odchodzić przy krawedzi jak takie planujesz to zapytaj czy daja na to gwarancje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - chciałbym kupić drewniane - klasyczne. Byłem dziś np. w Black Red White na Fordońskiej - meble są ładne - ale widać, że się "rozsychają" i na łączeniach drewna robią się niezłe szpary... nie za bardzo to wygląda... Choć niektórzy pewnie powiedzą, że to przypadłość mebli drewnianych - bo to natura drewna. Szukam jeszcze innych salonów z meblami kuchennymi - właśnie takimi klasycznymi - jeśli macie jakieś namiary i doświadczenia - to bardzo proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dysponuje moze ktos kontaktem osoby zajmujacej sie naprawa zabudowy typu komandor , montowal nam ja pan ktory mial swoj lokal na Kapusciskach nad Stokrotka ale z tego co wiem lokalu juz nie ma i kontaktu tez nie. Bede wdzieczny za pomoc,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dysponuje moze ktos kontaktem osoby zajmujacej sie naprawa zabudowy typu komandor , montowal nam ja pan ktory mial swoj lokal na Kapusciskach nad Stokrotka ale z tego co wiem lokalu juz nie ma i kontaktu tez nie. Bede wdzieczny za pomoc,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dawno tutaj nie zaglądałem i jak widzę wiele się zmieniło. U nas też masa zmian o których nawet nie warto pisać, niemniej jednak po podłączeniu docelowego pradu została mi skrzynka bodowlana którą chciałbym się sprzedać w bardzo rozsądnej cenie. Skrzynka zawiera różnicówkę, kotakty, miejsce na licznik, bezpieczniki... sam nie wiem co jeszcze. Aaaaa obudowa plastikowa troszkę uszkodzona (ale cała) przez panów z Enei na solidnej rurze do wkopania.

Polecam na pewno będzie dobrze służyć i w odpowiednim czasie znajdzie kolejnego nabywcę.

 

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na PW.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Gdzie kupowaliście materiały do instalacji elektrycznej i alarmowej - kable, rozdzielnice itd itp? Czy warto kupowac w necie czy lepiej w jakiejs lokalnej hurtowni elektrycznej? Wiem, że można poprzeglądać oferty, podzwonić itd - ale chodzi mi o czas - a raczej jego brak :)

Będę bardzo wdzięczny za informacje.

Aha - nie macie kogoś solidnego i stosunkowo taniego do zainstalowania i przetestowania alarmu (np. Satela)?

 

Pozdrowienia

 

Proponuje "grupowego" elektryka: Mariusz Gimiński 510042902. Materialy elektrycze dostarczal sam: jego upust, faktura na mnie z Elwatechu przy Grunwaldzkiej.

 

Michal

 

 

 

nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się narobiło...dopiero teraz czytam ze zgrozą waszą kłótnie w sprawie tych moich niefortunnych fundamentów...zaczynam trząść portkami ale wstrzymuję się do soboty. Mam nadzieję pojechać na budowę z kierownikiem i dokonać oględzin. Wszystko zaczęło się pięknie aż do tego cholernego śniegu i mrozu który przyszedł niby nie nagle ale jakoś niespodzianie ;-( Mróz się zaczał i nie można było docieplić fundamentów a skoro nie docieplić to nie zasypać. CHociaż dupy z nas bo można było zasypać i teraz martwić się jak to odkopać żeby docieplać. Dzwonię zaraz do kier buda i się umawiam.

pozdrawiam

i dzięki za dyskusję choć wprowadziła na forum trochę fermentu ;-(

dam znać jak to się skończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Gdzie kupowaliście materiały do instalacji elektrycznej i alarmowej - kable, rozdzielnice itd itp? Czy warto kupowac w necie czy lepiej w jakiejs lokalnej hurtowni elektrycznej? Wiem, że można poprzeglądać oferty, podzwonić itd - ale chodzi mi o czas - a raczej jego brak :)

Będę bardzo wdzięczny za informacje.

Aha - nie macie kogoś solidnego i stosunkowo taniego do zainstalowania i przetestowania alarmu (np. Satela)?

 

Pozdrowienia

 

Proponuje "grupowego" elektryka: Mariusz Gimiński 510042902. Materialy elektrycze dostarczal sam: jego upust, faktura na mnie z Elwatechu przy Grunwaldzkiej.

 

Michal

 

 

 

nie polecam!

 

to może uzasadnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Gdzie kupowaliście materiały do instalacji elektrycznej i alarmowej - kable, rozdzielnice itd itp? Czy warto kupowac w necie czy lepiej w jakiejs lokalnej hurtowni elektrycznej? Wiem, że można poprzeglądać oferty, podzwonić itd - ale chodzi mi o czas - a raczej jego brak :)

Będę bardzo wdzięczny za informacje.

Aha - nie macie kogoś solidnego i stosunkowo taniego do zainstalowania i przetestowania alarmu (np. Satela)?

 

Pozdrowienia

 

Proponuje "grupowego" elektryka: Mariusz Gimiński 510042902. Materialy elektrycze dostarczal sam: jego upust, faktura na mnie z Elwatechu przy Grunwaldzkiej.

 

Michal

 

 

 

nie polecam!

 

to może uzasadnij

 

 

niewiem czy on sie sam poleca ale patrzac na miejscowosc to mysle ze tak bo pisze z tej samej co mieszka.

1 nieprzyszlosciowo zrobione-za mala rozdzielnia

2 bardzo niefachowo-niema glownego wylacznika w rozdielni,kable naciete niezailozowane(delikwenta od domofonu jusz popiescilo)

3 niewspomne o instalacji tv-sat(sa na epoce jednego telewizora w domu nie wspominajac o telewizji satelitarnej)

4 niesłowny

5 teraz sprawdzajac cene to jego-ich jest cena z kosmosu

chyba wystarczy jest ostatnia osoba z mojej budowy,ktora polece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 bardzo niefachowo-niema glownego wylacznika w rozdielni

 

a był w projekcie?

 

(delikwenta od domofonu jusz popiescilo)

 

a nie był świadomy, że grzebąc cokolwiek przy prądzie to najpierw wyłącza się bezpieczniki? ;)

 

3 niewspomne o instalacji tv-sat(sa na epoce jednego telewizora w domu nie wspominajac o telewizji satelitarnej)

 

a powiedziałeś/łaś że chcesz coś więcej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...