Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam- poszukuję wykonawcy od odwadniania gruntów (systemy drenażowe, studnie etc) z okolic Torunia.

Jeśli ktoś rozeznawał temat okien równiez będę wdzięczny za sprawdzone firmy i wykonawców

 

Okien nie bierz od Podlewskiego, mial juz rozne nazwy firm min stolmar i chrobry. A jezeli interesuja Cie drewniane to z witraza sa ladne, maja w Toruniu przedstawicielstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytan cd :)

 

zastanawiam sie nad oknami drewnianymi,

czy zdecydowac sie na okna z mikrowczepami, czy tez lite ( oczywiscie zawsze jest to klejonka)

roznica to ok: 25-30%

wg mojej wiedzy przy obecnej technologii malowania ( kolor kremowo-bezowy) wczepow nie widac, a roznica tylko w jakosci dobieranego drewna ( albo az w jakosci dobieranego drewna)

macie jakies doswiadczenie?

 

pozdarwiam

 

PWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ruszam powoli z budową i poszukuje dobre hurtownie i tanie z okolic barcina

 

czesc,

 

z tymi hurtowniami wg mojego doswiadczenia to jest tak:

 

- teoretycznie na podstawowych materialach roznice w cenie to ok. 2-3%,

- niestety nalezy uwazac na wszystko co nie jest materialem podstawowym, gdyz wtedy probuja kroic

- wiekszosc podstawowych elementow ( bloczki , pustaki ) i tak przyjezdza prosto z fabryki wiec koszt transportu jest taki sam

 

sprobuj w nowabud, polecam p. Lukasza

 

proponuje stary sposob, sciagnij oferty z 3 hurtowni, a te najtansza podeslij do pozostalych 2 z zapytaniem, czy chca przebic

 

uwierz, to dziala :)

 

oczywiscie sa materialy, ktore sie cenowo roznia, np., stal i cement- te drozeja z tygodnia na tydzien

powodzenia

 

pwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś szanowncyh budujących kupił więźbę dachową w tartaku przy ulicy Ujejskiego 44 w bydgoszczy? Czy to jest uczciwa i rzetelna firma? Ni eukrywam cena atrakcyjna tylko czy na tym się skończy?

Osobiście nie korzystałem, ale tyle co wiem to forumowicze stanowczo odradzali to miejsce (czytaj wypowiedzi z początku istnienia forum 100-300 strona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie korzystałem, ale tyle co wiem to forumowicze stanowczo odradzali to miejsce (czytaj wypowiedzi z początku istnienia forum 100-300 strona).

 

Czesc,

 

zastanawiam sie, dlaczego ludzie kupuja wiezbe w miescie.

Przeciez poza miastem, szczegolnie przy duzych skupiskach lesnych drewno jest duzo tansze a i faktura zbyteczna.

 

Podobno kolo Tucholi to konserwowane zdewno konstrukcyjne jest w cenie 650-700 pln

Inni targaja az z Mazur.

 

pozdarwiam

 

pwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...