Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Hej

Jako że w Toruniu nie znalazłam firmy parkieciarskiej która prowadziłaby zarówno sprzedaż jak i usługę układania, to może uda mi się w Bydgoszczy.

Zaznaczam że chodzi mi o prawdziwego parkieciarza, który sprawdzi posadzkę i będzie wiedział jaką jaką chemię kupić i dlaczego, a nie odeśle mnie na zakupy do marketu budowlanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A czy ktoś ostatnio kupował materiały do ocieplenia poddasza? Gdzie wychodzi najtaniej? Bo szukam i szukam i nic z tego nie ma.

Szukam też styropianu 5cm

wydaje mi się,że taniej jest w artbudzie,bo sprawdzałam icmarket i to trzebo potrzebujemy wychodzi jednak drożej

W moim przypadku najtaniej wyszło od sprzedawcy z allegro. Wybrałem tego który miał najtaniej za m2 wełny, zadzwoniłem i kupiłem całego tira :-)

To nie jest tak że w 1 miejscu zawsze opłaca się coś kupować... Raz warto zajrzeć do icmarket, innym razem WTK a czasem do hurtowni pod nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ostatnio kupował materiały do ocieplenia poddasza? Gdzie wychodzi najtaniej? Bo szukam i szukam i nic z tego nie ma.

Szukam też styropianu 5cm

wydaje mi się,że taniej jest w artbudzie,bo sprawdzałam icmarket i to trzebo potrzebujemy wychodzi jednak drożej

 

Czesc,

 

kupilem steropian Genderki eps 100 w cenie 155 zl brutte 1m3 w hurtowni modex z Pruszcza

w B-szczy ok. 180 zl wiec mozesz tam sprobowac

dowoza na tel. ok. 50 zl

 

pozdarwiam

 

pwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku najtaniej wyszło od sprzedawcy z allegro. Wybrałem tego który miał najtaniej za m2 wełny, zadzwoniłem i kupiłem całego tira :-)

To nie jest tak że w 1 miejscu zawsze opłaca się coś kupować... Raz warto zajrzeć do icmarket, innym razem WTK a czasem do hurtowni pod nosem.

 

zgadzam sie w 100% bo sam tak robie,

jedyne co to nalezy uwazac na koszty transportu, jesli jest z kilku hurtowni

no i drugi problem to czasami jest klopot jak zamowisz za duzo a transport byl z daleka

ja zamawiam wiec 90% wg wyliczenia a reszta z hurtowni obok jak zbraknie :)

 

pozdarwiam

 

PWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam- potrzebuję namiary na ekipę od studni wierconych w okol. Torunia/Bydgoszczy

 

A dlaczego tylko z Torunia/Bydgoszczy? Na jaką głębokość potencjalny odwiert ma być? Jak coś > 20m to już czasami warto rozejrzeć się poza kujawsko-pomorskim. Trzeba podzwonić i popytać- może akurat jakaś "ekipa" jest w pobliżu i dysponuje wolną wiertnicą na kilka godzin...

Ja akurat miałem firmę z wielkopolski- szczerze polecam: Zakład wiertniczy Gruberski. Szybko, profesjonalnie za przyzwoitą cenę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również daję namiary na swojego hydraulika. Robił mi całą instalacje wodną, kanalizacyjną i grzewczą. Potrafi dobrze doradzić i wydaje mi się, że cenowo też jest ok.

Tel.: 603-625-541.

 

Ja mam do was pytanie, ile średnio w okolicach Bydgoszczy biorą za robociznę jeżeli chodzi o zrobienie podbitki dookoła dachu? U mnie jest około 80m2 Jak do tej pory najtaniej znalazłem za 60zł/m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie podłogowki. Kogo mozecie polecic, z jakich materialow (systemu rur) korzystaliscie, jaki piec kondensacyjny. Okolice Bydgoszczy.

 

Ja mam podłogówkę w całym domu. Parter robiłem samemu dwa lata temu, poddasze skończyłem kłaść wczoraj, w poniedziałek zalewanie :)

 

Materiały głównie z allegro (chociaż na poddasze kupowałem rurę PEXa w Leroy Merlin, a teraz jest promocja w Castoramie po 1.39 za metr w zwojach po 100m), rozdzielacze "niefirmowe" - na parter z rotametrami, na poddasze z zaworami wieloobrotowymi grzybkowymi (bo rotametry padły po kilku miesiącach użytkowania, więc jak teraz robiłem poddasze, to sobie je odpuściłem), pompa Wilo (kolejna też będzie Wilo); kocioł kondensacyjny DeDietrich MCR24, sterowanie chronotermostat PT59 (wcześniej PT55) + czujnik temperatury zewnętrznej; zasobnik 200l BS2S.

 

EDIT: Rury na parterze są firmy Cobra a na poddaszu Instal-Complex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...