Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak dlugo wytrzyma taka cegla na ziemi?

Pytam bo mam klikanscie palet cegly klinkierowej , popekanej, nowiutkiej. Zakupilem ja w innym celu, ale plany sie zmienily i chcialbym ja polozyc zamiast kostki.

Czy ktos przerabial takie rozwiazanie?

 

Znajomy ma zwykła cegłę rozbiórkową od prawie 10 lat i poza wymianami pojedynczych skruszonych mrozem sztuk wszystko ładnie leży. Myślę, że klinkier będzie mniej ciągnął wodę niż zwykła cegła.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dajcie namiar na kogos kto szpachluje i maluje plyty karton-gios i jakie centy teraz sa za 1m2

 

Jakie teraz ceny, nie wiem. Dla porównania, w 2008 płaciłem 20 PLN za szpachlowanie + malowanie skosów. Mogę polecić: Rafał, tel. 501078178. W razie czego powołaj się na Michała ze Szkocji.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej i pewnej ekipy od CO. Typowy domek: podłogówka + kaloryfery. Piec na ekogorszek. Zalezy mi na pewnym i prawidłowym położeniu. Cena tez powinna byc przystępna :).

 

Mogę polecić gościa, który robił u mnie. Zrobił poprawnie, parę tylko drobnych uwag mam po 3 latach użytkowania, ale generalnie wszystko działa bez zarzutu. Namiary: Wiesław Dobek, tel. 602635265. W razie czego powołaj się na Michała ze Szkocji.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje dobrego ciesli i niedrogiego oczywiscie. Ciesla z ktorym sie umowilem, wyjechal do Niemiec i nie odbiera telefonu.

Tylko prosze o sprawdzone ekipy, mam w chwili obecnej murarzy, z ktorymi sie non- stop uzeram, partola robote na kazdym kroku.

nie chcialbym ogrzeszac sie z kolejna ekipa.

 

Jeśli nadal poszukujesz cieśli, to służę namiarem na priv.

 

Przestrzegam natomiast wszystkich przed dystrybutorem dachówki Nelskamp w Białych Błotach. Sama dachówka, jak na razie bez zastrzeżeń, natomiast obsługa pozostawia wiele do życzenia. Po wpłaceniu kasy, trudno u nich wyegzekwować zwrot uszkodzonego towaru, z czym u innych nie ma problemu.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dachówkę Nelspamp, rownież przestrzegam przed Białymi Błotami robiąc wycene dachu liczą zbyt małą ilość przez co ich oferta jest atrakcyjna ale potem w trakcie montowaniu na dachu okazuej sie ze za mało i trzeba dokupić np jedna paletę za 1k. Sprawdzone na znajomego budowie.

 

Ja kupiłem w Lisim Ogonie w Dachstalu oferta rzetelna. Naturalnie ze zwrotem tego co pozostało zero problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dachówkę Nelspamp, rownież przestrzegam przed Białymi Błotami robiąc wycene dachu liczą zbyt małą ilość przez co ich oferta jest atrakcyjna ale potem w trakcie montowaniu na dachu okazuej sie ze za mało i trzeba dokupić np jedna paletę za 1k. Sprawdzone na znajomego budowie.

 

Ja kupiłem w Lisim Ogonie w Dachstalu oferta rzetelna. Naturalnie ze zwrotem tego co pozostało zero problemu.

 

Ja też od kilku niezależnych źródeł bardzo złe opinie o Słowińskiej na Białych Błotach słyszałem.

Są mili tylko przy wycenie, a później traktują Cię jak intruza.

Jak np zamówisz dachówkę ( na którą czeka się średnio 6 tygodni), ale nastąpiły u Ciebie opóźnienia i jeszcze masz do jej montażu miesiąc czasu, to każą Ci to w ciągu dwóch dni odebrać bo nie mają miejsca u siebie na placu i martw się potem, że na placu budowy leży towar za kilkadziesiąt tysięcy...

 

 

Ja też brałem w Dachstalu Lisi Ogon i kilku innych znajomych i złego słowa na nich powiedzieć nie można.

Dowoził folię, dachówkę, rynny wraz z postępem prac na budowie i żadnych pieniędzy z góry prócz skromnej zaliczki nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W tym roku rozpoczęliśmy budowę domu w okolicach Bydgoszczy. Jesteśmy na etapie wylewania stropu. Dopiero niedawno znalazłam to forum i skorzystałam z cennych wskazówek. Mam pytanko...Gdzie kupowaliście okna? Najlepiej dobre i w miarę niedrogie. Może ktoś coś poleci? Byliśmy w kilku firmach, ale jak wiadomo każdy swój towar zachwala. Mam mętlik w głowie.

Pozdrawiam wszystkich budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W tym roku rozpoczęliśmy budowę domu w okolicach Bydgoszczy. Jesteśmy na etapie wylewania stropu. Dopiero niedawno znalazłam to forum i skorzystałam z cennych wskazówek. Mam pytanko...Gdzie kupowaliście okna? Najlepiej dobre i w miarę niedrogie. Może ktoś coś poleci? Byliśmy w kilku firmach, ale jak wiadomo każdy swój towar zachwala. Mam mętlik w głowie.

Pozdrawiam wszystkich budujących.

 

Temat okien wraca jak bumerang. Przeklikaj się kilka stron wstecz i znajdziesz sporo informacji. Powodzenia!

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

W tym roku rozpoczęliśmy budowę domu w okolicach Bydgoszczy. Jesteśmy na etapie wylewania stropu. Dopiero niedawno znalazłam to forum i skorzystałam z cennych wskazówek. Mam pytanko...Gdzie kupowaliście okna? Najlepiej dobre i w miarę niedrogie. Może ktoś coś poleci? Byliśmy w kilku firmach, ale jak wiadomo każdy swój towar zachwala. Mam mętlik w głowie.

Pozdrawiam wszystkich budujących.

 

My mamy okna z Vetrexu. Trudno mi powiedzieć, jakie są, bo za krótko je użytkujemy. Z tego co wiem, inni użytkownicy raczej nie narzekają. Cenowo natomiast wyszły nieco taniej niż w Oknoplusie (MS bodajże). Musisz mniej więcej :) wiedzieć, czego chcesz, czy 2 szyby czy 3, drewno czy PCV itd.

Jeśli masz więcej pytań na temat tych konkretnie okien, pisz na priv. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...