Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Ja miałem kontakt z Booloo. Podczas rozmowy w sprawie kafelkowania pan wydawał się kompetentny. Ale wie, gdzie stoją konfitury i stara się ukierunkować "inwestora" na prace bardziej opłacalne dla siebie. Należy jednal zauważyć, że robi to nienachalnie. Do współpracy nie doszło z powodu, jak dla mnie, zaporowych cen.

Zamieniiliśmy też kilka słów o elewacji - ja nie zgodziłbym się na proponowany sposób wykonania.

 

mcs

 

Czy mógłbyś dokładniej określić, na czym polegało to proponowane wykończenie elewacji?

Co do konfitur..., jest tak jak mówisz, a ceny raczej z średniej półki.

Pozdrawiam i dzięki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bezskutecznie poszukuję firmy budowlanej która postawi dość duży, 3 kondygnacyjny (parter, piętro, poddasze - antresola) dom do stanu surowego zamkniętego. Niestety większość wykonawców albo stanęła w poprzedniej epoce i uparcie jak mantrę powtarzają "Będzie Pan zadowolony" lub nie są w stanie wykazać się żadnymi referencjami od poprzednich realizacji.

 

Może ktoś polecić sprawdzoną firmę wykonawczą, która na widok stropów monolitycznych nie ucieka w pośpiechu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajną ekipę od dachu, właśnie mi robią. Jeśli chcesz możesz zobaczyć, mieszkam niedaleko od Ciebie. Kontakt na priva.

 

Bardzo proszę o pomoc, bo moja umówiona od miesięcy ekipa dekarska, trochę przerobiła mnie na szaro i albo zapłacę jej zaporową cenę, która powaliła mnie trochę z nóg, albo zostanę bez dekarza na 5 minut przed montażem więźby prefabrykowanej.

A propos, ile w naszym regionie bierze dekarz (bez układania więźby), za położenie pokrycia (membrana, łaty, blachodachówka i system rynnowy)? Możecie się podzielić kwotami, jakie przyszło Wam zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc, bo moja umówiona od miesięcy ekipa dekarska, trochę przerobiła mnie na szaro i albo zapłacę jej zaporową cenę, która powaliła mnie trochę z nóg, albo zostanę bez dekarza na 5 minut przed montażem więźby prefabrykowanej.

A propos, ile w naszym regionie bierze dekarz (bez układania więźby), za położenie pokrycia (membrana, łaty, blachodachówka i system rynnowy)? Możecie się podzielić kwotami, jakie przyszło Wam zapłacić?

 

W 2010 placilam 30 zl / m2 za polozenie dachowki ale ceramicznej. Fachowca niestety nie mam by polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 zł od matra ze wszyskim mi wyszlo ale mojej "ekipy" nie polecę pisałem o tym wcześniej - uważaj na firmę ROB-DACH Robert Lewandrowski z Kołaczkowa, robia wszystko jak najszybciej by skasowac i sie zwinąć a i na wszystko mają odpowiedź :). Ale to chyba dotyczy większości mało kto sie przykłada do pracy szczególnie na dachu bo z daleka wszystko ładnie wygląda

 

Bardzo proszę o pomoc, bo moja umówiona od miesięcy ekipa dekarska, trochę przerobiła mnie na szaro i albo zapłacę jej zaporową cenę, która powaliła mnie trochę z nóg, albo zostanę bez dekarza na 5 minut przed montażem więźby prefabrykowanej.

A propos, ile w naszym regionie bierze dekarz (bez układania więźby), za położenie pokrycia (membrana, łaty, blachodachówka i system rynnowy)? Możecie się podzielić kwotami, jakie przyszło Wam zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam 4m przewody yky 5x10mm2 i taką obudowę szafki elektrycznej z fundamencikiem (samoróbka). Wystarczy włożyć do niej małą rozdzielnie (siła , 230v, różnicówka i nadprądówka moge doradzic co gdzie tanio kupić) podpiąć kabel i prąd na budowie jest. Zamknięcie na kłódkę. Jutro dołączę fotkę. Cena do ugadania bo jeszcze nie myślałem ile za nią na razie szukam zainteresowanego rozpoczynającego budowę. Całość mogę odsprzedać jak mi prad na budynek przepną po odbiorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc, bo moja umówiona od miesięcy ekipa dekarska, trochę przerobiła mnie na szaro i albo zapłacę jej zaporową cenę, która powaliła mnie trochę z nóg, albo zostanę bez dekarza na 5 minut przed montażem więźby prefabrykowanej.

A propos, ile w naszym regionie bierze dekarz (bez układania więźby), za położenie pokrycia (membrana, łaty, blachodachówka i system rynnowy)? Możecie się podzielić kwotami, jakie przyszło Wam zapłacić?

My płaciliśmy 30 zł za m2. Dach cementowy robiony w maju tego roku.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calikiem atrakcyjna cena, sam bym się skusił ceny wody ciągle rosną teraz to już 4zł za m3, jak będziesz już miał studnię i fachowiec będzie do rzeczy daj znać bo nie znam niestety tej firmy

Czołem,

 

 

Czy ktoś ma jakieś opinie o firmie JAMAS - Marcin Jaroszyński z Przyłęk? Firma wierci studnie i maja atrakcyjne ceny - 550 PLN za 8m z filtrem i rurą. Zastanawiam się nad skorzystaniem, ale nie mam żadnych referencji.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Czy ktoś ma jakieś opinie o firmie JAMAS - Marcin Jaroszyński z Przyłęk? Firma wierci studnie i maja atrakcyjne ceny - 550 PLN za 8m z filtrem i rurą. Zastanawiam się nad skorzystaniem, ale nie mam żadnych referencji.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

 

Firmy nie znam - wierciłam studnię we wrześniu 135zł/m z materiałem - Bakalarz z Koronowskiej. Sprawdzałam ostatnio w Sanepidzie - badanie wody 600zł!! Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...