Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

Witam,

 

Czy może mi ktoś polecić ekipę budowlaną, która wzniosłaby mi mury?

Jaka jest rozsądna cena za wzniesienie ok 70m2 mórów - 2 ściany szczytowe + 2 ściany ok 1,5 m wysokości i wieniec (w domyśle dach 2 spadowy).

 

Proponuję powertować wątek kilka postów wcześniej.

Polecałam swoją ekipę, ale wiecznie nie będę tego czynić, bo nie mam w tym żadnego interesu.

Jak się coś chce, trzeba choć minimum dać od siebie,

na zasadzie: dla chcącego...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

 

Jestem nowym forumowiczem. W czerwcu mam zamiar ruszyć z budową, ekipy już załatwione, czekam na pozwolenie na budowę. Szukam teraz hurtowni z materiałami budowlanymi w naszej okolicy, może ktoś podrzućić jakąś godną polecenia. Podpowiem że będę budował z porothermu 25.

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem nowym forumowiczem. W czerwcu mam zamiar ruszyć z budową, ekipy już załatwione, czekam na pozwolenie na budowę. Szukam teraz hurtowni z materiałami budowlanymi w naszej okolicy, może ktoś podrzućić jakąś godną polecenia. Podpowiem że będę budował z porothermu 25.

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem nowym forumowiczem. W czerwcu mam zamiar ruszyć z budową, ekipy już załatwione, czekam na pozwolenie na budowę. Szukam teraz hurtowni z materiałami budowlanymi w naszej okolicy, może ktoś podrzućić jakąś godną polecenia. Podpowiem że będę budował z porothermu 25.

 

z góry dzięki za pomoc

jest bardzo dużo hurtowni w naszym regionie jedna ma taniej jeden materiał druga inny

poszukaj jakiejś w swojej okolicy i zobacz jak wypadają do innych porównaj kilka produktów

musisz wziąć pod uwagę koszty transportu bo sam materiał może być tańszy

a druga rzecz że jeśli będziesz brał wszystko z jednej hurtowni zawsze można się dogadać

ja brałem np z Nowabudu i Leroy Merlin bo się opłacało:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem nowym forumowiczem. W czerwcu mam zamiar ruszyć z budową, ekipy już załatwione, czekam na pozwolenie na budowę. Szukam teraz hurtowni z materiałami budowlanymi w naszej okolicy, może ktoś podrzućić jakąś godną polecenia. Podpowiem że będę budował z porothermu 25.

 

z góry dzięki za pomoc

 

1) zastanów się i poczytaj czy nie lepiej Eder w takim wypadku. Co większa - nie wychodzi dużo drożej a jest lepiej :)

2) Tak jak kolega napisał - im bliżej tym lepiej. Jednak z ciężkich materiałów zobacz Tombud w Osielsku i Anmar w Niemczu.

 

A jeśli się zdecydujesz na Eder to niestety tylko w hurtowniach, które sa dystrybutorem - np. Trops. Obeznany w temacie Ederu jest Trops w Czarnowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo dużo hurtowni w naszym regionie jedna ma taniej jeden materiał druga inny

poszukaj jakiejś w swojej okolicy i zobacz jak wypadają do innych porównaj kilka produktów

musisz wziąć pod uwagę koszty transportu bo sam materiał może być tańszy

a druga rzecz że jeśli będziesz brał wszystko z jednej hurtowni zawsze można się dogadać

ja brałem np z Nowabudu i Leroy Merlin bo się opłacało:yes:

 

O! Witam ziomala ;)

Potwierdzam sposób podejścia do zaopatrywania budowy i dodam, że szukając dobrych cen (w zależności na co), i castorama też się pyliła - zwłaszcza na towary do przewiezienia własnym transportem u nas np. papa. A np. kominy systemowe jechały poprzez Alle - z daleka, bo nawet z transportem było taniej, niż w okolicznych hurtowniach.

Poza tym, najcięższe tematy typu pustaki, bloczki - z najbliższej nam hurtowni (Allbud), bo choć cena nie czyniła cudów, to jednak z transportem w cenie - było korzystnie. A dziś transport, to bardzo ważna sprawa :)

Zieli, gdzie się budujesz (jeśli można spytać) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...