Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cena 60 zł/m2 obejmuje ocieplenie poddasza 15+10 , stropu 15+10, zabudowanie skosów regipsami oraz podwieszenie całych sufitów na poddaszu. Przeczytałam kilka stron wstecz (a nawet więcej niz kilka) i nic konkretnego z nich nie wywnioskowałam. Jeżeli macie ten etap już za sobą, czy mozna wiedziec ile was wyszedl i czy możecie polecic solidna ekipe, bo zależy mi aby dach byl dobrze ocieplony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 60 zł/m2 obejmuje ocieplenie poddasza 15+10 , stropu 15+10, zabudowanie skosów regipsami oraz podwieszenie całych sufitów na poddaszu. Przeczytałam kilka stron wstecz (a nawet więcej niz kilka) i nic konkretnego z nich nie wywnioskowałam. Jeżeli macie ten etap już za sobą, czy mozna wiedziec ile was wyszedl i czy możecie polecic solidna ekipe, bo zależy mi aby dach byl dobrze ocieplony.

to nie jest dużo ciężko będzie znaleźć taniej

tym bardziej jeśli ekipa sprawdzona

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?82372-Ocieplam-poddasze-krotkie-pytania.../page310

poczytaj ten wątek tam jest dużo ciekawych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 60 zł/m2 obejmuje ocieplenie poddasza 15+10 , stropu 15+10, zabudowanie skosów regipsami oraz podwieszenie całych sufitów na poddaszu. Przeczytałam kilka stron wstecz (a nawet więcej niz kilka) i nic konkretnego z nich nie wywnioskowałam. Jeżeli macie ten etap już za sobą, czy mozna wiedziec ile was wyszedl i czy możecie polecic solidna ekipe, bo zależy mi aby dach byl dobrze ocieplony.

 

mysle, ze jest to gorna polka cenowa,

 

w poniedzialek takze zaczynam ocieplenie, srednia rynkowa " na gotowo" to 45-50 zl

znajdziesz takich za 10-15 zl w gore i doł

pamietaj o ustaleniu calkowitego zakresu prac jak obrabianie okien itp, a by nie bylo dodatkowo

zawsze korzystniej brac " na gotowo" pod ciemne kolor latexu- wtedy majster bedzie wiedzial jak bedziesz odbierac

 

proponuje takze przejrzec strone: szukajfachowca.pl- tam znajdziesz oferty

 

powodzenia

 

pwa

 

P.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze jest to gorna polka cenowa,

 

w poniedzialek takze zaczynam ocieplenie, srednia rynkowa " na gotowo" to 45-50 zl

znajdziesz takich za 10-15 zl w gore i doł

pamietaj o ustaleniu calkowitego zakresu prac jak obrabianie okien itp, a by nie bylo dodatkowo

zawsze korzystniej brac " na gotowo" pod ciemne kolor latexu- wtedy majster bedzie wiedzial jak bedziesz odbierac

 

proponuje takze przejrzec strone: szukajfachowca.pl- tam znajdziesz oferty

 

powodzenia

 

pwa

 

 

 

Czy ekipę masz sprawdzoną, z polecenia? Daj znać proszę, czy się sprawdziła. Jak będzie solidna, biorę namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś dysponuje namiarem na ziemię tzw. ogordową? U ogrodników za wywrotkę chcą 700-800zł - jak dla mnie to za wiele.

 

w Osielsku Panowie wożą za 500-550 ale wokol komina

 

pewnie kwestia kosztow transportu, ja patrze, gdzie kopią pod nowe domy torf lub humus i proponuje od razu dowoz do mnie

 

pwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

koncze ocieplenie poddaszy

zostanie mi kilka paczek ( po 50m2) dobrej welny TOPRock 15 i 10cm, kupilem w dobrej cenie wiec moge tez w dobrej cenie odsprzedac

 

pozdarwiam

 

PWA

 

Witam,

 

ponawiam moja oferte do odsprzedazy welny ( 2 x 50m2), gdyz w tym tygodniu bede chcial oddac do hurtowni, lecz pewnie beda chcieli, abym za zwrot kupil inne materialy :)

 

proponuje 10-12% taniej od najtanszej ofery, ktora znajdziecie- oczywiscie realnej

jesli blsiko Osielska to transport gratis

 

pozdarwiam

 

PWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...