Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam...

 

Noszę się z zamiarem kupna działki budowlanej na obszarze Murowańca. Proszę o informacje czy te tereny są warte zainteresowania. Jak jest z instalacją gazową , podobno w 4 kwartale tego roku ma być kładziona instalacja. Czy bliskość kanału nie jest zagrożeniem przy ewentualnej hmmm powodzi?. No i jakie są przewidziane inwestycje , mam tutaj na myśli jakiś sklep, szkola, przychodnia itp. Acha co sądzicie o firmie Acropol, proponują działkę ale nie własnościową tylko wieczystą dzierżawę.

 

Z góry przepraszam, za niefachowe słownictwo, albo naiwne pytania, ale jestem w tym temacie zieloniutki.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje tanich kamieni ze zwirowni, aby wylozyc teren od ogrodzenia do obrzeża.

 

Na kolonijnej jest banner czwłowieka od piasku/żwiru itp. Ja brałem tylko piasek, ale ceną była OK.

 

aaa i moze jeszcze namiar na korę do ogrodu..

 

Kiedyś na płocie przy Słonecznej w Osielsku wisiał duży banner z numerem telefonu - może nadal wisi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolonijnej jest banner czwłowieka od piasku/żwiru itp. Ja brałem tylko piasek, ale ceną była OK.

 

 

 

Kiedyś na płocie przy Słonecznej w Osielsku wisiał duży banner z numerem telefonu - może nadal wisi? :)

 

dziekuje za informacje

bylem tam juz, lecz cena dobija, gdyz gosc sprzedaje glownie male ilosci

 

cena powinna byc okolo 80 zl ( bezposrednio) a po sprzedaje po 280 zl

wynika to z tego, ze ja chce 20t a najdrozszy jest transport :)

 

pozdarwiam

 

PWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was moze mi dac namiary na solidnego dostawce dachowki ceramicznej w Bydgoszczy ( creaton lub koramic) ? moze ktos z was kupowal niedawno dachowki i byl by chetny podzielic sie informacja gdzie i za ile, oraz czy nie bylo problemu z ustalonym terminem dostawy na budowe.

z gory dziekuje i pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...