Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to super, wczoraj był pomiar, właściciel twierdzi, że za 3 tygodnie będzie już brama, zobaczymy...

 

Poszukuję ekipy do ocieplenia domu, możecie kogoś polecić?

 

firmy tego typu maja problem z plynnoscia finansowa

jak sie potem dowiedzialem brama byla, ale normstahl nie chcial jej wydac z uwagi na brak kasy

 

ja mialem montaz w marcu br i wtedy byl maly ruch, to tez moze byc powodem trudnosci

 

nalegaj, aby montezy byli z Darro Torun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam producenta okien firma oknovid z Dabrowy Chelminskiej - 95% produkcji jedzie na export ale maja swoich sprzedawcow w Bydgoszczy i okolicy, generalnie okna pierwsza liga na okuciach schuco, cenowo nie najtaniej ale z informacji jakie mam od moich sasiadow maja okna tej firmy 5-cio komorowe juz od 5-6 lat sa bardzo zadowoleni nie ma zadnych problemow, co wiecej ''sprawdzily sie w boju'' - bardzo silne wiatry w naszej okolicy.

Ja nabylem komplet okien do domu z garazem razem 14 sztuk. Okna w garazu i kotlowni szt. 4 sa dwuszybowe i na 5-cio komorowym profilu, kolor od zewnatrz kosztuja troche taniej, natomiast dom 10szt. okien 6-io komorowe, trzyszybowe, kolor z dwoch stron calosc z montazem 11 880 brutto

 

sprawdzalem tez oknoplus ich oferta jest tansza ok. 700 pln netto ale naciagaja na okna tzw. thermo z pianka w srodku w profilu ze niby cieplej - co jest zabiegiem marketingowym, kolejne oszustwo to 5-cio komorowe okna z pakietem trzyszybowym profil 73mm generalnie sciema

 

Ekogroszek, Oknovid ma okna na profilu Schuco, a nie na ich okuciach:)

Poza tym wystarczy nawet tu na forum znaleźć wątek o tej firmie i zobaczyć jakie są opinie na ich temat (mnóstwo negatywnych). Dlaczego uważasz, że okna z pianką w profilu to zabieg marketingowy?

Zobaczcie tu http://oknotest.pl/1/PRO_QUALITY_PVC/vip/vip-wlasciwosci.php.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekogroszek, Oknovid ma okna na profilu Schuco, a nie na ich okuciach:)

Poza tym wystarczy nawet tu na forum znaleźć wątek o tej firmie i zobaczyć jakie są opinie na ich temat (mnóstwo negatywnych). Dlaczego uważasz, że okna z pianką w profilu to zabieg marketingowy?

Zobaczcie tu http://oknotest.pl/1/PRO_QUALITY_PVC/vip/vip-wlasciwosci.php.

 

bo najlepszym izolatorem w profilu jest powietrze - co sami producenci okien przyznaja a potem tworza ''thermo'' okna z pianka, no ale jak sprzedaz nie idzie to trzeba ja wykreowac;)http://forum.muratordom.pl/images/smilies/wink-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekogroszek, Oknovid ma okna na profilu Schuco, a nie na ich okuciach:)

Poza tym wystarczy nawet tu na forum znaleźć wątek o tej firmie i zobaczyć jakie są opinie na ich temat (mnóstwo negatywnych). Dlaczego uważasz, że okna z pianką w profilu to zabieg marketingowy?

Zobaczcie tu http://oknotest.pl/1/PRO_QUALITY_PVC/vip/vip-wlasciwosci.php.

 

ale tak właśnie jest każdy producent ma swoich zwolenników

i przeciwników jedni będą zachwalać a inni powiedzą że to

wielkie g.....;)

ja osobiście mam na profilu veka vetrex w pewnym momencie

przestałem czytać opinie bo można zgłupieć:confused:

na razie jestem zadowolony ale mam je b.krótko

 

właśnie sprawdziłem ten ranking

i jestem bardziej zadowolony bo mam

właśnie V90+:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napiszę od strony dealera:) Swego czasu pracowałam przez 6 lat w DGG. Jeden z większych producentów w kraju, produkowali Vekę i Panoramę. Później na jakiś czas zmieniłam branżę i w końcu wróciłam do okien zakładając swoją firmę. Długo się zastanawiałam skąd brać okna jako dealer. Odpadały wszelkiego rodzaju Dobroplasty i Drutexy. Wychodzę z założenia, że okna muszą być dobrej jakości nawet jeśli nie są najtańsze. Zakładam je u sąsiadów, znajomych, rodziny i nie chcę się potem wstydzić, że coś z oknami jest nie tak, i że sprzedałam przysłowiowe g...zaczęłam od szukania w necie opini klientów czyli tak jak każdy z nas robi budując dom. Wybrałam trzy firmy gdzie umówiłam się na spotkanie handlowe z dyrektorem. Obejrzałam produkcję, pogadałam z pracownikami, prześledziłam cały cykl od zamówienia do dostawy. I stanęło na Vetrexie. Jak dotąd nie mam z nimi jakiś większych problemów, a co najważniejsze nie mam problemów z ich oknami. Zresztą w przyszłym roku mam zamiar zmienić okna u siebie w domu i wstawić właśnie V90+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napiszę od strony dealera:) Swego czasu pracowałam przez 6 lat w DGG. Jeden z większych producentów w kraju, produkowali Vekę i Panoramę. Później na jakiś czas zmieniłam branżę i w końcu wróciłam do okien zakładając swoją firmę. Długo się zastanawiałam skąd brać okna jako dealer. Odpadały wszelkiego rodzaju Dobroplasty i Drutexy. Wychodzę z założenia, że okna muszą być dobrej jakości nawet jeśli nie są najtańsze. Zakładam je u sąsiadów, znajomych, rodziny i nie chcę się potem wstydzić, że coś z oknami jest nie tak, i że sprzedałam przysłowiowe g...zaczęłam od szukania w necie opini klientów czyli tak jak każdy z nas robi budując dom. Wybrałam trzy firmy gdzie umówiłam się na spotkanie handlowe z dyrektorem. Obejrzałam produkcję, pogadałam z pracownikami, prześledziłam cały cykl od zamówienia do dostawy. I stanęło na Vetrexie. Jak dotąd nie mam z nimi jakiś większych problemów, a co najważniejsze nie mam problemów z ich oknami. Zresztą w przyszłym roku mam zamiar zmienić okna u siebie w domu i wstawić właśnie V90+.

 

a tak z ciekawosci jak dlugo sprzedajesz vetrex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekogroszek, to nie jest tak. Ja wychodzę z założenia, że nie będę się wstydzić za to, co robię. Ani za okna, ani za moich montażystów. Montujemy okna np. u moich przyszłych sąsidów. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby potem mijać się bez słowa na ulicy:) Wiem, że Vetrex nie ma najtańszych okien i można znaleźć tańsze, ale sa one bardzo dobre jakościowo.

Wiadomo, że zdarzają sie sytuacje, że są opóźnienia, że coś jest nie tak, ale najważniejsze to załatwić to pozytywnie tak, żeby klient był zadowolony. A zadowolony klient to najlepsza reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego hydraulika którego moglibyście polecić z którego pracy jesteście zadowoleni, dobrego i nie drogiego rozumiem iż dobra praca musi kosztować.

Drugie moje pytanie dotyczt geologa, czy ktoś ma namiar co by dał kwit świadczący o wysokości poziomu wód gruntowych.

 

co do okien wtrącę swoją uwagę okna droższe nie zawsze znaczą lepsze bylo o tym na infookno jak i http://oknotest.pl/1/news/artykuly/okna-ze-znakiem-q-itb.php

 

z góry dzięki za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazuj, mam takiego hydraulika, ale gość jest z Torunia.

Artykuł, do którego podałes link jest z 2010 roku:) Ale to prawda. Nie zawsze droższe okna są lepsze. Tak jest ze wszystkim:) Dlatego wg. mnie każdy powinien zebrać kilka ofert, spośród nich wybrać 2-3 i na ich temat poszukać jak największej liczby opini czy to w necie czy wśród znajomych i wtedy decydować jaka firme wybierze. Ja 5 lat temu wstawiając okna do domu zaufałam znajomemu, który ma swoją produkcję (garażową) i efekt jest taki, że mam okna do wymiany. Dałam się podejść jak dziecko i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wybierałem okna z 2 tygodnie, najpierw markę a później przedstawiciela. Efektu na razie nie ma bo okna będą w drugiej połowie lipca. Dylemat straszny przed którym staje każdy budujący. Jak będą wstawione i będę zadowolony to po roku napisze opinię :)

a przy okazji z czego robiliście instalację? PP zgrzewne rurki?

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wybierałem okna z 2 tygodnie, najpierw markę a później przedstawiciela. Efektu na razie nie ma bo okna będą w drugiej połowie lipca. Dylemat straszny przed którym staje każdy budujący. Jak będą wstawione i będę zadowolony to po roku napisze opinię :)

a przy okazji z czego robiliście instalację? PP zgrzewne rurki?

Robert

 

co do okien to ja wybierałem 2 miesiące ale nie to ma znaczenie

kto jak długo wybiera czasami pierwsza decyzja jest najlepsza

mam nadzieje ze dobrze wybrałem ale to sie okaże po latach:yes:

z jakich okolic jestes bo ja moge polecić hydraulika z Nakła,

ale jest mobilny do mnie też dojezdzał około 40km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do okien to ja wybierałem 2 miesiące ale nie to ma znaczenie

kto jak długo wybiera czasami pierwsza decyzja jest najlepsza

mam nadzieje ze dobrze wybrałem ale to sie okaże po latach:yes:

z jakich okolic jestes bo ja moge polecić hydraulika z Nakła,

ale jest mobilny do mnie też dojezdzał około 40km

 

Jestem z Murowańca, chodzi mi o rzetelną firmę co by jakąś wycenę zrobiła przed przystąpieniem do prac. Chciał bym po prostu porównać kilka ofert i mam ogromy dylemat z materiałem. Wiadomo tworzywa typu pp są tanie jednak jakoś mnie nie przekonuje instalacja z plastiku wolał bym miedź jednak nie wiem czego się spodziewać cenowo i czy mnie na to stać. Znacie za pewne to przysłowie kto oszczędza płaci dwa razy a tego chciał bym po prostu uniknąć.

Czy ktoś u siebie robił instalację wody - bo o tą na razie im chodzi instalację w której panuje ciśnienie z miedzi? Jak to wygląda cenowo?

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...