Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Bydgosko-Torunska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Hejka. Mam pytanie do forumowiczow z Torunia i okolic. Napiszcie prosze gdzie polecacie zakup dachowki, bedziemy klasc ceramiczna z creatona i rozgladamy sie zeby nie przeplacac.

 

ja kladlem creatona zakupionego w Osielsku chyba w ardach

 

polecam takze znalezc w necie numer do przedstawiciela a on powie , gdzie w okolicy daja najwieksze upusty od cen z listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejezeli ktos szuka tynkarza w okolicach Bydgoszczy : polecam !!!!!! : Pan Waldemar Franke : jakosc terminowosc i predkosc wykonania NIE do pobicia : bylem mocno zaskoczony: szybko solidnie i all inklusive .... w przypadku komentarzy " reklama i bla bla" .....tak i robie to chetnie i specjalnie poniewaz firma jest "nie do pobicia" jak ktos jest zainteresowany chetnie podam kontakt

 

tez robil u mnie; cenowo i czas ok, ale jakosc roznie, co prawda poprawiali

gosc ma kilka ekip i rotacja , wiadomo jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie!

Zaczełem budowe, stan zero w ciągu 2 tygodni się skończy.......

Musze zrobić studnie głębinową ........ ma ktoś już ten temat obcykany?

pzdr i powiodzenia

 

Zaczne od tego , ze na studnie nie potrzebujesz pozwolenia. Robi się to na zgłoszenie.

I nie na studnie a na wykonanie obudowy ujecia wód podziemnych. Sam odwiert nie wymaga pozwolenia (do 30m). Powyżej trzeba mieć pozwolenie wodnoprawne.

Ja mam studnie wykopana przez Pana Slawka, bierze on 200 zl za metr kopania na gotowo tzn jest w tym filtr , oslona z rury , rura ktora leci woda. Mamy juz ja kilka lat i wszystko przebiega bezproblemowo, raz woda zaczela bardzo wolno leciec , dzwonilismy i on bezzwlocznie przyjechal po czym znalazl problem ,okazalo sie ,ze zatkaly sie filtry.

Jesli ktos jest chetny , podam numer a private.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Hej,

poszukuje stali...

 

pret zbrojeniowy fi12 - 1000mb

pret gladki fi6 - 4000mb

 

ceownik 100 - 150mb

dwuteownik 100,120,140 - pojedyncze sztuki

 

chodzi mi o material z odzysku, moze komus zalega po zatrzymanej inwestycji, nadmiar po budowie lub z rozbiorki hal/magazynow itp

odcinki od 4mb w gore juz sa ok

 

jesli nie wy, to moze gdzies wsrod znajomych / rodziny ktos taki material posiada...

 

przyjade, zaplace, zabiore...

 

dajcie znac na PW, moze akurat komus zalega, a ja krok po kroku uzupelnie braki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam,

 

Planuję budować dom w Nekli, czy jest ktoś z okolic Borówna/Nekli/Dobrcza, która się tam wybudowała bądź buduje aktualnie? Polećcie sprawdzoną ekipę do SSO, oczywiście w miarę rozsądnych cenach.

Nie mam teraz czasu na przejrzenie wszystkich wątków, bo przyznam, jest tego od groma, także zdaję się na stałych sympatyków forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
zastanawiałem czy by nie pojechac na jakieś targi pooglądać co proponują ale to póki co tylko w sferze planów pozostało.

 

teraz na weekend pogoda pierwsza klasa ma być to wsadzać cztery litery w samochód i targi są w Minikowie, AgroTech więc pełną parą i będzie co robić. Na pewno wykończeniówkę postawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...