Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pytanie do tych, którzy mieli schody inne niż wylewane betonowe, tj. montowane raczej później niż wcześniej, w ramach wykończenia. Jak sobie radziliście do momentu zamontowania ostatecznych schodów? Mieliście jakieś drabiny czy inne przemyślne patenty na wchodzenie na piętro?

 

Wczoraj weszłam na nasze piętro po drabinie zbitej przez budowlańców i o ile na stan surowy to się jeszcze nada, to nie widzę, jak miałby wchodzić po niej ktokolwiek z jakimś obciążeniem. Może coś moja wyobraźnia szwankuje, ale nawet takie okna na piętrze będą musiały jakoś tam zostać przetransportowane, w jakoś nie widzę panów montażystów wspinających się po chwiejącej się nieco drabinie z oknem w jednej ręce :/

 

No i nie wiem, prosić budowlańców o wykonanie jakichś prowizorycznych schodów? Czy zostawić tę nieco rozchwianą drabinę i liczyć na brak lęku wysokości u przyszłych wykonawców? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

savee,

 

zdecydowanie zbijcie jakieś prowizoryczne schody, napewno na budowie kupa desek i stępli więc z materialem nie będzie klopotu, a do momentu powstania właściwych schodów na górę trzeba się będzie dostać pewnie kilka tysięcy razy (ja w trakcie różnych robót biegałem po schodach nawet i ze 30 razy dziennie :-))

 

Zmienię temat, co się stało z Pulawską ? Przeciez to jest jakiś dramat. Czy przed wakacjami było tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę już pociągami i czarno to widzę jak wszyscy się przesiądą z aut. Z każdym dniem jest coraz więcej osób na peronach a składy jak to zwykle z PKP bywa jeżdżą w godz. szczytu b. krótkie :evil:

 

Bilety są drogie i jak ktoś ma znośne spalanie w aucie i niedaleko do pracy to raczej bym radziła autem. Ja się przesiądę do auta jak kupimy drugiego na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen biletów. Już od jakiegoś czasu Karta Miejska obowiązuje w PKP. Oznacza to, że w okolicach Warszawy nie trzeba kupować biletów PKP.

 

Już zobaczyłem. Karta Miejska obowiązuje do stacji Zalesie Górne, czyli Zazdrośnica musi kupować bilety PKP.

 

Dokładnie a do tego Zazdrośnica nie jeździ do Warszawy więc po co bilet aglomeracyjny jej do szczęścia :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...