Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

dtom ja miałam dobra ekipę , ostatnio ktoś polecał ich w dziale Solidni Wawa i okolice .Niestety zgubiłam notes z numerami i nie mogę podać . Dlatego tez nie podałam numeru do vadiola , ale jego na forum można odszukać . Tak myślę , ze lepiej pisać namiary na wykonawców na forum , żeby uniknąć pisania na pw .

 

Czy możecie polecić kogoś kto wykona projekt drenażu ? Najlepiej żeby od razu to wykonał . Dość pilna sprawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam odwiedzających...

Mieszkam w Rudej. Zajmuję się doradztwem w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych dla klientów indywidualnych (zakup, budowa domu, konsolidacja, refinansowanie itd). Mam wieloletnie doświadczenie w pracy w bankach przy kredytach hipotecznych. Obecnie współpracuję z wieloma bankami liczącymi się na rynku kredytów mieszkaniowych. Osoby korzystające z mojej pomocy mogą zlecić mi praktycznie każdą czynność związaną z procesem kredytowym, począwszy od wyboru najciekawszej oferty, poprzez pomoc w gromadzeniu dokumentów na spełnianiu warunków do wypłaty kredytu kończąc. Nie pobieram żadnej opłaty za swoja pomoc od klienta.

Jeżeli komuś będę mogła pomóc, to jestem niedaleko:)

Emilia Sobótka tel. 886 739 005

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U jednych czas zamykać, a u mnie czas zacząć kupować mat. budowlane. I tu zaczynają się problemy, mianowicie co sądzicie o cegle Termoton 25 Owczary, Plecewice, Leier lub Winenbergerze. Jak ktoś ma jakieś doświadczenie czego nie brać pod uwagę to proszę o info. I ciągle nie rozwiązałem problemu ze stemplami z brzozy - nadaje się czy nie?

 

Pozdrawiam wszystkich, którym szykują się te wszystkie problemy i tych którzy są już po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U jednych czas zamykać, a u mnie czas zacząć kupować mat. budowlane. I tu zaczynają się problemy, mianowicie co sądzicie o cegle Termoton 25 Owczary, Plecewice, Leier lub Winenbergerze. Jak ktoś ma jakieś doświadczenie czego nie brać pod uwagę to proszę o info. I ciągle nie rozwiązałem problemu ze stemplami z brzozy - nadaje się czy nie?

 

Pozdrawiam wszystkich, którym szykują się te wszystkie problemy i tych którzy są już po.

 

Moim zdaniem brzoza na stemple spoko się nadaje. Popularność sosnowych wynika moim zdaniem z tego że tak naprawdę jest to odpad w tartaku (czubki pni pozbawione gałęzi) i jest tego dużo więc używa sie jako stępli. Napewno warto również zapytać ekipe co sądzi o takim pomysle (bo mogą marudzić że np. ciężko im sie wbija gwoździe, etc.)

 

Cegła - ja kupił bym po jednej z każdej z wymienionych i walnoł o ziemię. Kupił bym tą która się nie rozpadnie albo rozpadnie w najmiejszym stopniu. Oczywiście przed eksperymentem sprawdził bym czy wszystkie proste, czy trzymają wymiary itp. Z tego co pamiętam sąsiad narzekał że Leier dość kruchy ale to było kilka lat temu, może coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Od 2 lipca otwieramy salon z podłogami w Lesznowoli ul. Słoneczna 242

Rozszerzamy ofertę o : rolety , karnisze , sztukaterię a także tapety .

W naszej ofercie znajdą państwo Panele laminowane , panele drewniane , parkiety gotowe , wykładziny dywanowe oraz wszystkie niezbędne akcesoria do zamontowania podłogi .

Oferujemy Państwu usługę montażu podłóg zakupionych u nas z 8% Vat .

W dniu otwarcia dodatkowe rabaty na podłogi - do 10 %

Zapraszamy

Floor 4U

http://www.podlogi-grodzisk.pl

tel. 795 405 545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam sprawdzonej i solidnej ekipy do SSO.

Budowa w gminie Prażmów.

 

Pozdrawiam

 

z czystym sumieniem mogę polecić ekipę, która u mnie budowała w zeszłym roku, naprawdę jest w porządku, i pod wzgędem fachowości i pod względem osobowości ( mili, kulturalni i bardzo pracowici), jeżeli chcesz mogę wysłać nr telefonu na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

 

Widzę ze kilka osób szuka ekipy do SSO.

Ja moge polecic moją ekipe, która budowała mój dom od 3/4 SSO do samego końca ( murowanie, tynkowanie, GK, farba)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to wyślę numer tel na priv.

W przyszłym tygodniu przyjeżdżają w nasze okolice bo mają jakąś wykończeniówkę, więc będzie okazja żeby sie spotkać osobiście.

 

 

Natomiast ja poszukuję ludzi do wykończenia trawnika( niestety zrobiłam tylko połowę, reszta to chwasty i dzika trawa)

Trzeba naiweść trochę ziemi i wyrównać, wszystko przejechać glebogryzarką oraz posiać trawę. Trzeba też ukształtować klomby, które już są.

Nie zalezy mi na tym żeby była to droga i najlepsza firma :)

Jakbyście kogoś mogli polecić to będe wdzięczna.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Betsi

może są w porządku do prac niespecjalnie wymagających, natomiast u mnie podjęli się robić podbitkę (sami zaproponowali) i STANOWCZO nie polecam. Powiedzieli że potrafią, że już wielokrotnie robili, a efekt po 2 m bieżących jest opłkany, wszystko trzeba zrywać i robić od nowa. Niestety nie ta jakość pracy , panowie wyszli z założenia , że jakoś to wyjdzie i jakoś to będzie, mam zrobione zdjęcia tej fuszerki, coś niesamowitego. NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...