Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!Poszukuje firmy ,ktora produkuje szamba 10m3 w okolicach Tarczyna,Prac Małych....Macie jakies sprawdzone namiary????Sprawa dosyc PILNA!!! Pozdrawiam

 

Pan Opałka z Prażmowa, tel. 605 393 466. Ja na razie od niego kupiłam tylko projekt, ale kontakt z polecenia, wiec myślę, że możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

WYSTRZEGAJCIE SIĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GIERBLIŃSKI JACEK. FIRMA REMONTOWO – WYKOŃCZENIOWA Z WARSZAWA RADOŚĆ ul. Średnia 5 tel. 607864472!

NIERZETELNY, NIEKOMPETENTNY NIETERMINOWY A JEGO ROBOTA TO KPINA MÓWI, ŻE ZAKOCZY PRACE W 2 TYGODNIE A TRWAJĄ 2 MIESIĄCE, BO ZNADUJE INNEGO KLIANTA I ROBI NA DWA FRONTY.

U MNIE POŁOŻYŁ FUGĘ NA PODŁODZE 80 M2 I ZJAWIŁ SIĘ PO TYGODNIU ŻEBY JĄ DOCIERAĆ, OCZYWIŚCIE JUŻ CAŁA WYSCHŁA, WŻARŁA SIĘ W PŁYTKĘ I TRZEBA BYŁO CZYŚCIĆ „SZOPEM” A I TAK NIE DAŁO RADY DOCZYŚCIĆ. PŁYTKI ZNISZCZONE DO POPRAWKI FUGA A ON MÓWI ŻE NIE UMAWIAŁ SIĘ NA FUGOWANIE TYLKO UKŁADANIE PŁYTEK.

 

JEGO STRONA

http://www.jacek-gierbinski.tupolecam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonego brukarza do wyłożenia kostki przed domem. Ostatnie dość wilgotne lata dały mi się mocno we znaki i w końcu muszę to załatwić.

 

Witaj!

Kostkę brukową kładła mi firma PRAKTIK. Telefon do p. Igora - 501 283 620. Kontakt do nich dostałam z forum, a potem okazało się, że firma ma siedzibę parę domów dalej.

PRAKTIK bierze materiał z Vega Brukarstwo, mają większe upusty niż my, klienci z ulicy. Vega handluje materiałem różnych producentów, więc zawsze można coś wybrać.

 

I od razu kup środek na mrówki - jak zobaczysz kopczyki piasku na kostce będziesz wiedział co z nim zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki - kto z Was korzysta z internetu od Konstancin Net ? Podobno zaczynają budować sieć światłowodową, czy mieliscie może jakiś kontakt ze strony KNC w tej sprawie ?

 

swiatlowod moze i tak ale do stacji nadawczej (punktu dostepowego) a nie do koncowego uzytkownika, tu idzie dalej radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już końcówka, poszukuję ziemii (koniecznie bez ggliny) do podniesienia działki. Okolice Ustanowa. Może ma ktoś namiary na tanią w dużej ilości?

Potrzebny też jest gruz i tłuczeń. Jeśli możecie kogoś polecić to będę bardzo wdzięczny.

Nie pogardziłbym też namiarami na tanią koparkę:) i kogoś kto zrobi murek oporowy i murek pod płot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Czy do pozwolenia na budowę w Piasecznie wymagają uzgodnienia w ZUD? Czy wystarczą same warunki techniczne i umowy dla wszystkich przyłączy? Pytam doświdczonych sąsiadów, którzy piekło papierologii :bash:mają za sobą. We wtorek składamy dokumenty, bo wreszcie uprawomocnił sie mpzp w Złotokłosie... kalafiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...