Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

moge Wam polecić osobę która buduje od A-Z,tynki,cuda z elewacji,wykonczeniówka,poddasza,zabudowy to Paweł Bernacki 501139987

Powołajcie się na Artura od posadzek maszynowych.Powiem tylko tyle,że tynkarzy,hydraulików,elektryków itp.przerabiałem w swojej "karierze"dziesiątki już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Domek budowany jest w ok. Góry Kalwarii.

 

Byłabym wdzięczna za namiary na:

- dobrego stolarza, który podjąłby się zrobienia sufitów na poddaszu

 

 

Ma ktoś sprawdzonych ludzi w tych tematach ?

 

Mam takiego. Robił u mnie wszystko z drewna łącznie z podłogą w łazience. Bardzo dokładny i dobry fachowiec. Mój kier. bud. bardzo go chwalił.

kontakt: Rafał 669-203-007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja szukam jakiegoś rolnika, który ma w swoim posiadaniu:

- ciągnik rolniczy

- pług do orania

- glebogryzałkę

- brony

 

Mam do przygotowania ok. 500 m2 ziemi pod trawnik. Wcześniej w tym miejscu rosły drzewka owocowe i dzikie jeżyny.

Wszystko zostało wycięte w pień, karpy wyrwane. W ubiegłym roku na tym obszarze dodatkowo zakopałem 150 mb rur do GWC więc ogólnie powierzchnia jest już nie źle poorana i trzeba to wszystko wyrównać i przygotować pod trawnik. Będę wdzięczny za namiary.

 

Edit: działka w Zalesiu Dolnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam ponownie.Czy ktos z was moze wie gdzie moglabym zamowic projekt i wykonawstwo kominka do salonu?Wiem o kominkarni na ul.Pod Bateriami,ale chcialabym miec jeszcze jakies porownanie.Gdzie wy zamawialiscie kominek?Pozdrawiam

 

http://www.tmstone.pl

wylewałem mu posadzki widziałem warsztat,były tam cuda-możesz powiedzieć ,że kontakt masz od artura od mixokreta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jak u Was sprawa wywozu śmieci ? Pytam szczególnie o rozwiązanie umowy . W umowie mam miesiąc wypowiedzenia , sąsiedzi uważają , ze lepiej wysłać było na koniec marca . Jak Wy zrobiliście ?

 

Adam_los , do glazury to polecam vadiola .

 

Pearl , mój kominek z kominkarni /Pod Bateriami/, choć mieszkam w Konstancinie .Cena super.

Marconi , ogród temat rzeka , najlepiej brać firmę , która zrobi od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do firmy Błysk z którą mam podpisaną umowę i powiedzieli, że wystarczy email w maju o rozwiązanie umowy. Wtedy też będą wiedzieli czy można będzie okupić od nich, i za ile, pojemnik na śmieci, który ma się aktualnie na posesji. Powinno być nieco taniej niż zakup nowego, a ponadto już stoi na miejscu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do firmy Błysk z którą mam podpisaną umowę i powiedzieli, że wystarczy email w maju o rozwiązanie umowy. Wtedy też będą wiedzieli czy można będzie okupić od nich, i za ile, pojemnik na śmieci, który ma się aktualnie na posesji. Powinno być nieco taniej niż zakup nowego, a ponadto już stoi na miejscu ;)

Dziękuję , my mamy z inna firma i musi być pisemnie , wiec polecony trzeba wysłać. Pojemnik u mnie raczej nowy i tak trzeba kupić , bo ten jest pęknięty.

Ciekawe jak to będzie teraz wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki.

 

Mam 49 paczek (ok 14,5 m3) styropianu do sprzedania. Styropian Termoorganiki Dach-Podłoga Platinium (2400 kg/m2), 10 cm grubości.

140 zł za m3. Towar do odebrania w Łosiu.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam.

 

 

Pozdrawiam,

Adam

 

Zostało?

Czy zmiana planów?

Bo jak zostało, to kalkulator chyba jakiś chiński był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...