Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witajcie :)

poszukuję architekta z okolic Tarczyna (okolice budowy) lub Piaseczna (okolice obecnego mieszkania), który zaadaptuje gotowy projekt do działki. Czy ktoś, kto przechodził ten temat niedawno, mógłby mi kogoś polecić? Internet jest pełen różnych firm, ale ze świecą szukać sensownych opinii :(

 

Pozdrawiam

Stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

poszukuję architekta z okolic Tarczyna (okolice budowy) lub Piaseczna (okolice obecnego mieszkania), który zaadaptuje gotowy projekt do działki. Czy ktoś, kto przechodził ten temat niedawno, mógłby mi kogoś polecić? Internet jest pełen różnych firm, ale ze świecą szukać sensownych opinii :(

 

Pozdrawiam

Stan

 

Witam

Mogę polecić Panią Bożenę Członkowską z Piaseczna, z której usług korzystałem

Dostarcza się dokumenty, ustala zakres zmian a odbiera się już gotowe pozwolenie na budowę

Telefon:22 756 73 02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dzień dobry wszystkim !

Chciałabym prosić o polecenie jakiejś dobrej ekipy budowlanej w okolicach Tarczyna. Teren działki jest delikatnie podmokły, jesteśmy już po badaniu geologicznym czekamy na wydanie opinii. W wstępnej opinii geologa możliwość budowania jest pod warunkiem mocnych, solidnych i wysokiej jakości fundamentów ! Szukamy doświadczonej firmy, budowa miałaby się zacząć ok. lipca - sierpnia 2016.

Zastanawiamy się nad firmą RosłanDom, jest w naszej okolicy i budowali niedaleko podobny dom do tego który my wybraliśmy - firma Archon WILLA ELIZA. Proszę o pomoc i ewentualne podpowiedzi.

 

Pozdrawiam !:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam, w kolejnym Nowym Roku, mieszkańców Piaseczna i okolic :)

Czy ktoś z forumowiczów słyszał coś o spalarni odpadów w Woli Gołkowskiej? Lub innych uciążliwościach w szeroko rozumianej okolicy ww. miejscowości. Pomijam drogę S-7 z jej węzłami, bo to takie szczęście w nieszczęściu :confused:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam :)

Czy ktoś z "e-sąsiadów" ;) mógłby polecić firmę przeprowadzkową? Obecny wątek przeleciałem od jakiejś 700 strony i nic na żółto się nie wyświetliło :(. Widziałem, że dwóch forumowiczów reklamowało swoje usługi transportowe, ale aktywność na forum zakończyli kilkanaście miesięcy temu i z resztą nie były to stricte przeprowadzki, chyba?

Dzięki, dzabij, za namiary na ślusarza :). Wstępnie umówiliśmy się na "rekonesans" na koniec miesiąca, bo p.Piotr chciał trochę odpocząć, a i my dopiero wtedy będziemy się przeprowadzać :lol:

 

Pozdro.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z forumowiczy starał się w Starostwie o "operat wodno-prawny?".

Mamy na działce rów melioracyjny i chcemy go "zakryć", tzn. wsadzić rury karbowane fi 400 mm i je zasypać.

Dostaliśmy już warunki techniczne i pozwolenie z Gminy ale musimy jeszcze zrobić ten operat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mogę w końcu i ja kogoś polecić. Nie są to osoby bezpośrednio związane z szeroko pojętym budownictwem, ale może kiedyś komuś coś..... :rolleyes:

Przede wszystkim pani Lucyna Wrzosek z firmy WRZOSEK NIERUCHOMOŚCI. Duża fachowość i zaangażowanie. Oczywiście nie robi tego charytatywnie, ale swoje wynagrodzenie rozkłada sprawiedliwie na kupujących i sprzedających. Tak przynajmniej było w naszym wypadku. Uważam, że dla nas jako kupujących(ale chyba i dla sprzedających też), którzy robią to po raz pierwszy, taka osoba jak Pani Wrzosek, była nieocenioną podporą w stresujących sytuacjach, jako człowiek i jako pośrednik. Naprawdę cieszymy się, że spośród ogłoszeń kilku agencji mających w ofercie sprzedaży ten sam dom, trafiliśmy na firmę Pani Lucyny :yes:

 

Drugą osobą którą mogę polecić jest rejent z Piaseczna. Notariusz jak notariusz, ale dosyć konkurencyjne ceny ;) Info na PW.

 

Lada dzień będziemy korzystać z firmy przeprowadzkowej polecanej na forum, więc może coś jeszcze dodam.

 

Pozdro.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecam ANEKS, od przeprowadzek :yes: Firmę tą już ktoś polecał na łamach "Piaseczna i okolic".

Początki były trochę trudne, bo jeden z szefów chyba 2 razy przekładał swoją pierwszą wizytę rekonesansową w naszym mieszkaniu, ale już sama przeprowadzka przebiegła szybko i bezboleśnie :)

No i przy okazji pozdrawiam załogę co u nas była(jeżeli ktoś z nich czyta). Mam nadzieję, że druga tura, z "drobnicą" będzie równie bezproblemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Mariana. Z racji swojej profesji poleciłem go kilka razy i feedback mam bardzo pozytywny. 513-198-929. Mieszka w Dobrzenicy, a to chyba te okolice z których szukasz. I jest niedrogi. I jeszcze pana Łukasza z Gościeńczyc tel. 606-472-768 też blisko Grójca tylko nie wiem jak u niego z czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...