Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam po długiej przerwie. Poprzedni projekt musiałem zatrzymać, nie trafił na dobry czas. Teraz pomysł wrócił wraz z nowym projektem, który ma duże szanse na powodzenie. Nowy dom jest prosty, parterowy, bez podpiwniczenia, dach kopertowy. Do tego szambo i własna studnia. Chciałbym też przeprowadzić badania geotechniczne (wcześniej tego nie zrobiłem).

Zatem mam prośbę do osób, które się ostatnio budowały lub budują o polecenie firmy, z usług której korzystały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

Czy znacie jakieś opinie o firmie dach-max z Tarczyna?

 

Jeżeli zapytanie jeszcze aktualne, to mogę powiedzieć, że korzystałem z ich usług. Generalnie w miarę ok, dach miałem mały i prosty, więc nie było w zasadzie co zepsuć, aczkolwiek jakość niektórych połączeń (np kominka wentylacyjnego z membraną) wątpliwej jakości. Ceny dość atrakcyjne, od katalogowych cen materiałów dostałem spore rabaty, dach wykonany w terminie, a współpracę oceniam na 5/10.

Na plus na pewno fakt, iż materiał dostaję razem z usługą w jednym miejscu i nie muszę szukać na własną rękę dekarza i mam materiał na 8% vat. Na minus komunikacja, jakieś drobne problemy w trakcie roboty mogą urosnąć do rangi przeszkody nie do przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam wszystkich forumowiczów;

Poszukuję sprawdzonej firmy od ogrodzeń czy może ktoś jakąś firmę polecić ?

 

To dalej aktualne? Jakieś skomplikowane ogrodzenie, czy raczej proste?

Ja grodziłem z trzech stron siatką, a od frontu było przygotowane na sztachety (które od lat pomału sobie przykręcam ;). Ekipa sprawna i tania. Józef Chałat 503572046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
To dalej aktualne? Jakieś skomplikowane ogrodzenie, czy raczej proste?

Ja grodziłem z trzech stron siatką, a od frontu było przygotowane na sztachety (które od lat pomału sobie przykręcam ;). Ekipa sprawna i tania. Józef Chałat 503572046

 

Kontakt zapisany. Dziękuję.

 

A może sąsiedzi mogą podzielić się kontaktem do sprawdzonej ekipy od układania kostki brukowej. kalafiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Potrzebuję namiaru na dobrego, sprawdzonego kierownika budowy, ekip od poszczególnych etapów, hydraulika, nie wiem kogo jeszcze, bo to moja pierwsza budowa i nie mam rozeznania w temacie. Budowa: Krzaki Czaplinkowskie. Prawdopodobnie początek przyszłego roku, bo w tym formalności przedłużają się tak, że nie ma sensu zaczynać. Najbezpieczniej zaczynać na wiosnę, prawda? Gdzie kupować materiały budowlane - składy budowlane, hurtownie, producent?Pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Tak z innej beczki, to chcę polecić "kawiarnię" Cafe Rosso. Pewnie większość z Was zna, a przynajmniej słyszała o tym przybytku ze Złotokłosu. Napisałem kawiarnia w cudzysłowie, bo właściwie nie wiem jak ten punkt nazwać :confused: Jest to kombajn wielofunkcyjny gdzie oprócz przysłowiowej kawy z ciachem można nabyć drobne artykuły pierwszej potrzeby, takie jak alkohol, prasa, pieczywo itp. A od jakiegoś czasu można tam również zjeść obiad :eek: Jeśli chodzi o różnorodność dań obiadowych, to szału nie ma. Przeważnie jest zupa i do wybory 2 drugie dania. My jak na razie jedliśmy ich posiłki 2 razy(na wynos) i 2 razy było miłe zaskoczenie. Jak wspomniałem wyboru dużego nie ma, ale za to wielkość dań jest wystarczająca i co najważniejsze są bardzo smaczne :) Nie pamiętam co braliśmy poprzednio, ale dziś wziąłem mielonego z kartoflami i gotowaną marchewką z groszkiem i na prawdę zjadłem z przyjemnością :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam po długiej przerwie. Poprzedni projekt musiałem zatrzymać, nie trafił na dobry czas. Teraz pomysł wrócił wraz z nowym projektem, który ma duże szanse na powodzenie. Nowy dom jest prosty, parterowy, bez podpiwniczenia, dach kopertowy. Do tego szambo i własna studnia. Chciałbym też przeprowadzić badania geotechniczne (wcześniej tego nie zrobiłem).

Zatem mam prośbę do osób, które się ostatnio budowały lub budują o polecenie firmy, z usług której korzystały.

 

Wojciech Katryński 0600 603 358 ale nie wiem czy nr aktualny, bo ja badałam w 2007r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam

Mogę polecić Panią Bożenę Członkowską z Piaseczna, z której usług korzystałem

Dostarcza się dokumenty, ustala zakres zmian a odbiera się już gotowe pozwolenie na budowę

Telefon:22 756 73 02

 

Potwierdzam, bardzo miła osoba, współpraca układała się bardzo dobrze.

Dostarczyłem tylko projekt, mapę od geodety, wypis i wyrys z gminy, ustaliliśmy zakres zmian w projekcie i ulokowanie domu na działce. Nie walczyłem z niekompetentnymi urzędnikami i ich "widzimisie", błędami w lokalnym planie zagospodarowania; odebrałem prawomocne pozwolenie wraz z zarejestrowanym dziennikiem budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...