Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maluszek. U mnie komory nie były połączone. Wstawiają do wykopu dwa betonowe elementy i przykrywają płytami. Połączenie płyt z komorami jest na piankę montażową. Nie ma klamr króe zabazpieczałyby przed rozejściem. A połączyć rurą musiałem we własnym zakresie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezier - Gebauer dał Tobie jedną z najniższych cen? U mnie była to jedna z najwyższych. Może wyszarpałeś dobry rabacik?

Ile czekałeś na okna? - dużo tych pytań, ale zaczyna mi się spieszyć, a terminy dostaw u niektórych producentów to nawet 8 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobały okna Gebauera a innych mniej. Nie szukałem najtańszej oferty ale to, że wycena była niska to zasługa tylko tego, że okna mam nietypowe dla większości producentów. Poza tym często firmy robiące wyceny nie potrafiły dać mi wyceny na takie okna jak chciałem. Ja prosiłem o jednoskrzydłowe a wycenę dostawałem na dwu. Bo takie produkują typowe. Nawet się leniom nie chciało zrobić tego o co ich prosiłem. No i tak się złożyło, że wycenę od gebauera miałem w lutym i rabat 15 lub 16 proc. Była to cena do przyjęcia więc kupiłem. Czekałem długo bo mi się nie spieszyło. Mogłem mieć okna w kwietniu ale montowałem pod koniec czerwca. Ale chyba teraz jest zły okres na zamawianie okien. Dużo zamówień długi termin realizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Gebauerem kontaktowałem się telefonicznie i faksem. A okna oglądałem na targach o których się dowiedziałem że są z faksu od Gebauera. Nie znam firmy WADEX. Gdzie budujesz wybrałbym się rowerkiem zobaczyć bo zastanawiałem się kiedyś nad szkieletem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga przyjemniejsza (jeżeli nie pada)

Wyjeżdżasz od siebie, skręcasz w prawo i jedziesz do samego końca (T), cały czas mając po prawej Złotokłos.

Ten daszek od "T" to ulica Mokra. Skręcasz w prawo i druga ulica w prawo (ul. Urocza)

 

Druga droga:

Wydostajesz się na asfalt (droga Tarczyn-Piaseczno), na przeciw rozwidlenia drogi na Łoś jest ul. Mokra. Pierwsza w lewo od Mokrej to

ul. Urocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku, dopiero wczoraj dokładnie przyjrzałam się zbiornikom szamba(są jeszcze nie zakopane). I potwierdzam to, co napisał Jezier. Zbiorniki nie są połączone, stoją bliziutko jeden obok drugiego, teraz połączymy je rurą.

Jezier, ci od szamba powiedzieli, że rura łącząca zbiorniki musi być na wysokości wlotu (jeśli oczywiście wlot do szamba nie jest przez pokrywę a przez ściankę). Hydraulicy mówią, że nie ma to znaczenia. Jak to jest u Ciebie? Na jakiej wysokości połączyłeś zbiorniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów

Polecę prosto z mostu: polećcie mi jakiegoś hydraulika z okolic Piaseczna,

najlepiej żeby był to fachowiec idealny - pozbawiony wad: tj. tani, nie pyskujący, punktualny, zmotoryzowany itepe

potrzebuję go do "mokrej roboty", czyli wyprowadzenia wody ze studzienki wodociągowej na plac budowy - niby duperela, ale sam do tej studzienki wchodzić nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...