Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

dzabij, faktycznie chodziło mi o coś takiego.

 

Ale Sosiki, Ty też napisales o czyms, czym chyba sie interesowalam, jesli dobrze rozumiem. Czy miałeś na myśli tzw. prefabrykaty - taka gotową "podmurówke", którą wkopuje się w ziemie, ma to grubość ok 5-8 cm i moze miec faktycznie taka fakture jak kamien, albo byc gladkie?

Czy chodził raczej o takie ogrodzenia pełnej wysokości z betonu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja podam kolejny przykład jak hipermarkety nabierają ludzi na swoje promocje. Chciałam kupić karnisz w liroju,patrze promocja a tam obrzydliwy karnisz za 179zł. Mąz w tym czasie poszedł popatrzec jakie inne cuda proponują bez promocji. i tu wielkie zaskoczenie. Sliczny karnisz (najnowszy trend) w sam raz do naszego pokoju ale niestety bezcenny. Po sprawdzeniu ceny w czytniku okazało sie, że kosztuej 105zł.

Kończąc temat, najlepiej po karnisze jechać do Pułtuska bo tam właśnie większość z nich jest produkowana a ceny o wiele niższe.

 

Zmieniając temat, czy Głosków planuje złożyć jakiś pisemny protest ws. tej planowanej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, byłam na tym głośnym zebraniu i coś niecoś się dowiedziałam, tylko myślałam, że może mieszkańcy sami też zadziałają. Im więcej prostestów tym wieksze szanse na powstrzymanie dziwnych pomysłów.

 

Magnolia ja też zaglądam tu z cicha i czasem się odzywam. A w naszym domku już mieszkamy od lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Sosiki, Ty też napisales o czyms, czym chyba sie interesowalam, jesli dobrze rozumiem. Czy miałeś na myśli tzw. prefabrykaty - taka gotową "podmurówke", którą wkopuje się w ziemie, ma to grubość ok 5-8 cm i moze miec faktycznie taka fakture jak kamien, albo byc gladkie?

Czy chodził raczej o takie ogrodzenia pełnej wysokości z betonu??

 

Chodziło mi o takie ogrodzenia pełnej wysokości z betonu, bo wydawało mi się że takie jak pokazywał dzabij to są tylko obkładane okładziną. Na szczęście u mnie do ogrodzenia baaardzo daleko, więc póki co nie myślę o tym. Skupiam się na małych bieżących celach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez całą budową skupiam się na małych celach, ale im bliżej końca tym celów coraz więcej, mnożą się jak króliki, do kwadratu, sześcianu czy innej n-tej potęgi.

 

Mniej więcej rok temu miieliśmy kładzioną elektrykę. Wtedy wszystko pamiętałam. Mamy zdjęcia (i całe szczęście), ale mimo wszystko prawie na nowo odkrywamy co włączają nasze włączniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ktos może mi polecic rzeczoznawcę do kredytu? Najlepiej takiego co go honoruje MBank? Tam podali mi całą liste, ale pani zaznaczyła że rzeczoznawcy biorą jak chcą -wycena nieruchomości może kosztować 300zł, ale też 2 tyś. Mówiła że zależy od osoby. Więc najpierw zapytam wśród Was- może ktoś zna takiego rzeczoznawcę co jest sensowny i nie zbyt drogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "skutecznie" przygotował kosztorys rzeczoznawca z Wyszkowa, p. Bogusław Suska, tel. (0-29) 742 37 74

 

Nie wiem jaki ma teren działalności ale warto spytać. Robił to 4 dni!! a skasował 600 zł. Kosztorys działki i przyszłego budynku na niej wg. projektu. Inni za takie coś chcieli pow. 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew w sprawie rzeczoznawcy. Olpi. jak znajdziesz to porproszę jeszcze kontakt od Ciebie.

do ociepleń moge polecic pana Franciszka. Robił u nas i u Ms i było ok.Tak Marto- jestes zadowolona?

Tel:667-01-62-40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie można kupić tynki innych firm niż Kreiser i Ceresit? Mam wrażenie, że są sprzedawane spod lady, bo ja tylko te 2 znajduję w sprzedaży, a ludzie piszą, że używają też innych. Interesują mnie głównie Kabe, Caparol, Huma lub Relius.

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...