Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

PYTANIE:

czy w piasecznie skłądając dokumenty o pozowlenie na budowę i mając projekt w którym są wszystkie instalacje (prąd, woda, gaz) muszę zrobić z tymi instalacjami coś więcej? W sensie czy musza by adoptrowane? - podbite przez lokalnego prądnika? wodnika? gazownika? :)

 

Nie musza . Ich interesuja doprowadzenia do budynku . Wewnatrz robisz jak chcesz . Oczywiscie zgodnie z wymogami branzowymi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz bylo ale potrzebuje namiarow na jakiegos dobrego i niedrogiego stolarza z naszych okolic - moze ktos z sasiadow juz gdzies korzystal z uslug takiego fachowca ? Potrzebuje zrobic takie blaciki pod okna zwane parapetami sztuk 4 dosłownie. Moze ktos podrzuci sprawdzony kontakt. Bardzo będę wdzięczna :)

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Coli

Elektryk- pracownik ZE Jeziorna. Facet bardzo sensowny, nam wsystko załatwił, tylko papiery mielismy podpisać. Baardzo nam ulżył.

Robotę tez zrobił jak trzeba.

Krzysztof Odoliński- 604-609-569

Pozdrawiam Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam takie pytanko - ile mniej wiecej czasu potrzebowal u was operator koparki do zerwania humusu pod budowe?Chcialbym orientacyjnie wiedziec zeby sie upewnic czy mnie czasem operator nie chce przekrecic.Mam polowe dzialki 1100metrowej do zrzucenia i powiedzial ze 8 godzin a moze i jeszcze 3 nastepnego dnia :/

 

Pozdrawiam i z gory dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy,

 

Troszkę off-topic - w ostatni piątek zostałem tatusiem :-) Syn :-). Drużyna już w domu (jeszcze starym, nowy rozgrzebany niestety i końca nie widać). Kolega napisał mi w SMS'ie "Witamy w Sajgonie" i coś w tym niestety jest :-)

 

 

qboos, u mnie ok. 250 m2 humusu gościu zdejmował jakieś 4-5 godzin (ok 0,4-0,5 metra). A tak swoją drogą, czemu chcesz usunąć aż 500m2 humusu ? Pałac czy jak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzabij za info i gratulacje! Z tego co pamietam to jestesmy prawie sasiadami wiec przybyl do wioski nowy obywatel :) Chce sciagnac humus z calosci gdzie bedzie dom i rozne akrobacje wokol niego bo rasna tam krzaczory jezyny i jakies badyle kore kosilem juz kilka razy i chce sie konkretnie z nimi pozegnac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...