Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

Witam

Uwaga przestrzegam przed panem Sławomirem Dembskim 502 788 561. Koles zajmuje sie elewacjami, tynkami, wylewkami i moze jeszcze czyms. Napewno niemysleniem o klientach.

 

Niestety jesli chodzi o wspolprace z tym panem to tragedia. Na poczatku grzecznie i nawet dzwoni, no bo robota jest. A potem juz tylko pod gore. Ludzi ma totalnie do bani. Nie znaja sie na robocie. Sam pan Dembski to krentacz. Robili u mnie ocieplenie po kleju znikneli i mieli byc znow po 2 tygodniach. Pojawili sie po 1,5 miesiaca i tynk ktory mial byc polozony w 3 dni, kladli miesiac. Generalnie robota zrobiona, ale efekt koncowy nie napawa do dumy.

 

Cwaniaczek, kase odbiera szybko, ale jak trzeba cos poprawic albo posprzatac, to juz niezainteresowany.

 

Nawet nie chce wiedziac, jak robi tynki i wylewki. Choc czytalem tu na forum post w sprawie tynkow. Tez same klopoty. Krzywo, byle jak i jeszcze nie skonczone.

 

Wiec, odradzam. Jepiej poczekac miesiac na kogos innego niz z Dembskim robic interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

Mam pytanie - ktore padlo pewnie nie raz na tym forum ;)

tak wiec - SZUKAM EKIPY BUDOWLANCOW!. Takich co przychodza i zasuwaja a przy okazji nie zdzieraja za to 60tys i wiecej (bo takie atrakcyjne oferty tez dostalem ).

 

Moze ktos jest na etapie konczenia st.surowego i moze poslac ekipe dalej, lub ma namiar na kogos sprawdzonego, naprawde bede wdzieczny za kazde info na ten temat.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do Twoich życzeń choć na usta cisną mi się mało cenzuralne słowa. Kiedyś jadąc na dworzec centralny po zmroku tramwajem „ścigali się" z nami dwaj rowerzyści na prawie wyścigowych rowerach, w strojach specjalnych (na dodatek czarnych) jechali przez pół Warszawy bez żadnych światełek. I równo z nami dotarli do pociągu :evil:

Ciekawe czy kiedyś posłowie tak dbający o włączone światła w samochodach cały rok na okrągło i o gaśnice zadbają o obowiązek sprzedaży (?) rowerów z odblaskami, lampkami :roll: :roll: A może tak odbierać rowery rowerzystom - ćmom :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rzeczywiście niewidzialni rowerzyści i piesi to zmora. W okolicach Piaseczna jest to uciążliwe szczególnie na nieoświetlonych drogach między wsią a wsią poza terenem zabudowanym (gdzie w dodatku jeździ się zazwyczaj szybciej niz w zabudowanym). Może oni nie wiedzą o tym (ja dopóki nie zostałam dumnym kierowcą :) nie zdawałam sobie z tego sprawy), że po zmroku bez odblasków poprostu ich nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mieszkam na wsi to na ciemnych drogach za Piasecznem staram się jeździć tak aby rowerzysty i pieszego nawet jeśli nie zauważę to i tak ominę. Więc często jadę prawie środkiem drogi niezbyt szybko. A kilka razy w tygodniu wracam na wieś po 23. Ścinam też zakręty bo na nich widać najmniej. Oświetlony samochód widac z kilkuset metrów a pieszego dopiero z kilkunastu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia, ja po zrobieniu prawa jazdy stałam się bardziej świadomym pieszym niż świadomym kierowcą. :roll:

 

:oops: Kiedy po zmroku idę poboczem zakładam na rękaw odblaskową opaskę (dostałam kiedyś jako gadżet, ale widziałam na poczcie do kupienia za parę złotych). Mam nadzieję, że działa a ja jestem bardziej widoczna.

 

Bardzo rzadko spotykam pieszych idących z włączoną latarką - też dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi polecić swojego architekta/projektanta który projektował Wam dom lub robił adaptację projektu. Jest mi potrzebny do prostej roboty, do wykonania zamiennego projektu zagospodarowania działki w oparciu o poprzedni projekt. Chodzi mi tylko o wprowadzenie drobnej zmiany a reszta bez zmian... i tyle.

Będe wdzięczny za jakieś namiary

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi SASIEDZI WSZYSCY !

PILNIE POSZUKUJE SPRAWDZONEGO JUZ GAZOWNIKA "ZEWNETRZNEGO" :o MAM JUZ INSTALACJE WEWNATRZ HACJENDY I CALA RESZTE DOCIAGNIETA DO LINII OGRODZENIA :lol: TERAZ POTRZEBUJEMY JUZ TYLKO OD OGRODZENIA W DRODZE GMINNEJ DO ZRODELKA GAZU SIE DOBIC. MAMY WSZYSTKO: ZATWIERDZONE PROJEKTY, WSZELAKIE POZWOLENIA ITP ITD. TYLKO WYKONAWCY BRAK :cry: ZNACZY SIE NIBY JEST ALE TAK NAS JUZ ZWODZI ZE SZLAG MNIE ZA MOMENT TRAFI :evil: A POTEM JA TRAFIE JEGO ... A POGODA DO ROBOTY PRAWIE IDEALNA.

BLAGAM O POMOC I RATUNEK U NIEZAWODNYCH :oops: FORUMOWYCH SASIADOW.

pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...