Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

Ja mam szambo z tej samej firmy co Bela. Nie zamknąłem się w cenie 1900. Oprócz koparki (akurat u mnie wyszło, że pracowała za darmo bo piach z szamba poszedł między fundamenty a było tego ze 3 kamazy - 1 kamaz 170 zł) zapłaciłem jeszcze ekipie, która wykonuje u mnie stan surowy za: podłączenie, wyłazy (aby były na poziomie gruntu), odpowietrzenie i połączenie zbiorników. Mimo wszystko nie było tańszych kompleksowych ofert.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki za odpowiedź. Idę zdecydowanie w takim razie w to samo szambo :smile:

Powiedzcie jeszcze ile zagłębiliście zbiorniki poniżej poziomu terenu? Chciałbym na tym jednak mieć trawnik więc 50 cm powinienem zagłębić - ale bedę musiał dokupić dwa kręgi i dwa włazy.

 

Wesołych Świąt tak przy okazji i czasu troszku na odpoczynek od budowy życzę!

woytek

 

ps- ja kupiłem właśnie klepkę dębową po długim rozeznaniu cenowym, aż z hajnówki :smile:Jutro transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj TommyT. Ciężko coś ci polecić. Coś mi się wydaje, że we wskazanym przez ciebie trójkącie są działki i za 200 dol./m2 i za mniej niż 10 dol./m2. Wszędzie są działki do kupienia czasami tylko ciężko znaleźć właścicieli. Trzeba szukać w agencjach, samemu, u sołtysów, na lokalnych tablicach ogłoszeniowych w gazetach itp. Czym więcej poświęcisz czasu i energii na szukanie tym uda ci się znaleźć ładniejszą działkę. Ja szukałem pół roku ale kupiłem taką ziemię jaką chciałem. Osobiście polecam Złotokłos i okolice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołków też fajny tylko do stacji daleko :sad:

 

Czy ktos z "klubu" ma telefon, namiar do złomiarzy, mam troszku do wywiezienia z działki, głównie resztki blachodachówki. W Piasecznie przy stacji jest złom ale musiałbym to ciagnąć sam i do tego czynny jst pewnie tylko do południa.

 

pozdrawiam

woytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku, z nami to jak zwykle nie wiadomo :smile: Ja bardzo bym chciała Was poznać. No i mój psiak chętnie pobawiłby się z innymi furumowymi futrzakami :smile: Niestety (albo stety :smile: ) najczęściej w weekendy wyjeżdżamy gdzieś w siną dal. Więc jeśli ta sina dal nie wypali w tym tygodniu, zawitamy do Marek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Czesc, witam wszystkich z zazdroscia,

kupiłem działkę w Piskórce

(to gmina Prażmów, ale też po sąsiedzku...)

teraz ją spłacam, w między czasie projekt, potem papiery i latem może ruszę.

Ale wciąż mam wątpliwości - pracuję w Warszawie i te dojazdy

(w weekend 45 minut, w dzień roboczy 1h) trochę mnie zniechęcają.

MIELIŚCIE TAKIE WĄTPLIWOŚCI ? JAK DŁUGO DOJEŻDŻACIE ?

 

Chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń - jak ja będę zaczynał,

Wy będziecie już się wygrzewać przy kominkach.

Będę wdzięczny za namiary na Was (mail).

 

Dzieki, powodzenia !

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...