Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja chciałam podziękować Zazdrośnicy za namiary na ekipę sprzątającą :lol: bardzo fajni panowie !

 

A proszę - cała przyjemność po mojej stronie :D

 

Ja też słyszałam dobre opinie o siatce z Góry Kalwarii - jutro mam spotkanie w sprawie ogrodzenia z firmą z Jaroszowej Woli.

 

Mam prośbę o wpisanie się do księgi gości na naszej stronce, jest w stopce, mój małż to robił i bardzo przeżywa ze nikt się nie wpisał 8) :lol:

 

a przy okazji schody i takież parapety do obejrzenia są w zakładce plac boju, od razu firmę polecam, ma długie terminy ale czekać warto !! http://www.schody.okay.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

skąd braliście więźbę dachową. kogo możecie polecić?

 

dzięki

Ja bralem z lesznowoli z firmy "drwa". Tutaj ich strona: http://www.drwal.ovh.org

 

Drewno docinali wedlug projektu i wszystko doworza swoim transportem, cena tez niezla z tego co sie orientowalem.

 

JA niestety też wzięłam z firmy Drwal- i odradzam- więźba nie wyglądała najlepiej (krzywo wykrojona, niezgodne wymiary) a deski na dach to już całkowita porażka- impregnowane ale spod impregnatu wystawał grzybek- tutaj mozna obejrzec domek oraz deski- http://photosynth.net/d3d/photosynth.aspx?cid=f795a810-5ed9-46f5-a745-b8800deb8b31

tych "najgorszych"zdjęć nie umieściłam. Dobre drewno można znaleźć w tartaku Konar U Gołebia na ulicy Brzozowej w Pruszkowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenie również z oszczędności siatka. Brama przesuwna z późniejszą opcją dodania napędu, furtka i od razu balustrada na balkonie i przy wejściu (chciałabym), ponieważ mam to "szczęście" grodzić się ze wszystkich stron, przyszłym sąsiadom nie chcę fundować drogiego płotu a strona reprezentacyjno-wjazdowa ma długość aż 63 mb więc przęsła by kosztowały majątek. Dlatego dodam jakieś elementy ozdobne w bramie i furtce, może nad furtką jakaś pergola do roślin pnących, zobaczy się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spotkaniu w sprawie ogrodzenia. Miły Pan, rzeczowy, konkretny, umowę spiszemy. Mam mieć jutro wycenę. Wstępnie brama 4 metry przesuwana i furtka jakaś fajna 3 tyś. Poza tym zrobię też u nich balustrady. Mam się zdecydować co do wzorów i to jest najgorsze. Kilka mi w oko wpadły z jego albumu.

Dobra wiadomość to ta, że ceny stali mocno w dół a materiał sprowadza z Katowic. A gorsza wiadomość to ta, że ma wolny termin dopiero na połowę lipca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska,

a ta twoja brama i furtka to maja być już ocynkowane? Bo jeśli tak to dawaj mi szybko namiary na tego twojego pana :D . A bramy skrzydlowe też robi bo ja nie mogę miec przesuwanej :( bo ni mom na to miejsca na tyle.

Generalnie poprosze namiary na "ogrodzeniowca" w takim razie.

 

Pozdrawiam :wink:

 

Anielica, a myśmy brali ten cały ogrodzeniowy majdan właśnie od Daniela z Dan-Budu. On ma ocynkowane "gołe" bramy Wiśniowskiego - on nam montował szkielet bramy i furtki, a potem to było wszystko zadeskowane. I to właśnie brama dwustronna, bo też nie możemy mieć przesuwanej (kurcze, potem dwa automaty do bramy potrzebne, a nie jeden :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać po dłuższej przewie. :lol:

Czy wszyscy już sie poprzeprowadzali lub przynajmniej budowy chylą sie ku koncowi?

 

Odnosnie okien PCV złoty dąb, to brałam od forumowego "Starego".

Wszystko jest w najlepszym porzadku.

 

Szukam kogos kto robi kojce dla psów, buduje budy. Jesli macie jakis namiar to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteśmy w temacie ogrodzeń to ja mam pytanie gdzie najbliżej i najtaniej znajdę sztachety olchowe do ogrodzenia ?

Czy ktoś chodził za tym ?

Pozdr.

 

Ja się tym trochę interesowałam i wyniki są takie: znalazłam w Piasku (ok. ulicy Modrzejewskiej) sztachety olchowe po ok. 7zl/sztuka z jednokrotnym malowaniem jakims drewnochronem bedzie po 9zl/sztuka. Natomiast najlelpiej jak dla mnie wyglądała propozycja z Radomia (!) za sztachete olchową 150cm wysokosci malowaną 3krotnie sadolinem na wybrany kolor z transportem wychodzi 10z/sztuka. I są to naprawde ładne sztachety (jedną surową nabyłam celem rozpoznawczym :D ).

Wzięłam się za te sztachety bo mi jakoś ta siatka po całości jakoś nie moze przejść przez oczy :o ale co będzie ostatecznie to i tak zadecydują czynniki :wink: głównie finansowe :(

 

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...