Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Halszko my mamy kierownika do polecenia. Nazywa się Sieradzan, był dla nas bardzo pomocny i fachowy. Z jego polecenia mielismy murarzy, hydraulików i elektryka- wszyscy naprawde sie sprawdzili. Facet jest rzeczowy i życzliwy. Powołaj sie na nas- Jankowscy z Głoskowa.

Murarzy Ci nie podam teraz, ale możesz poprosić Sierdzana o kontakt do murarzy Pana Stasia- są bardzo dobrzy w robocie i pracowici. Nie byli tez drodzy.

Numer do Sieradzana: 602-764-133.

Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę magnolio, że mamy tego samego kierownika :) Zresztą nawet nie wiem, czy Ty właśnie nam go nie polecałaś.

 

Potwierdzam, pan Sieradzan jest bardzo w porządku. Zna się na budowaniu, umie podpowiedzieć jak potrzeba, ale nie wtrąca się do wszystkiego na siłę. Z naszą ekipą bardzo dobrze się dogaduje. Wpada sobie czasem na budowę, żeby zobaczyć, jak idzie praca i pogadać z majstrem. Ogólnie - bardzo sensowny człowiek.

 

Nie korzystaliśmy jeszcze z ludzi polecanych przez pana Sieradzana, na razie kończymy stan surowy, ale też słyszałam, że jakby co, to może kogoś polecić - dobrze wiedzieć, że polecane przez niego ekipy się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim polecam Sieradzana bo trwamy w wielkim zachwycie nad nim. Jak potrzeba Wam hydraulików to on ma takich, chyba zGrójca- sa sprytni i naprawdę tani. Tzn. solarów i innych nowosci nie zrobia bo to sa tacy zwykli , tradycujni ludzie, ale piec, kaloryfery, podłogówka, woda- euper.

Musimy się wreszcie kiedyś poznać Głoskowianie. Pewnie będziecie świetować ziemniaka z Ms-ami? Nam się chyba nie uda bo babcia jakiś najazd nam szykuje rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ms., jak tylko kupię wełnę na poddasze, to masz u mnie kawałek na ocieplenie rury. Niestety, na razie mamy pewne zamrożenie prac - czekamy na brakujących kilkanaście dachówek, czekamy na okna.. I dodatkowo pan Franciszek, z którym byliśmy umówieni na spotkanie i zaplanowanie prac ociepleniowych, rozpłynął się w powietrzu, a próba dodzwonienia się do niego kończy się od paru dni niezmiennie informacją, że wybrany numer jest nieprawidłowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge palic weglem???

 

oto jest pytanie... komin zbudowany jest z cegiel pelnych (ponad dachem klinkier dziurawka) a w srodku ma taka ceramika/klinkier/szamot nie wiem co (jest to koloru jasnozoltego) o wymiarach 20x20cm.

 

obawiam sie ze odpowiedz uzależniona jest od tego co to jest to w srodku tylko nie wiem jak to sprawdzic :oops:

 

docelowo do tego przewodu ma byc podlaczony kominek ale teraz potrzebuje pogrzac troche koza. pogrzac wiec wegiel.

 

czy ktos z szanownych Forumowiczow sasiadow jest w stanie mi pomoc?

 

N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo Kochana,

 

Powiedzcie mi, jak wycenialiście koszty wybudowania waszych domów? Robiliście to sami, czy korzystaliście z pomocy? Jeżeli tak, to czyjej? Czy można poprosić o pomoc np. kierownika budowy? Mógłby przy okazji zaproponować zmiany w projekcie. Ile by za to wszystko wziął?

Ile płacicie kierownikom budowy i ekipom budowlanym na naszym terenie? Gdyby się okazało, że za robociznę trzeba wydać więcej niż mam możliwość zapłacić z własnej kieszeni, to czy można te koszty sfinansować z kredytu?

 

Dzięki za przeczytanie moich pytań i za wszystkie ewentualne odpowiedzi. Wiem, że niektóre z nich mogą wydawać się wam śmieszne, ale niestety - jestem sama z moim marzeniem o własnym domu.

 

Pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...